Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-03, 22:02   

Oj to miałeś raczej pecha ;-) a właściwie to w dziwnym towarzystwie się obracasz skoro tylko 2 'normalne' dziewczyny spotkałeś :->
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

giligili  

User


ImiÄ™: Hans

Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 22:54   

hehe ale sie nauczylem jak poznać dziewczyne która nie leci na kase i jak to boli no a co do towarzystwa to różne miałem
_________________
I ranisz go nie swiadomie
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-04, 16:16   

Wydaje mi się, że dziewczyny, tzn niektóre tak robią, bo uważają, że czymś takim mogą komuś w jakikolwiek sposób zaimponowac. Poczuc, że ktoś jest o nie zazdrosny lub zazdrości im czegoś tam...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 17:20   

Zawiśc, chamskość i upartość. To chyba trzy najbardziej denerwujące wady u niektórych kobiet. A najgorsze jest to, ze gdy mają trudne dni, to uważają, że wolno im co się chce. Zachowują się jak bachory, nic im nie pasuje, wyżywają się na mężczyznach, i na innych organizmach :-P
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

giligili  

User


ImiÄ™: Hans

Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:28   

oo swieta racja uwazaja ze mozna na nas sie wyrzywac:D
_________________
I ranisz go nie swiadomie
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:30   

O, żadna racja, dziewczyny nie uważają, że mogą wyżywać się na chłopakach, czy na kimkolwiek innym. Jakbyście wiedzieli, co to znaczy mieć miesiączkę, to może mielibyście trochę więcej tolerancji. Każda z nas odczuwa to inaczej, nie uwierzcie, nie jest szczyt marzeń, by raz w miesiącu przez kilka dni chodzić z poduchą między nogami. Spróbujcie, wymienimy się doświadczeniami.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

_Miyabi_  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:30   

Heh, teraz tak mówią, a przejdzie obok jakaś sprytna laska i od razu sobie ich owinie wokól palca 8-) 8-) :mrgreen: i przy okazji zgadzam się z L :P
 

Ostatnio zmieniony przez _Miyabi_ 2008-12-04, 21:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-04, 21:31   

giligili napisa³/a:

uwazaja ze mozna na nas sie wyrzywac:D



Ooo a nie można??? :-P hehe, no niewiem jak robi reszta płci żeńskiej ale ja tak nie robię ;-) Bo jestem wyjątkiem od reguły :-D
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-04, 23:17   

Lalaith napisa³/a:

giligili napisa³/a:

uwazaja ze mozna na nas sie wyrzywac:D



Ooo a nie można??? :-P hehe, no niewiem jak robi reszta płci żeńskiej ale ja tak nie robię ;-) Bo jestem wyjątkiem od reguły :-D



Zależy jak ]:->


Nie znosze jak dziewczyna uważa się za nie wiadomo kogo..;)
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-04, 23:25   

Nie znoszę jak dziewczyna robi z siebie sztuczną "damessę". Złociutki pasek, złociutkie buciki,złociutka czapeczka, grr..... Od razu widać co ma taka w głowie... syndrom Dody.
I jeszcze takie debilne darcie się albo śmianie, klnięcie no nie mogę tego słuchać.
_________________

 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-04, 23:32   

Funner napisa³/a:

Nie znoszę jak dziewczyna robi z siebie sztuczną "damessę". Złociutki pasek, złociutkie buciki,złociutka czapeczka, grr..... Od razu widać co ma taka w głowie... syndrom Dody.
I jeszcze takie debilne darcie się albo śmianie, klnięcie no nie mogę tego słuchać.

śmiech to zdrowie;)
_________________
JakbyNikt LoVV
 

kubek  

User

kubek rzÄ…dzi !



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Gru 2008

Sk±d: gdañsk

   

Wys³any: 2008-12-05, 18:58   

Gdzieś wyczytałem,nie pamietam gdzie,że-10 minutowe wpatrywanie sie w zacne piersi kobiety przedluza życie przecietnego mężczyzny o 5 lat ;-) Majdan to juz napewno jest nieśmiertleny :-P

A co mnie osobiscie kreci u kobiet ? Fajne pytanie,nigdy sie nad tym az tak nie zastanawialemmm...ale myśle,że ta ich spostrzegawczość na rzeczy których ja nigdy w zyciu bym nie zauważył :)

p.s wkoncu kobiety posiadaja wiekszy kÄ…t "widzenia" ;-)
_________________
Albowiem jak się posiada ideały, to ma się do czego dążyć. A przecież dążyć do czegoś trzeba, albowiem jak się nie dąży do czegoś, to się jest zagubionym. A tego przecież byśmy nie chcieli
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-05, 23:16   

kubek napisa³/a:

p.s wkoncu kobiety posiadaja wiekszy kÄ…t "widzenia" ;-)


Można to rozumieć względnie;) bo nie raz większy a nie raz mniejszy zalezy od dziedziny
_________________
JakbyNikt LoVV
 

petra21  

User

ahh te życie..



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Gru 2008

Sk±d: Sochaczew

   

Wys³any: 2008-12-09, 19:34   

hmm... mnie itryguje to w facetach, że nie ufają swojej połówce... że wierza w ploty i słowa innych... a jezeli juz mają problem to nie ida z nim do swojej dziewczyny, która napewno by pomogla albo przynajmniej sie starała pomóc tylko leca do przyjaciolek ;/;/;/ zenada i tak właśnie rozstają się związki m.in. mój...;/

[ Dodano: 2008-12-09, 19:36 ]
Kobiety w sumie tez nie sa święte ;p
_________________
Jestem tylko pyłem..
Jestem tłem i przeraża mnie powietrze..
Oddech łapie mnie za rękaw,
Tak jak śmierć pożąda kata..
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-09, 19:49   

petra21 napisa³/a:

hmm... mnie itryguje to w facetach, że nie ufają swojej połówce... że wierza w ploty i słowa innych... a jezeli juz mają problem to nie ida z nim do swojej dziewczyny, która napewno by pomogla albo przynajmniej sie starała pomóc tylko leca do przyjaciolek ;/;/;/ zenada i tak właśnie rozstają się związki m.in. mój...;/

mój jeden związek się rozstał z tego samego powodu tylko to dziewczyna wierzyła innym
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com