Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-26, 10:47   

jedyna osoba w tym kraju ktora mowi z cala pewnoscia ze to zamach (i znaczy cokolwiek) to świr macierewicz. Wszyscy mający związek z lotnictwem mówią o błędzie pilota

ale coś może być na rzeczy biorąc pod uwagę liczbę "samobójstw" po smoleńsku
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-26, 12:11   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

to świr macierewicz



Macierewicz jest najlepszym ministrem w tym rzadzie reszta to cioty.... Jedyna nadzieja dla Polski jest w Macierewoczu i Jarosłaiwe Kaczyńskim.

[ Dodano: 2016-10-26, 13:14 ]

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Wszyscy mający związek z lotnictwem mówią o błędzie pilota


bo wszyscy inni co mówili inaczej a mieli zwiazek z lotnictwem popełnili "samobójstwo"
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-26, 14:52   

Ta świetny minister obrony który firmy stalowe i zbrojeniowe powierza menedżerom od paliw i ścieków, z technika farmacji robi członka zarządu jednej z takich firm, z psychologa lotniczego robi dowódcę batalionu czołgów, a z dowódcy batalionu rektora Akademii Sztuki Wojennej.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-26, 15:36   

philosophus napisa³/a:

Ta świetny minister obrony który firmy stalowe i zbrojeniowe powierza menedżerom od paliw i ścieków, z technika farmacji robi członka zarządu jednej z takich firm, z psychologa lotniczego robi dowódcę batalionu czołgów, a z dowódcy batalionu rektora Akademii Sztuki Wojennej.



psy szczekajÄ… a macierawicz z jedzie dalej :)
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-26, 20:14   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

to świr macierewicz



Macierewicz jest najlepszym ministrem w tym rzadzie reszta to cioty.... Jedyna nadzieja dla Polski jest w Macierewoczu i Jarosłaiwe Kaczyńskim.

[ Dodano: 2016-10-26, 13:14 ]

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Wszyscy mający związek z lotnictwem mówią o błędzie pilota


bo wszyscy inni co mówili inaczej a mieli zwiazek z lotnictwem popełnili "samobójstwo"



widziałem nawet na kilku prywatnych profilach pilotów, jak potępiali spiskowe teorie o smoleńsku. Jeśli Rosja byłaby zdolna do tak perfekcyjnie zakrojonej akcji to równie dobrze mogliby odstrzelić prezydenta USA

A co do macierewicza i kaczyńskiego są to wariaci, którym bardziej zależy na Ukrainie niż na Polsce i którzy są na prostej drodze do wepchnięcia nas w wojnę z Rosją. O gospodarce też nie mają pojęcia, co da się zaobserwować po giełdzie
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-26, 20:20   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

psy szczekajÄ… a macierawicz z jedzie dalej :)



Jak złodziej wchodzi do domu to trudno żeby nie szczekały.
A niech jedzie. Jak pośle was na wojnę pod niekompetentnym dowództwem to dopiero zobaczycie.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-10-26, 20:35   

Z tym Smoleńskiem robi się coraz większy cyrk.
Teraz jakiś Niemiec pisze, że wywiad mu sprzedał informację, że to był zamach z inicjatywy FSB-Połtawa.
Dlatego jak pisałem, dopóki nie dostaniemy 100% dowodów, nie wiem jak można brać na słowo to co gadają przeróżne komisje czy dziennikarze.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-26, 21:21   

O katyniu na poczatku tez mówili np ze to niemcy potem gdy już to totalnie nie miała sensu przestano o tym mówic.

Zw smolenskiem było podobnie najpierw mówili ze to był pijany generał błasik w kabinie pilotów... a potem palikociarnia krzycza dzien bez smoleńska

propaganda. scenariusz ten sam.

