Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-04-07, 12:23   Â¯ycie w bloku

To pytanie w formie tematu kieruję do ludzi, którzy mieszkają w blokach, czyli tak jak ja. Jak się wam żyje w blokowiskach? Jest wam źle? Co byście zmienili?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 36

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 12:30   

Mam monitoring od ładnego roku, jest trochę mniej syfu po nocach. ¬le? Jak sąsiad wierci o 8 rano? Jak sąsiadka napierdala po 23 swoim sprzętem grającym? Nie, bo bezpieczniki od wszystkich mieszkań są w piwnicy. Teraz jeszcze nie jest tak ciepło = spokój. Przyjdzie lato zacznie się koczowanie po nocach, przesiadywanie na ławkach, chlanie browarów i ogólnie HA£AS.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-07, 12:52   

Przez pewien czas mieszkałam w bloku na osiedlu uchodzącym za jedno z najbardziej niebezpiecznych. Minus: dresiarstwo zbierające się po nocy na klatce, przez co do późnych godzin nocnych nie można było zmrużyć oka. I to, że nikt nie chciał mnie odwiedzać, bo się bał. Przeszkadzało mi też słabe oświetlenie ulic. Nie było jednak w żadnym wypadku tragicznie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-07, 12:54   

U mnie jest spokojnie. To nowe osiedle na totalnym zadupiu. Głównie młodzi rodzice z dziećmi. Jedyna wada tak naprawdę to brak windy. Ale w sumie to tylko trzy piętra... nie chce się zbytnio codziennie parę razy tak latać. Jestem przyzwyczajona do parteru.
 

Wojciechov  

User

Wróg miłości



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-07, 12:58   

bardziej brak windy jest błogosławieństwem niż patologiczni sąsiedzi :kwasny:
_________________
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą.

Rzekła lilia do motyla: "Nikt nie patrzy. Niech pan zapyla".
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-07, 13:00   

Wojciechov napisa³/a:

brak windy jest błogosławieństwem


Czyżbyś sugerował że gruba jestem >.<
W bloku naprzeciwko przed sylwestrem były dwie interwencje policji ale od tamtego czasu pilnują zawzięcie i nic szczególnego się już nie dzieje. No i mamy nawet ochronę od niedawna. szpan xD
 

Wojciechov  

User

Wróg miłości



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-07, 13:08   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Wojciechov napisa³/a:

brak windy jest błogosławieństwem


Czyżbyś sugerował że gruba jestem >.<



Tego nie powiedziałem

Cytat:

W bloku naprzeciwko przed sylwestrem były dwie interwencje policji ale od tamtego czasu pilnują zawzięcie i nic szczególnego się już nie dzieje. No i mamy nawet ochronę od niedawna. szpan xD



A ja od 10 i co podskoczysz XD

Od uwag nie na temat jest pw, mail i gg. Radzę prywatne dyskusje przenosić tam.
Ostrzeżenie słowne. Motyl
_________________
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą.

Rzekła lilia do motyla: "Nikt nie patrzy. Niech pan zapyla".
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 36

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 13:14   

Mieszkam na 4 pietrze bez windy, w sumie to żaden problem. Większym problemem jest to, że jak kiedyś zjawił się dzielnicowy pod sklepem i zaczął świecić "szmatą" do pijących, to wylądował w szpitalu i teraz rzadko kiedy jakiś niebieski się zjawia.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 13:50   

Większość życia spędziłem w bloku, 13 piętro na znanym tauzenie w Katowicach zanim nie przeprowadziłem się do domku, a teraz powrót na słynny Ursynów.
Potocznie szkoła życia od małego, pierwsze układy. Ludzie z bloków są o dużo silniejsi, jak pod względem fizycznym i psychicznym. Mocniejsze charaktery, mają większe "jaja", nie okazują strachu. Jeśli chodzi o dresiarstwo to prawda jest taka, że ludzie sami z nich robią bandytów i chuliganów większymi niż są bo się ich boją.

