Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-20, 03:38   

$karbówka napisa/a:

Nie wiem, podejrzewam, że angielski znasz, wiec jakim cudem nie zauważyłeś, ze facet wyraźnie mówi, ze WTC 1 i 2 miały prawo się tak zawalić, bo powstała tam niemal lawa?



W którym miejscu? Przesłuchałem od 3:10 tak jak poleciłeś, mówi wyraźnie że pożar nie może spalić stali ale widział praktycznie lawę. Nie ma tam odniesienia do WTC 1 i 2.

Ja jedynie mogę dodać od siebie ew. stopienie stali mogło nastąpić tylko w WTC 1 i 2 na skutek tarcia powstałego w trakcie zderzenia.

$karbówka napisa/a:


A zawalanie się budynku konstrukcji stalowej klasy A1 na skutek pożaru 3 pięter w czasie 7 sekund, w trybie swobodnego upadku jest sprzeczne z fizyką, termodynamiką i mechaniką materiałów.
I doświadczeniem także, bo budynki tej klasy nawet podczas trzęsienia ziemi nie walą się w ten sposób.



Ok, racja.

$karbówka napisa/a:

Nie wiem czym się kierowali, ale jeśli CIA kilka miesięcy ostrzegało przed możliwością zamachu przy wykorzystaniu samolotów, budynki ubezpieczono także kilka miesięcy wcześniej na ogromne sumy, ładunki założono wcześniej - to albo to wykorzystano jak Pearl Harbor, albo wojna z terroryzmem jest sztucznie stworzona.



Po części jest na pewno i nie ma co do tego wątpliwości. Nawet Colin Powell przyznał, że Iracka broń chemiczna to była bujda.

$karbówka napisa/a:

Czemu mam wierzyć, że piramidy były grobowcami, mimo, że nikt tego nie udowodnił?



A masz lepszy pomysł czemu tam były zwłoki w sarkofagach?

$karbówka napisa/a:

btw. https://www.youtube.com/watch?v=caDaTAZ13vI - czyżby Putin miał pogrążyć tezę o brzozie?



No właśnie czytałem artykuł

http://fakty.interia.pl/p...bli,nId,2293502

Oczywiście jest to typowa dezinformacja oparta na błędnym wnioskowaniu. To nagranie pochodzi przecież z dnia katastrofy, jeżeli polityk, nawet były agent KGB, po gorących oględzinach wie lepiej co się stało niż komisja doświadczonych specjalistów po miesiącach oględzin, przesłuchań, obliczeń i symulacji, to po co nam jakieś komisje? Niech badaniem katastrof zajmują się agenci KGB z praktyką w rosyjskiej Dumie. :/

Bądźmy poważni, już większy sens miałoby przypuszczenie że Macierewicz jest głęboko zakamuflowanym rosyjskim agentem który wykorzystuje wypadek żeby osłabiać Polskę przez sianie zamętu, niż to że przypuszczenia dokonane przez Putina ad hoc mają większą wartość niż ustalenia licznej komisji specjalistów.

To, i jego sławne hipotezy przekonują mnie, że Macierewicz albo jest agentem, albo jest kawałem cynicznego politycznego kur***, albo jest po prostu schizofrenikiem.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-10-24, 19:08   

Ogolnie to rozmawialismy na ten temat jakies milion razy, dlatego tylko musnalem okiem, ale jeden watek mnie zaciekawil:

Cytat:

"Faktem jest, że USA przed 9/11 bardzo chciały kogoś najechać"



Mimo czujnej obserwacji tendencji w amerykanskiej polityki zagranicznej, nie dostrzeglem owej checi. Czy uzasadnisz prosze swoja wypowiedz?
_________________
Smile or die!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-24, 22:51   

Byłem w kinie na Smoleńsku.... film był bardo interesujący iwzruszajacy i prawdziwy.... z informacji nowych jakich sie odwiedziałem to fakt ze juz po katastrofia ktos odebrał telefon od jednego z pasazerów tego samolutu. a potem ten człowiek popełnił samobójstwo...
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-10-25, 11:42   

Cytat:

"Byłem w kinie na Smoleńsku.... film był bardo interesujący iwzruszajacy i prawdziwy...."



Rozumiem, ze byl dla Ciebie wzruszajacy, ale jedno pytanie - skad wiesz, ze byl prawdziwy?