Wydaje mi sie ze sekcja zwłowk wiele wyjasni. nie znam si na tym ale chyba da sie łatwo odróznić wybuch od wypadków badajac zwłoki nawet po 6 latach.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-27, 10:03   

równie dobrze mógł być wybuch paliwa, a kierunku wybuchu juz nie odroznisz. I jeszcze ten pilot krzyczący ku*wa na sekunde przed uderzeniem xD czyli jeszcze żył. Macierewicz średnio co tydzień krzyczy o nowych dowodach ale nigdy ich nie przedstawiono ciągle tylko te bzdurne wywiady, poza tym na kazdym nieoficjalnym spotkaniu on mowi wprost: "zamach" i taki gosc jest ministrem obrony XD nawet jeśliby tam był zamach to na rękę kraju byłoby się tak nie rzucać ruskom do gardła, bo w końcu podrzucą nam jakąś świnie opinii powiedzą że to my ich zaatakowaliśmy - jak z gruzją czy ukrainą i NATO wyłoży na nas lache (i tak z resztą wyłoży).
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-27, 15:14   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

nawet jeśliby tam był zamach to na rękę kraju byłoby się tak nie rzucać ruskom do gardła



typowa lewacka logika

Rosja jest w rozpadzie ledwo stoi na nogach. nie zatakuja nas nie podejma znami walki zbrojnej teraz. nawet z banderowcami na ukrainie nie daja rady.

2 nie musimy wypowiadac wojnie rosji. ale mielibysmy swietny argumnet w reku możemy żadac np obnizenia cen gazu itp

kumaj jakie zydzi dostaja odszkodowanie byle by siedzieli ciho. i nie mówli o holcaascie...

Rosyjska propaganda chce zebysmytak myslie jak piszez bo oni sie nas bojÄ….


ale jak bedzmy słabi to wkncu przejmą nad nami całkowitą kontorle. i to włąsnie przez takie wypowiedzi jak twoje
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-27, 16:31   

$karbówka napisa³/a:

Teraz jakiś Niemiec pisze, że wywiad mu sprzedał informację, że to był zamach z inicjatywy FSB-Połtawa.



Czyli już nie Rosja, tylko Ukraina? To dopiero się robi ciekawie.
Zespół philosophusa już dawno przedstawił hipotezę że to opłacone słupy Macierewicza :]
Obawiam się że z tego się zrobi po prostu karuzela do kręcenia hajsu, jak cały ten Trójkąt Bermudzki który jest tylko efektem kaczki dziennikarskiej i niechlujstwa przy zbieraniu danych, a jest masa ludzi którzy z tego żyją i nawet kolejne zespoły prawdziwych naukowców go badają, bo trzeba z czegoś żyć, to się robi jakieś badania do doktoratu, względnie sprzedaje filmy dla Discovery. I już wymyślono ileś sposobów na zatopienie statków i wypadki samolotów, tylko nikt nie mówi o tym że żadnej szczególnie dużej liczby katastrof na tym obszarze nie ma.

$karbówka napisa³/a:

Dlatego jak pisałem, dopóki nie dostaniemy 100% dowodów, nie wiem jak można brać na słowo to co gadają przeróżne komisje czy dziennikarze.



Ale jakie niby mają być te dowody, zastanów się!
-Z czarnych skrzynek nie wynika nic poza tym że ktoś wchodził do kokpitu, uważano że ktoś się może wściec, że piloci nie znali rosyjskiego, ignorowali kontrolę lotów, TAWSa, schodzili na autopilocie nad lotniskiem które się do tego nie nadawało bo nie miało odpowiednich systemów

-Obejrzano miejsce katastrofy, szczątki i ich rozrzucenie, dokonano obliczeń i symulacji. Co jeszcze mieli zrobić? Wynająć medium? A może przenieść się w czasie?

Nie słyszałem jeszcze o katastrofie samolotu w której byłby taki dowód żeby każdy ciemniak przyjął to do wiadomości. Zawsze można powiedzieć że terrorysci, że sterach były ładunki z termitu, że wirus w komputerach albo co innego.
Komisja ogląda, dokonuje obliczeń i symulacji niepojętych dla większości ludzkości, wyciąga wnioski z odczytów czarnych skrzynek i prezentuje raport.
To PiS tylko neguje, nie przedstawiając żadnych dowodów na swoje twierdzenia. Nie potrafią nawet przedstawić przekonującego motywu.

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

nie znam si na tym ale chyba da sie łatwo odróznić wybuch od wypadków badajac zwłoki nawet po 6 latach.



