Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

_nikt_ważny_

User


Doczy: 28 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-28, 21:39   Zakochałam się w kuzynie kuzynki

Hej!
Mam dość powazny problem. Niedawno obchodzilam urodziny mojej kuzynki. Na imprezę przyjechalo też wielu innych kuzynów i jej znajomych. Wśród nich był chlopak, który bardzo mi sie spodobal (znalismy się wcześniej), Ale jest kuzynem solenizantki. Łączy mnie z nim jedynie (albo aż) wspolna ciocia, wujek i ich dzieci, czyli moi kuzyni.
Tata tego chlopaka jest bratem mojego wujka, a ciocia jest siostra mojej mamy.
Czy naszą ewentualną bliższą relacja pochodziła by pod kazirodztwo?
Wiem, ze brzmi ro wszystko absurdalnie, absolutnie nie jest to troll, prosze o zrozumienie i z góry wszystkim Wam dziękuję za odpowiedź 😊💞
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-29, 09:48   

Ile masz lat ? Zacznijmy od tego. Bo to wszystko zależy ile masz lat i jest wiele rad. _nikt_ważny_,

Najpierw musisz się dowiedzieć czy on w ogóle odwzajemnia to. Kazirodztwo ? Czy Kilka set lat temu się tym przejmowali ? No nie. Żyjemy w XXI wieku i w kraju który jest nietolerancyjny niestety... Powiem tak poznaj go bliżej. Dla niego zakochanie się MOŻE (ale nie musi) być głupie czy absurd i tak dalej. Jeżeli będzie cię kochać a ty jego. To w sumie wywalone na rodzinę co powie. Czujecie się ze sobą doskonale i o to chodzi w związku. Żeby dwie osoby czuły się ze sobą dobrze i się kochały. Dla mnie to nie jest Absurd jeżeli dwie osoby się kochają nawet jeżeli są połączone jakoś tam genetycznie.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com