Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2011-12-20, 19:22   Zakup portali, aby zarabiać w internecie!

Witam

Planuję kupić portale zarobkowe i znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/5-popul...1996814701.html

Jestem nią poważnie zainteresowany i proszę mi powiedzieć, ile mogą wynieść koszty utrzymywania 5 domen i hostingu?

Czy zwróciłby mi się ten koszt zarabiając na reklamach itd.?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
 

eM  

Administrator


Imię: lipek92@gmail.com

Doczy: 01 Pa 2007

   

Wysany: 2011-12-20, 19:27   

masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu serwisów, reklamie, zarabianiu przez internet itp?
 

eM  

Administrator


Imię: lipek92@gmail.com

Doczy: 01 Pa 2007

   

Wysany: 2011-12-20, 19:30   

Tak w ogóle to ja bym za to 1000zł nie dał.. zwróć uwagę że tam są podane aktualne i ARCHIWALNE statystyki, a teraz ruch na tych serwisach jest znikomy więc i zarobek niewielki zapewne.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2011-12-21, 10:35   

Mam tam trochę doświadczenia jako takiego.

Archiwalne oraz aktualne statystyki. No i jestem zainteresowany serwisem ggopisy.pl

PR3, 3 miejsce w google pod frazą "gg opisy" on mnie najbardziej interesuje, bo wg. mnie ma największy potencjał.

[ Dodano: 2011-12-23, 22:50 ]
Cóż, moja oferta była nieudolna :) Nie przebiło ceny. Ale niezłym kąskiem jest to ggopisy.pl
 

Renko

User


Doczy: 26 Gru 2011

   

Wysany: 2011-12-26, 14:29   

Ciekawe ile z tego to realni użytkownicy;/ Moim zdaniem użytkownicy takiej strony (opisy gg) raczej niechętnie klikają w reklamy
 

masked  

Stały User


Imię: £ukasz

Doczy: 12 Pa 2011

   

Wysany: 2011-12-30, 00:17   

Powiedzmy sobie szczerze, jak ktoś ma serwis i przynosi on większe lub chociaż wymierne zyski po co ma się go pozbywać ? Po co zabijać kurę znoszącą złote jaja? Pomyśl! Nie dałbym za to ani złotówki. Sprzedawane są portale warte miliony, takie za kilka tysięcy to rzadkość. Ostatecznie sama domena, ale wszystko co związane z GG moim zdaniem już dawno się wypaliło i zbyt duża konkurencja jest. Piosenki.pl także słabo trafiona jeśli chodzi o teksty piosenek. Masa stron oferuje coś takiego i ma znacznie silniejszą pozycję choćby w google.
_________________
"ważna nieustanna dobra wiara... Boże pomóż mi i prowadź"
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com