A niby jak? Niezależnie od przyczyny samolot się rozbił, wszystkie obrażenia będą więc pochodzić od zderzenia i rozpadnięcia się samolotu, a nie od jakiegoś wybuchu. Poza tym, po 6 latach stopień rozkładu będzie zbyt duży żeby oceniać rodzaj uszkodzeń tkanek. To jest zasłona dymna że niby mają powód czegoś szukać.

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

O katyniu na poczatku tez mówili np ze to niemcy potem gdy już to totalnie nie miała sensu przestano o tym mówic.



I teraz tak będzie, tylko że po stronie Macierewicza.
Będą pieprzyć głupoty póki się będzie dało, aż w końcu już dłużej się nie będzie dało i zostanie tylko mała sekta skończonych debili, jak w USA ci co twierdzą że Apollo nie był na Księżycu.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-10-27, 18:22   

philosophus napisa³/a:

I już wymyślono ileś sposobów na zatopienie statków i wypadki samolotów, tylko nikt nie mówi o tym że żadnej szczególnie dużej liczby katastrof na tym obszarze nie ma.


No, tyle, że Trójkąt Bermudzki nie powoduje reperkusji politycznych, więc to inny kaliber problemu.

philosophus napisa³/a:

Ale jakie niby mają być te dowody, zastanów się!
-Z czarnych skrzynek nie wynika nic poza tym że ktoś wchodził do kokpitu, uważano że ktoś się może wściec, że piloci nie znali rosyjskiego, ignorowali kontrolę lotów, TAWSa, schodzili na autopilocie nad lotniskiem które się do tego nie nadawało bo nie miało odpowiednich systemów



A skąd ja mam to wiedzieć, skoro co jakiś czas okazuje się, że nie wszystko z tych "skrzynek" jednak opublikowano do wiadomości, i jak nie jeden portal informacyjny, to jakiś dziennikarz, albo co innego powtarza: "Mamy niepublikowane nagrania z kokpitu Tu-154M!" albo "Niewygodna prawda czarnych skrzynek" , "Czarna skrzynka o symbolu K3-63 nigdy nie została odnaleziona".
"Okazało się, że to, co dostaliśmy, to nie była ta czarna skrzynka z polskiego samolotu! Przywieziono zupełnie coś innego - poinformował szef MON".

Zaczyna mi to przypominać zabawę w wątek gibraltarski.

philosophus napisa³/a:

Komisja ogląda, dokonuje obliczeń i symulacji niepojętych dla większości ludzkości, wyciąga wnioski z odczytów czarnych skrzynek i prezentuje raport.


No i skąd ja mam wiedzieć, która komisja robi poprawne obliczenia?
Jakimi dokumentami dysponujesz by to zweryfikować?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-27, 19:14   

$karbówka napisa³/a:

No i skąd ja mam wiedzieć, która komisja robi poprawne obliczenia?
Jakimi dokumentami dysponujesz by to zweryfikować?



Znany jest skład i kompetencje każdej komisji, a raczej brak kompetencji komisji sejmowej tzw. komisji Macierewicza.
Niby jak mam wierzyć komisji której przewodzi człowiek rozgłaszający kłamstwa i zasłaniający się nazywaniem ich "hipotezami" (to po co zwoływał konferencję żeby zaprezentować hipotezę? Hipoteza to pomysł na kierunek badań, jej wartość jest zerowa!)
Komisji w której nie ma ani jednego eksperta od katastrof lotniczych, której konsultanci przyjmowali fałszywe dane do symulacji, albo potrafili zignorować prędkość postępową? Macierewicz sam się zajechał i wygrywa tylko dzięki nieustannemu mąceniu wody w sprawie w której nikt się do końca nie orientuje bo nie ma na to po prostu czasu.

Inny przykład pieprzenia Macierewicza to "pancerny" spód samolotu. Ktoś kto tak używa tego terminu pokazuje że nie wie nawet jak wygląda konstrukcja nośna samolotu.