Visage napisa³/a:

Mieszkam na 4 pietrze bez windy, w sumie to żaden problem. Większym problemem jest to, że jak kiedyś zjawił się dzielnicowy pod sklepem i zaczął świecić "szmatą" do pijących, to wylądował w szpitalu i teraz rzadko kiedy jakiś niebieski się zjawia.

To akurat melina i patologia, Å‚Ä…ka dla plebsu.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-04-07, 14:08   

Mój blok - bywa w nim różnie, raz jest śmiesznie, raz wieje grozą. 22 Listopada 2009 przeżyłem u siebie w mieszkaniu taką akcję, co jej do końca życia nie zapomnę, nie będę sie rozpisywać co się stało, bo kto ma wiedzieć to wie, w dwóch gazetach o tym pisało.. Ale mimo wszystko żyje mi się tam dobrze, nie chciał bym mieszkać w domu prywatnym, chociaż nie raz brało mnie na kupno, lub budowę, ale nie - wolę blok.
Moje osiedle roi się od typowych jednostrzałowców, nie ma większego zagrożenia bo co mi zrobi 10 latek albo jego kolega starszy o 3 lata.
Na swoim osiedlu tylko mieszkam, a pod blokiem przesiaduję zaś na innym blokowisku. Tamtejsi ludzie postrzegają mnie i moich kumpli (których pozdrawiam) jako blokersów, i nie dziwi mnie to, bo nie raz do 6 rano pod blokiem siedziało się i piło, paliło, robiło syf.
Mimo wszystko kocham bloki, bo jestem z bloków.

Klimat mojego bloku w całości oddaje ten utwór: http://www.youtube.com/watch?v=6HYVEE7pxXc
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

damian15  

Wymiatacz

licealista ;PP



ImiÄ™: Damian

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Mar 2009

Sk±d: Piaski

   

Wys³any: 2010-04-07, 14:24   

Visage napisa³/a:

Przyjdzie lato zacznie się koczowanie po nocach, przesiadywanie na ławkach, chlanie browarów i ogólnie HA£AS.


Na moim osiedlu już się zaczęło. A tak poza tym, to lubię blok w którym mieszkam.
 

madziulka1666  

User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-04-07, 14:44   

Ludzie ja mieszkam w kamienicy. I z checia bym się z wami zamieniła. Mieszkam naprzeciwko manufaktury i mam piękne hałasy często.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-07, 16:21   

teraz nie mieszkam w bloku, ale mieszkalam swego czasu.
pierwsze osiedle - siedleckie - blokowisko takie o, nie bylo nawet dresiarstwa i w bloku mieszkali sami starzy ludzie, na osiedlu nigdy nikt nie siedzial i szukalam atrakcji na innych osiedlach :mrgreen:
drugie blokowisko - siedleckie - duzo znajomych i laweczki - ale ogolnie ludzie znali dresiarzy - oczywiscie mieszkancy osiedla - i na luzie wszyscy w zgodzie a bywalo ciekawie i czesto teraz odwiedzam te rejony i znajomych
trzecie blokowisko - Gocław wawa - ale akurat tam pełna kultura . nie moge zlego slowa powiedziec, choc zadnych sasiadow nie poznalam tam, zreszta malo kto sie zna, nawet w jednym bloku. ale przyjemna okolica.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

AluÅ›  

Stały User


Do³±czy³a: 28 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-07, 16:27   

Naszczęście ja nie mieszkam w bloku;] ale mieszka tam moja babcia i wuja i jak niekiedy u nich bywa to po prostu masakra, nie mają swojego podwórka miejsca w którym mozesz sobie coś swobodnie porobić... Muszą liczyć się z tym iż mieszkają też inni ludzie no itd. U nich nawet zamykają drzwi główne wejściowe o 22;/
Więc ja generalnie nie polecam




______________
" Twój pastelowy usmiech. :)
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-04-07, 16:37   

AluÅ› napisa³/a:

U nich nawet zamykają drzwi główne wejściowe o 22;/

:-o nie wiem czy wyobraznia Cie poniosla czy Ci babcia nasciemniala zebys wracala przed 22, ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic no bo jak? przeciez kazdy ma klucze do tych drzwi chyba nie?! a po za tym domofon!
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com