Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

dwalgras  

User

dominik.w


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 24

Doł±czył: 15 Lip 2015

   

Wysłany: 2018-01-01, 09:01   Za szybko

Zrobiłem coś totalnie głupiego i egoistycznego... Od kilku miesięcy miałem świetny kontakt z koleżanką, to było coś więcej niż przyjaźń i byłem przekonany,że to uczucie jest odwzajemnione... Zaprosiłem ją na Sylwestra, bawiliśmy się cudownie aż do nieszczęsnej północy gdzie pocałowem ją. Była zaskoczona na tyle,że później w totalnej ciszy wracaliśmy do domu jakieś 15 minut. Na sam koniec powiedziała tylko "Za szybko" przytuliła mnie i poszła do koleżanki nocować. Widać było po niej,że cholernie ją zraniłem. Czuję się teraz z tym tak mega źle. Straciłem chęć do życia, nie chce jej stracić a wydaje mi się,że właśnie to się stało... Miał ktoś może podobną sytuację? Potrzebuję opinii, rozmowy cokolwiek,bo w środku jestem wrakiem...
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2018-01-01, 13:43   

Pocałowałeś ją - źle. Nie pocałował byś - jeszcze gorzej.
Nie to nie jest egoistyczne ani głupie. Pokazałeś swoje uczucia i tyle. Według mnie lepszy pocałunek niż miliony godzin przegadanych o tej ogromnej miłości.
Daj jej czas i z nią o tym pogadaj, choć może być tak że zwyczajnie dziewczynie się nie podobasz.
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2018-01-01, 15:13   

dwalgras napisał/a:

Na sam koniec powiedziała tylko "Za szybko" przytuliła mnie i poszła do koleżanki nocować.


SkÄ…d ja to znam heh.Jak siÄ™ podrywa "zakonnice" to tak jest :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-01-01, 19:51   

DeVaneio napisał/a:

SkÄ…d ja to znam heh.Jak siÄ™ podrywa "zakonnice" to tak jest :-D



Osobiście już wolę takie zakonnice.Więcej oleju mają w głowie niż niektóre kobitki.

Tak jak napisała Koleżanka nie przeżywaj zdziwiło ją to i dobrze kobiety lubią niespodzianki a zwłaszcza takie. Czasami wychodzi tak że są tym zszokowane ''ale jak przecież no nie może być ... a może jednak?''. Nie no moim zdaniem to nie koniec świata... :hyhy: . Daj jej czas ja nawet bym się pokusił o to żeby jak najszybciej powtórzyć to (przy romantycznej sytuacji sam na sam). Będzie gites ziom.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-01-01, 20:13   

Okazałeś dziewczynie swoje uczucia, teraz musisz poczekać, aż ona okaże swoje. Nie panikuj i nie wyolbrzymiaj sytuacji, nikomu nie stała się krzywda. Jeśli okaże się, że koleżanka nie odwzajemnia Twoich uczuć to wtedy zacznij się martwić i zastanawiać co dalej, a póki co to jej daj czas do namysłu i przetrawienia tego co zaszło między wami.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

dwalgras  

User

dominik.w


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 24

Doł±czył: 15 Lip 2015

   

Wysłany: 2018-01-01, 21:24   

Dziękuję wam ludzie za zrozumienie i chęć pomocy, meega to doceniam
 

Magnum2471116

User


Doł±czył: 02 Sty 2018

   

Wysłany: 2018-01-02, 17:14   

Zapraszam do profesjonalnej pomocy helpera . Kontakt GG 34510370
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com