Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Karol_16lat

Stały User


Do³±czy³: 25 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 17:26   Â¯ylaki nóg a sport:)

Witam mam pytanie. Nie wiem czy był wcześniej taki temat ale w sumie nie obchodzi mnie to: D

WIec jak wyżej. Czy mając żylaki nóg(mam 16 lat) moge normalnie regularnie uprawiać sport? dokładniej koszykówke. Trenuję od 2 lat po 3 razy w tygodniu( jakies 7h) i nie wiem czy nie bede mial jakis dolegliwości przez żylaki nog ktore mam niemalże od DZIECIÑSTWA O_o Bo jestem wysoki,szczuply: D
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2010-11-28, 18:46   

Karol_16lat, lepiej z takimi pytaniami do lekarza bo kto ci tutaj powie czy możesz czy nie ...
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-11-28, 21:06   

Na pewno forumowy lekarz zaraz Ci pomoże.

Trenujesz od 2 lat i dopiero sie obejrzałeś ?
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 21:16   

Ja mam żylaki, ale jeszcze nie widać ich bardzo i planuję iść z tym na operację bo po co mam hodować to dalej. Jeśli masz do idź do lekarza, wytną Ci żylaki, będziesz miał z głowy.
 

czerwonekorale

User


Do³±czy³: 17 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-17, 13:41   

co do operacji żylaków to to nie jest takie proste, że masz żylaka idziesz i już operacja To, że wytniesz je raz nie znaczy, że za kilka lat nie będzie ich znowu, dlatego operacje robi się, kiedy żylaki są już bardziej rozwinięte niż dwa małe żylaki na krzyż Ja mam żylaki (małe) i też wydawało mi się, że raz dwa pójdę do lekarza i się ich pozbędę, ale jako, że jestem, dziewczyną to ewentualnie po ciąży w ogóle będę mogła zacząć o tym myśleć

co do sportu to najlepiej porozmawiać z lekarzem, żeby doradził
Być może lekarz zaleci Ci noszenie specjalnych podkolanek elastycznych podczas ćwiczeń, ale 7 godzin treningu 3 razy w tygodniu to dość duże obciążenie, także lepiej się skonsultuj
apropo sportów i żylaków
http://zylaki.med.pl/prof...gimnastyka.html
http://pastylka.pl/zylaki...-zylaki/artykul
 

Xander

Wymiatacz


Do³±czy³: 06 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-18, 00:05   

Ja również radzę z tak poważną sprawą iść do lekarza. Ostatnio jedna znajoma internistka stwierdziła że jej życie stało się znacznie cięższe od czasu upowszechnienia for internetowych - ludzie przychodzą z gotową "diagnozą" i "idealnym sposobem leczenia". Gdyby jeszcze pozwolić wypisywać recepty na forach, zniknęłyby wszystkie kolejki :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com