Cytat:

" z informacji nowych jakich sie odwiedziałem to fakt ze juz po katastrofia ktos odebrał telefon od jednego z pasazerów tego samolutu. a potem ten człowiek popełnił samobójstwo..."



Informacja? Dowiedziales sie? Jesli filmy sa dowodem naukowym na cos tylko dlatego, ze pokazuja cos obrazem, to ja widzialem Park Jurajski 2, wierze wiec w tyranozaury dewastujace Nowy Jork...! : )
_________________
Smile or die!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-25, 15:02   

Ranger napisa/a:

Informacja? Dowiedziales sie? Jesli filmy sa dowodem naukowym na cos tylko dlatego, ze pokazuja cos obrazem, to ja widzialem Park Jurajski 2, wierze wiec w tyranozaury dewastujace Nowy Jork...! : )



umnknoł mi ten fakt bo w tv o tym nie mówili wtedy.

[ Dodano: 2016-10-25, 16:05 ]
http://wpolityce.pl/smole...rezentuje-tajny

mhm jak myslicie kto był zlecionodawca?
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-25, 15:38   

Wątpię czy istnieje jakikolwiek dowód na autentyczność tego dokumentu. Poza tym, dalej nieznany zostaje motyw.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-25, 15:47   

philosophus napisa/a:

Wątpię czy istnieje jakikolwiek dowód na autentyczność tego dokumentu



Ja niemcom nie wierze jak psom pewnie bedą chcieli zwalic wine na polskiego polityka by chronić swoje podle interesy. wiadomo juz ze to był zamach i teraz chca to jak najlepiej wykorzystać dla siebie.

[ Dodano: 2016-10-25, 16:49 ]

philosophus napisa/a:

Poza tym, dalej nieznany zostaje motyw.



Polecam obejrzec film smolensk który zaczyna sie od wizyty Lecha Kaczynskiego w Gruzji w 2008 r.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-10-25, 17:15   

Cytat:

"Polecam obejrzec film smolensk który zaczyna sie od wizyty Lecha Kaczynskiego w Gruzji w 2008 r."



...w czasie ktorej to wizyty L. K. usilowal zmusic pilotow do bardzo niebezpiecznego ladowania w Tibilisi. Gdy mu sie to nie udalo, zlamal ich kariery. Czy film mowi, co mysleli o tym piloci w Smolensku, gdy zastanawiali sie, czy odmowic prezydentowi niebezpiecznego ladowania?

Cytat:

"umnknoł mi ten fakt bo w tv o tym nie mówili wtedy"



Ciesze sie, ze tym razem nic Ci nie "umnknolo", ale nadal nie wiem, stad to przekonanie o zamachu. A portal "wpolityce" jest takim zrodlem, jak demotywatory. Nieszczegolnie powazanym.
_________________
Smile or die!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-25, 17:34   

Ranger napisa/a:


...w czasie ktorej to wizyty L. K. usilowal zmusic pilotow do bardzo niebezpiecznego ladowania w Tibilisi. Gdy mu sie to nie udalo, zlamal ich kariery.



bo tak napisali czerwone szumowiny z GW ? lol
A co toczyła się gra? Rosja chciała oderwać od Gruzji Abchazję i Południową Osetię. Sarkozy wyraził zgodę na 1. rozbiór Gruzji. Lech kaczyński zebrał kilku innych prezydentów i uratował gruzje.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2016-10-25, 17:46   

Cytat:

"Rosja chciała oderwać od Gruzji Abchazję i Południową Osetię."



Zgoda. Ale co to ma do rzeczy? Bo przypomne - tematem jest to, czy film fabularny moze byc uwazany za zrodlo obiektywnej wiedzy o swiecie. Moim zdaniem - nie moze. Twoim zdaniem - moze. I ja chcialbym po prostu wiedziec, czemu tak uwazasz. Nie pytam sie o Gruzje, bo cos mi szepcze w duchu, ze raczej nic nowego mi o niej nie powiesz.

Cytat:

"Lech kaczyński zebrał kilku innych prezydentów i uratował gruzje."



