Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-06, 22:06   

emkaes napisa³/a:

Nie dziwie się ludziom którzy przeprowadzili się do bloku i im się nie podoba, jednak większość osób które wychowywała się na osiedlach poprostu mają to we krwi ;)


Chłopak wie co pisze.
Pewnie też się w bloku wychowałeś? W bloku też jest fajny klimat, lecz dom prywatny to niebo a ziemia. Niestety nie każdego mieszkańca bloku stać na luksus typu własny dom.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

emkaes  

User

Kochana Polsko



Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Lis 2010

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-11-06, 22:31   

alabama napisa³/a:

Joakim napisa³/a:

Nigdy nie miałbym ochoty opuścić mojego bloku..


tak znowu nie przesadzajmy...
ja z chęcią przeprowadziłabym się z bloku, chyba dlatego, że znam "uroki" mieszkania w bloku. Od 9 rano już mi buczy sąsiad, bo coś tam remontuje :[



Zależy co dla kogo jest priorytetem. Jeżeli dla ciebie najważniejszy jest wygoda to oczywiście nie ma porównania z domkiem.

[ Dodano: 2010-11-06, 22:35 ]

Straho napisa³/a:

emkaes napisa³/a:

Nie dziwie się ludziom którzy przeprowadzili się do bloku i im się nie podoba, jednak większość osób które wychowywała się na osiedlach poprostu mają to we krwi ;)


Chłopak wie co pisze.
Pewnie też się w bloku wychowałeś? W bloku też jest fajny klimat, lecz dom prywatny to niebo a ziemia. Niestety nie każdego mieszkańca bloku stać na luksus typu własny dom.



Zaiste.
A gdybyś nawet miał te pieniądze przeprowadziłbyś się?. Moi rodzice lada chwila kończą budowę domu, cisną mnie żebym się wyprowadził jednak nic z tego ;)
_________________
''mam odwagÄ™ marzyć i cholerny upór by pragnienia prawdÄ… siÄ™ staÅ‚y''
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-11-06, 23:32   Re:

Mieszkam w bloku od urodzenia, chciałbym się wynieść ale na 100% tego nie zrobię bo mnie na to nie stać i stać nie będzie. Zapewne.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Lotny  

Stały User

Live fair...



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 30 Lip 2010

Sk±d: Belfast

   

Wys³any: 2010-11-07, 01:49   

Mieszkanie w bloku to bardzo zależy od dzielnicy, sąsiadów, administracji... Jak się dłużej pomieszka to jest nawet dobrze, z sąsiadami w zgodzie (o ile normalni) a dzielnicowy dresiarze - pozna się, będą widzieli, że tu mieszkasz to nic nie zrobią. Trochę lipa ze znajomymi jak zaprosić, ale nie może być idealnie. Jest ciepło zimą (o ile mieszkanie nie jest winklowe), bo sąsiedzi grzeją... No i ogólnie spoko loko :D W domu własnym w Polsce nigdy nie mieszkałem, jest parę wygód - własny ogródek, można spraszać znajomych i nie zważać na hałas - ale też wady - ogrzewanie, jeśli nie ma centralnego, dbanie o rośliny, daleko do miasta.
_________________
Jeśli uwierzymy w boga to zyskamy wieczność, jeśli go nie ma - nie stracimy nic, bo nie ma nic poza światem materialnym; jeśli jednak odrzucimy istnienie Stwórcy, możemy stracić wieczność, a nie zyskać niczego.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-07, 09:43   

Lotny napisa³/a:

a dzielnicowy dresiarze - pozna się, będą widzieli, że tu mieszkasz to nic nie zrobią.


Ja wyznaję zasadę, że dresiarz to też człowiek, jak ty z nimi w zgodzie, oni też będą w porządku.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:58   

Ja na całe szczęścia nie mieszkam w bloku.
Kiedyś pojechałam do mojej kuzynki, musiałam cicho mówić, to prawdziwa udręka :wstyd:
_________________
Kiss my ass:*
 

morfinkaa  

Stały User


ImiÄ™: katarzynka.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 05 Pa¼ 2010

Sk±d: spad³am?

   

Wys³any: 2010-11-11, 23:48   

od zawsze mieszkam w bloku. i, uwielbiam to! ;) nie wyobrażam sobie mieszkania w domu jednorodzinnym, koszmar. ;o
_________________
oczywiście, że jestem egoistką. wszyscy nimi jesteśmy. reszta rodzi się z sumieniem.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-12, 10:39   

emkaes napisa³/a:

A gdybyś nawet miał te pieniądze przeprowadziłbyś się?


Ja się już przeprowadziłem. Teraz dopiero zauważyłem jaką wygodą jest własny dom. W dodatku gdy ktoś ma jeden z większych domów w mieście.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

olaa238

Stały User


Do³±czy³: 16 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-11-12, 12:17   

Ja mieszkam w bloku ;) Dobrze mi się mieszka, mam duże mieszkanie :) Mieszkam na 9 piętrze w wieżowcu ;)Ale niedługo skończą ocieplenie i odnowione :) Teraz jest ciepło w mieszkanku nawet mam zakręcony kaloryfer i otwarte okno ;d I klatkę też odnawiają teraz...

Istnieją też minusy to: stare windy, które często psują, niegrzeczni chłopcy niszczą klatkę i windę np malując mazakiem brzydkie słowa... I jacyś wchodzą pijani, bezdomni mężczyźni na korytarz i wymiotują czy śpią ;// Ale to na szczęście rzadko.

Co bym zmieniła? No właśnie, żeby wymienili nowe windy, wyprowadzili chłopy, którzy niszczą klatkę i nie przychodzili pijani do bloku ;/

Oczywiście marzę o domu. ¯eby mieć działkę, mały domek poddasze, no i w miarę blisko od miasta, nie w mieście. ;) :-D
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-05, 00:10   

Przede wszystkim wyprowadziłabym sąsiadów. :-D Nie dlatego, że są niesympatyczni, bo nie są. Po prostu hałasować nie można, ani pośpiewać, ani pograć na niczym, bo zaraz ktoś usłyszy. I to nie kwestia tego, że taki wysoki poziom decybeli, tylko ciekawskich uszu wszędzie pełno.
Zdecydowanie wolałabym mieszkać w domu jednorodzinnym. Więcej przestrzeni (choć moje mieszkanie do małych nie należy), mniej schodów do pokonania, no i ogródek. :-D
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-05, 08:01   

Da się żyć. Mieszkam w bloku od zawsze i jakoś szczególnie nie narzekam. W sumie, to jest nawet okey, wszędzie blisko, a wokół dużo ludzi, ciągle coś się dzieje, nie można się nudzić.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-05, 11:05   

Nie cierpię tego. Często się w życiu przeprowadzałem, jednak przez większość czasu mieszkałem w zwykłym domu i zdążyłem się przyzwyczaić. Blok w porównaniu do niego jest po prostu nie do zniesienia - ciasno, gorąco, czasem można sobie w ramach wątpliwej rozrywki kłótni sąsiadów posłuchać. I jeszcze to czwarte piętro.
Za dużo ludzi, ogólnie rzecz biorąc. Gdzie nie pójdę - nigdzie nie jestem sam, chyba że jest środek nocy.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com