Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zimowinka23

Stały User



Do³±czy³: 01 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-02-24, 19:17   

Ja sprawdzam, zwłaszcza opinie na temat sprzedawcy, czy jak gdzieś rezerwuje nocleg to sprawdzam opinie o hotelu, żeby nie jechać w ciemno. Zakupy przez internet, czy zakupy grupowe dają możliwość tańszego zakupu, ale sami też powinniśmy te oferty weryfikować, żeby później nie tracić czasu na zwroty i reklamacje.
 

calaneczka002

User


Do³±czy³: 24 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-24, 21:07   

Ja również nie lubię łazić po sklepach, szczególnie w okresach przedświątecznych są takie tłumy, że dostanie się do przymierzalni graniczy z cudem. Wybieram często zakupy przez internet, i jak dotąd wszystko było bezproblemowo. Korzystam tylko ze sprawdzonych portali.
 

zimowinka23

Stały User



Do³±czy³: 01 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-03-09, 00:04   

Nawet w zeszłym tygodniu jak byłam to sporo ludzi się kręci. Z resztą nie wszystko można dostać w sieciówkach, czasami tak czy inaczej trzeba sięgnąć do internetu, żeby coś znaleźć. Obniżki w internecie często przekraczają 50%.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-03-09, 10:53   

Ja mam taką samą przypadłość,nawet ostatnio mam wrażenie,że chodzenie po sklepach to moje hobby. Warto też zwrócić uwagę na wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych,tutaj mamy bardzo szeroki wybór i niższe ceny.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

calaneczka002

User


Do³±czy³: 24 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-03-09, 12:07   

Zniżki w internecie sięgają nawet 70 czy 90% chociażby na zakupach grupowych. Można znaleźć tak produkty czy usługi w bardzo atrakcyjnych cenach niespotykanych nigdzie indziej.
 

gift  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-18, 19:12   

Ja często kupuje sprzęt elektroniczny w sieci ale nie zdarzyło mi się że mnie ktoś oszukał. Ogólnie zawsze jakos udaje mi się dogadać
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com