Mhm. A ja sadze, ze zadna ilosc Lechow Kaczynskich ani innych prezydentow Litwy i tym podobnych mocarstw nie powstrzymalaby Rosji, gdyby chciala oderwac Abchazje czy Osetie od Gruzji. Bo ile dywizji pancernych miala Litwa w 2008 roku na granicy osetyjsko-gruzinskiej?

Ale mniejsza. Faktem jest, ze Kaczynski w Tibilisi ladowac chcial, ale piloci sie nie zgodzili. Wymienil wiec pilotow i latal z takimi, ktorzy byli mu posluszni i nie mieli na przyklad problemu z usilowaniem ladowania we mgle. Voila!
_________________
Smile or die!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-25, 18:22   

Ranger napisa/a:

Zgoda. Ale co to ma do rzeczy?


no jak co to mógł byc motyw tej zbrodni. taka teza jest w filmie i jest to bardzo prawdopodobne.

[ Dodano: 2016-10-25, 19:23 ]

Ranger napisa/a:

Bo przypomne - tematem jest to, czy film fabularny moze byc uwazany za zrodlo obiektywnej wiedzy o swiecie. Moim zdaniem - nie moze



tematem jest zamach w smolensku a nie twoje fantazje.

[ Dodano: 2016-10-25, 19:25 ]

Ranger napisa/a:

Ale mniejsza. Faktem jest, ze Kaczynski w Tibilisi ladowac chcial, ale piloci sie nie zgodzili. Wymienil wiec pilotow i latal z takimi, ktorzy byli mu posluszni i nie mieli na przyklad problemu z usilowaniem ladowania we mgle. Voila!



:D Ty tak na serio?
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-25, 18:36   

Biały diabeł napisa/a:

bo tak napisali czerwone szumowiny z GW ? lol



Zapoznaj się z faktami. Karski złożył nawet w prokuraturze doniesienie na kapitana Pietruczuka. To co napisała o tej sprawie wyborcza, w zakresie faktów było prawdą i nikt temu nie zaprzeczał.

Biały diabeł napisa/a:

A co toczyła się gra? Rosja chciała oderwać od Gruzji Abchazję i Południową Osetię.



Co Gruzja bardzo im ułatwiła, ostrzeliwując rosyjskie koszary rakietami. Rosji to było na rękę, ale nawet gdyby nie chcieli, to musieli uderzyć żeby pokazać że nie można bezkarnie strzelać do ich żołnierzy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Osetii_Po%C5%82udniowej_2008#8_sierpnia

Biały diabeł napisa/a:

ech kaczyński zebrał kilku innych prezydentów i uratował gruzje.



Fakty są takie, że zajęcie całej Gruzji było Rosjanom niepotrzebne i niezgodne z ich tendencją do ukrywania się pod płaszczykiem walki o wolność narodów, a Rosja Abchazję i Osetię i tak zagarnęły więc działania Lecha Kaczyńskiego prawdopodobnie nie miały żadnego wpływu na to co się stało.
A zresztą, czy obecne ruchy NATO i nasze wsparcie dla Ukrainy cokolwiek zmienia w postawie Rosji? Wojna jak trwała tak trwa.

Biały diabeł napisa/a:

tematem jest zamach w smolensku a nie twoje fantazje.



Filmy fabularne TO WŁAŚNIE SĄ FANTAZJE.
W tym przypadku stworzone po to żeby podzielić polskie społeczeństwo przez propagowanie niedorzecznej hipotezy o zamachu, z którą nic by się nie dało zrobić nawet gdyby się okazała prawdziwa.
No chyba żeby rzeczywiście za tym zamachem stał ktoś z Polski, ale ciągle brakuje motywu.
Po drugie, gdybym już koniecznie chciał zabić któregoś z Kaczyńskich, to wolałbym pozbyć się Jarosława który był bliźniakiem dominującym. Pozostawiony samemu sobie Lech, był znacznie bardziej skłonny do kompromisów.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-25, 18:54   

philosophus napisa/a:

Karski złożył nawet w prokuraturze doniesienie na kapitana Pietruczuka. To co napisała o tej sprawie wyborcza, w zakresie faktów było prawdą i nikt temu nie zaprzeczał.