$karbówka napisa³/a:

A skąd ja mam to wiedzieć, skoro co jakiś czas okazuje się, że nie wszystko z tych "skrzynek" jednak opublikowano do wiadomości



Wg. danych które posiadam, opublikowano

$karbówka napisa³/a:

to jakiÅ› dziennikarz, albo co innego powtarza: "Mamy niepublikowane nagrania z kokpitu Tu-154M!" albo "Niewygodna prawda czarnych skrzynek"



Na miłość boską! Swego czasu czytałem ileś artykułów w których lansowano tezę że kupiliśmy przestarzałe F-16 bo zamiast Block 70 kupiliśmy Block 50coś, po czym się okazało że Block 70 nie istnieje. Czy ktoś odpowiedział przed sądem za tę dezinformację? Nic mi o tym nie wiadomo.

$karbówka napisa³/a:

Czarna skrzynka o symbolu K3-63 nigdy nie została odnaleziona



Zacząć trzeba od tego że NIE MA czegoś takiego jak "CZARNA SKRZYNKA K3-63"
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-10-27, 20:41   

philosophus napisa³/a:

Niby jak mam wierzyć komisji której przewodzi człowiek rozgłaszający kłamstwa i zasłaniający się nazywaniem ich "hipotezami" (to po co zwoływał konferencję żeby zaprezentować hipotezę? Hipoteza to pomysł na kierunek badań, jej wartość jest zerowa!)
Komisji w której nie ma ani jednego eksperta od katastrof lotniczych, której konsultanci przyjmowali fałszywe dane do symulacji, albo potrafili zignorować prędkość postępową? Macierewicz sam się zajechał i wygrywa tylko dzięki nieustannemu mąceniu wody w sprawie w której nikt się do końca nie orientuje bo nie ma na to po prostu czasu.



Okej, to inaczej - jestem zwykłym leszczykiem w tej materii i nie znam się na wypadkach lotniczych, chemii, termodynamice, fizyce technicznej i pytam:
Czy istnieją 100% niezbite dowody, które każą mi ponad wszelką wątpliwość uwierzyć, że komisja Millera ma rację i to jest wersja ostateczna i zgodna z wydarzeniami?
Dajesz głowę za to?

philosophus napisa³/a:

Zacząć trzeba od tego że NIE MA czegoś takiego jak "CZARNA SKRZYNKA K3-63"


Cytowałem "Wyborczą".
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-27, 21:04   

$karbówka napisa³/a:

Okej, to inaczej - jestem zwykłym leszczykiem w tej materii



To niech siÄ™ tym nie zajmujÄ….

Skądinąd, np. ten dokument moi znajomi budowlańcy by zrozumieli:
http://faktysmolensk.niez...lotu.pdf#page=5

A to dla potomności:
https://web.archive.org/w...e-skrzynki-taws

https://web.archive.org/w...rzebieg-badania

$karbówka napisa³/a:

Czy istnieją 100% niezbite dowody, które każą mi ponad wszelką wątpliwość uwierzyć, że komisja Millera ma rację i to jest wersja ostateczna i zgodna z wydarzeniami?



A czy istnieją ostateczne i niezbite dowody na przyczyny innych katastrof? Wszędzie mamy tylko raporty?
A może w tym samolocie terroryści albo konkurencja wyłączyli silniki wirusem komputerowym?
https://www.youtube.com/w...vo51Be2jL8c&t=5


$karbówka napisa³/a:

Dajesz głowę za to?



Jak powiedział Bertrand Russel...

$karbówka napisa³/a:

Cytowałem "Wyborczą".



Akurat to jest twierdzenie lansowane przez Macierewicza i jemu podobnych. Tutaj w niezależnej.pl czyli zależnej od PiSu:
http://niezalezna.pl/3734...ynka-z-tupolewa

Cytat:

Nie wiadomo, dlaczego kilkudziesięciocentymetrowe, opancerzone urządzenie zaginęło.



To "opancerzone" urzÄ…dzenie miaÅ‚o obudowÄ™ z bakelitu, czyli z plastiku z którego robiono radia i suszarki do wÅ‚osów! Ruscy okreÅ›lajÄ… K3-63 jako "незащищённым" czyli "niechroniony". To jest rejestrator eksploatacyjny, a nie katastroficzny, czyli żadna "czarna skrzynka".
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com