Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2017-04-14, 12:46   

Bosh ,te miłości w szkole średniej.Weź ty se daj spokój albo zwal gruszkę to ci szybko przejdzie .Miłość to nie sposób w jaki ty na nią patrzysz tylko relacja obydwojga ludzi.
 

sunseadream  

Stały User



Imię: Weronika

Wiek: 23

Doczya: 09 Lut 2017

   

Wysany: 2017-04-14, 13:39   

Ale skądś ta relacja chyba się wziąć musi? Jak się chłopak zauroczył, to niech działa. A czy mu przejdzie czy nie - sam się o tym przekona w odpowiednim czasie. Mówienie mu, żeby dał sobie spokój niewiele tu pomoże, skoro tak często o niej myśli. A to nie znika ot tak ;)
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

I'Love my MK1

User


Doczy: 26 Lis 2016

   

Wysany: 2017-04-14, 21:54   

Zacznijmy od tego że nie jesteś zakochany tylko zauroczony, nie możesz pokochać kogoś kogo nie znacz, nie trzymałeś za rękę, nie przytuliłeś. Popełniasz jeden wielki błąd, a jest nim wahanie się. Im dłużej zwlekasz tym twoja szansa maleje i to z dnia na dzień, nabierasz wątpliwości, zaczynasz wymyślać kolejne wymówki. To do niczego nie prowadzi - widzisz dziewczynę która ci się podoba podchodzisz i rozmawiasz, bez wahania się bo to cię zgubi. Co do wieku, dwa lata to nie przepaść. Kiedyś spodobała mi się dziewczyna pracująca w sklepie osiedlowym, podobnie jak ty zwlekałem, czekałem koniec końców dowiedziałem się że jest zajęta, a jej chłopak jest trzy lata młodszy od niej, dziewczyna chodzi do pracy a on siedzi w szkole. Zapamiętaj nie warto tracić czasu na głupie myślenie- DZIAŁAJ !! powodzenia.
 

Kate04  

User


Doczya: 15 Kwi 2017

Skd: Wrocław.

   

Wysany: 2017-04-16, 17:57   

Nie można się i zakochać kogoś znając i trzymając za...rękę. Stek bzdurek. Heheszky. Innym zawsze się wydaję, że są mądrzejsi niż ustawa przewiduje. Oj nie
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2017-04-18, 19:03   

Tak, tak, mam jedno słowo które cie opisuje....-zwycięzca :P bądź kowalem swojego losu.. itp chcecie mu te coachingowe gówna wciskać?
Przyjdzie jeszcze czas, na razie istnieje duże prawdopodobieństwo że się zbłaźnisz,o ile już tego nie zrobiłeś.
Podrośniesz trochę i nie jedną pannę w życiu poznasz.To nie zakochanie tylko zauroczenie które przejdzie.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com