"Lech Kaczyński nie leciał do Gruzji na wycieczkę. Na pokładzie samolotu znajdowali się także prezydenci Litwy, Estonii, Ukrainy i premier Łotwy (o której zapomina GW). Celem tej delegacji na najwyższym szczeblu był ratunek dla Gruzji, zagrożonej presją i Moskwy, i Brukseli. Był to

wyścig

z czasem. Kiedy Kaczyński uzyskał informację, że na lotnisku w Tbilisi wylądował samolot prezydenta Francji, szef BBN, Władysław Stasiak, zażądał od Grzegorza Pietruczuka lądowania w stolicy Gruzji. Resztę znamy z operetkowej wesji GW (prezydent się pieni i wdziera do kabiny) i z

relacji

pilota, nieco mniej dramatycznej. Pilot śmiał zauważyć, że „nie mieliśmy zgody dyplomatycznej na lot do Gruzji”. Czyjej zgody? Mozambiku? Gruzja czekała na pogotowie ratunkowe. Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu. Misja Kaczyńskiego poniosła

fiasko

z jego winy. Nasuwa się pytanie, na czyj rozkaz Pietruczuk odmówił wykonania polecenia. Moskwy? Brukseli? Paryża? Służb specjalnych, a jeśli tak, to jakich? Obcego mocarstwa? Sprawa ta nie została do końca wyjaśniona. Reanimacja afery przez GW oznacza, że


Źródło: http://niepoprawni.pl/blo...ga-odwagi"

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

[ Dodano: 2016-10-25, 19:58 ]
czytanie gazety fałszu jest skrajna nieopdopowiedziealnoscia XD

philosophus napisa/a:

W tym przypadku stworzone po to żeby podzielić polskie społeczeństwo



To ze rzekomo Polskie społeczenstwo jest podzielone to mit... tu sa dwa narody. Polacy i tubylcy

[ Dodano: 2016-10-25, 20:00 ]

philosophus napisa/a:

Filmy fabularne TO



Smolensk to nie jest typowy fabularny film to nie tania rozrywka dla mas... ten film mozna traktowac jak dokument a rezysernadał mu taka forme by wecje osób poznało prawde i dobrze.

[ Dodano: 2016-10-25, 20:02 ]

philosophus napisa/a:

Po drugie, gdybym już koniecznie chciał zabić któregoś z Kaczyńskich, to wolałbym pozbyć się Jarosława który był bliźniakiem dominującym.



oni chyba razem mieli leciec tym samolotem
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-25, 21:53   

Biały diabeł napisa/a:

Smolensk to nie jest typowy fabularny film to nie tania rozrywka dla mas... ten film mozna traktowac jak dokument a rezysernadał mu taka forme by wecje osób poznało prawde i dobrze.



Reżyser to nie Bóg, tylko człowiek który się zna na kierowaniu aktorami na planie, a nie na katastrofach lotniczych, czy weryfikacji faktów.

Biały diabeł napisa/a:

czytanie gazety fałszu jest skrajna nieopdopowiedziealnoscia XD



Nie większą niż czytanie umysłowej uryny Pisiorskich propagandystów.
Jest orzeczenie prokuratury wojskowej opierające się na faktach i zeznaniach, a nie na treści jakiejśtam gazety.

Biały diabeł napisa/a:

pilota, nieco mniej dramatycznej. Pilot śmiał zauważyć, że „nie mieliśmy zgody dyplomatycznej na lot do Gruzji”. Czyjej zgody? Mozambiku? Gruzja czekała na pogotowie ratunkowe. Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu. Misja Kaczyńskiego poniosła



A g... nawet nie wiesz o czym piszesz. TAM TRWAŁA WOJNA. Rosjanie panowali w powietrzu, mogli ten nasz samolot po prostu zestrzelić. Samolot nie miał wojskowego systemu rozpoznania i mógł zostać zestrzelony także przez Gruzinów, gdyby omyłko rozpoznali go jako rosyjski samolot transportowy.
Dopiero co miałeś na Ukrainie, rosyjscy separatyści omyłkowo zestrzelili samolot pasażerski wyrzutnią ręczną.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-25, 22:09   

philosophus napisa/a:

Nie większą niż czytanie umysłowej uryny Pisiorskich propagandystów.



spoko nie czytam tego szmatławca y zaintresowała mnie tylko tresc tego dokumentu od niemieckiego dzienikarza. Wiem ze niemcy i rosjanie to wróg poalków dlatego te szueje za odry muszą cos knuć
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com