Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-30, 17:36   

Po śmierci człowieka nie ma nic. ¯adnego życia...
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-30, 18:56   

Piracy, mloda2345 zaiste błysnęliście inteligencja, nie ma to jak twarde argumenty pod którymi adwersarze muszą się ugjąć a następnie rozpłakać.

Jest niezwykle przykrym fakt że 16 letnia osoba nie jest wstanie napisać nic dłuższego i niż slogan reklamowy.

Wy dziękujcie ze ja nie jestem moderatorem bo takie odwiedzi woziłbym za nabijanie postów.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-30, 20:01   

cretultix, jeżeli moderatorzy będą chcieli usunąć ten post bo stwierdzą iż tylko nabijam posty to proszę bardzo . Ja wyraziłam tylko swoje zdanie. Nie wierzę w życie po śmierci. Tak czy siak włożą mnie w trumnę i zakopią bądź w lepszym przypadku spalą. Nie wierzę ani w Boga ani w conajmniej żadne niebo czy inne rzeczy... A swoje zdanie mogę wyrażać jasno nawet nie mając twardych argumentów a gdybym miała to nie muszę ich Tobie przytaczać. A jeżeli Tobie to tak bardzo przeszkadza to po prostu nie czytaj. I już więcej na ten temat nie będę się wypowiadać, gdyż i tak ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-30, 23:10   

To nie jest ankieta wiec jak nie masz nic do dodania w temacie to go niepotrzebnie nie zaśmiecaj bo ja niepotrzebnie marnuje czas żeby przeczytać jakiś 3 wyrazowy frazes który pojawił się w temacie już x razy i nie wnosi absolutnie nic, proszę o odrobinę szacunku dla innych użytkowników forum
I to jest forum dyskusyjne, proponuje sprawdzić na czym polega dyskusja, podpowiem ze jednym z jej elementów jest argumentowanie swoich wypowiedzi.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

byczus

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-31, 09:25   

Ja też zgadzam się, z tym że człowiek umierając traci swoją cała świadomość i go po prostu nie ma... np w ks. Kaznodziei możemy przeczytać takie słowa "Bo żyjący są świadomi tego, że umrą, lecz umarli nie są świadomi niczego ani już nie mają zapłaty, gdyż pamięć o nich poszła w zapomnienie" Dobrym przykładem tego jest też £azarz zastanawialiście się może czemu jeśli oczywiście coś tam z człowiekiem po śmierci się dzieje nic o tym nie mówił... w ogóle czy Jezus chciałby go wskrzesić jeśli on był już w niebie... mnie to zawsze tak ciekawiło.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 21:57   

Ja bardziej przychylam się do reinkarnacji. Rozmyślałam o tym dość długo, i podczas drogi do domu wprawiło mnie to w pewną konsternację. Ogólnie moje pojęcie religii jest dość skrzywione. Ale...ostatnio mieliśmy na zadanie z religii napisać coś tam o eucharystii. No i napisałam kilka zdań na przerwie o tym, że przymuszona niedzielna msza nie daje nam nic, bo uczestnictwo w niej jest sprawą potrzeby transcendencji. No i ogólnie napisałam kompletnie inaczej, niż mieli wszyscy i jako jedyna dostałam 5 ;) Ja osobiśćie uważam tak :
Bóg istnieje wtedy, kiedy w niego wierzymy - to coś jak placebo. Jeżeli modlimy się szczerze i jesteśmy święcie przekonani, że nam to pomoże, to czujemy się potem pewniej. Ale żadne klepanie paciorków nie ma sensu. Rzeczy przedstawione w Piśmie ¦więtym mają charakter symboliczny, bo ja tam nie wierze w to, że woda rozstąpiła się przed Mojżeszem ;)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

nysanin  

Stały User

Nysanin



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Nysa

   

Wys³any: 2009-11-18, 20:42   

musi byc cos w tym inaczej ci co umieraja wrocili z tamkad to nie mowili by wtedy czemu sie ich budzilo bo im tak dobrze bylo
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-11-22, 22:07   

Wierzę w Niebo i Piekło. Wierzę w Boga. Wierzę w Anioły. Wierzę w Pismo ¦więte. Za to w Kościół nie bardzo, ale to już kwestia względna, jednak praktykuję dla świętego spokoju. A co za tym idzie... wierzę w życie po śmierci, wierzę, że na ziemi poprzez przestrzeganie dekalogu i godne życie stajemy sie bliżsi Bogu tuż po śmierci, stajemy się Jego prawicą. Nasza dusza jest najważniesza i to ona tuż po smierci klinicznej opuszcza nasze ciało, i wędruję za "białym" światłem. Książka "¯ycie po zyciu" utwierdziła mnie w tej wierze i nawet jak tak myślę to jest mi lepiej.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Ares102  

User

Ares


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Racibórz

   

Wys³any: 2009-11-25, 21:47   

Nie wierzę w Boga, chodze do kościoła bo muszę, tak mi karzą. Wiara z przymusu. Gdybym miał wybierać, żył bym według własnych zasad...
_________________
"Mówi się trudno i żyje się dalej"


I am a hacker, it is not for me, things are not possible.
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-26, 10:49   

Najwazniejsze jest to w co my wierzymy a nie co nam ktos wmawia ;)
_________________
Co sie patrzysz ?
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-26, 11:45   

to pytanie zastanawia mnie od ho ho ho i jeszcze troche. po smierci czeka nas zycie wieczne. W towarzystwie Boga w niebie, lub wieczne potepienie u boku Szatana.
 

JaneAusten  

Stały User



ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Lis 2009

Sk±d: Pszczyna

   

Wys³any: 2009-11-26, 16:21   

Praktykujesz dla świętego spokoju???? Ja wierzę w życie po śmierci, bo taka jest moja religia, bo staram sie poznać Boga, chociaż w małym stopniu... Jestem oazowiczką więc często gadamy na ten temat... Jest świadectwo tylu świętych... Faustyna widziała czyściec i piekło... Polecam książkę "porażona piorunem", która także widziała piekło... Ja jestem bardzo ciekawa jak jest w Niebie... To musi byc taki odlot :D Zawsze śmiejemy się, że będzie to wielka biba z aniołami :) Ale to tylko nasze domysły... jak sie znajdziemy to sie przekonamy... Tylko czy wszyscy tam będziemy???
 

Trawek  

Wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 27

Do³±czy³: 19 Sie 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-11-26, 17:07   

Pewnie nic albo raj i życie wietrzne
 

anul446

User


Do³±czy³: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-12, 21:25   dla wszystkich W¡TPI¡CYCH,SZUKAJ¡CYCH I NIE WIERZ¡CYCH

Chcecie wiedzieć co jest po śmierci posłuchajcie autentycznego przeżycia Glori Polo - "katoliczki" ,za którą się uważała ..coś podobnego do wypowiedzi niektórych z was

pierwsza część resztę znajdziecie
http://www.youtube.com/watch?v=LxJNwEKMpNw

polecam.To może zmienić wiele
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-12, 21:37   

Ares102 napisa³/a:

Nie wierzę w Boga, chodze do kościoła bo muszę, tak mi karzą. Wiara z przymusu. Gdybym miał wybierać, żył bym według własnych zasad...



Ciekawi mnie to... a w co wierzysz, niech zgadne : Imprezy , Komputer , Alkohol itd ,itp . ... zgadza siÄ™?
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com