Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-02, 21:21   

poruchawszy napisa³/a:

Stratocaster napisa³/a:

no a co powiesz o awaryjności volkswagena? i o silniku 2.0TDi który jest iznawany za największy niewypał motoryzacyjny ostanimi czasy? zacierające się wałki, pękające głowice, awaryjna pompa oleju? przy przebiegu ok 160tys km zdarza się moment gdzie zaciera się pompa oleju, nie daje ciśnienia, po czym można zatrzeć cały silnik. na pewno są auta, gdzie potencjalne awarie kosztuja majątek:P

P.S. co do Twojej wymarzonej S klasse, pewnie wiesz o automacie 7G który czesto unieruchamia auto, bo wariuje elektronika i całe sterowanie skrzynią, szczególnie w S400 cdi. powodzena w zakupie.



Jeśli chodzi o VV to raczej nie siedze w tym temacie ;)

A S Klasa możliwe ,ale jak ktoś powiedział takie auta kupuje się z miłości i nie patrzy się na awaryjnośc ; )



dokładnie, w tym tkwi piękno motoryzacji. to jest bardzo subiektywny argument w przypadku samochodu, ale bardzo ciężko się oprzeć autom z duszą.

Dla tego trochę lubie fiata (nie jest to moja ulubiona marka ale cenię ją). wyprodukowali przecież fiata 500 który zmotoryzował włochy, fiata 126 i 125 które zmotoryzowały polskę, takie perełki jak barchette, coupe, i sporo aut w przeszłości. nowe fiaty też wyglądają całkiem ładnie a silniki niczym nie ustępują konstrukcjom japońskim czy niemieckim. tak jak ostatnio osławiony silniczek 900ccm twinport.
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-02, 21:29   

Stratocaster napisa³/a:

poruchawszy napisa³/a:

Stratocaster napisa³/a:

no a co powiesz o awaryjności volkswagena? i o silniku 2.0TDi który jest iznawany za największy niewypał motoryzacyjny ostanimi czasy? zacierające się wałki, pękające głowice, awaryjna pompa oleju? przy przebiegu ok 160tys km zdarza się moment gdzie zaciera się pompa oleju, nie daje ciśnienia, po czym można zatrzeć cały silnik. na pewno są auta, gdzie potencjalne awarie kosztuja majątek:P

P.S. co do Twojej wymarzonej S klasse, pewnie wiesz o automacie 7G który czesto unieruchamia auto, bo wariuje elektronika i całe sterowanie skrzynią, szczególnie w S400 cdi. powodzena w zakupie.



Jeśli chodzi o VV to raczej nie siedze w tym temacie ;)

A S Klasa możliwe ,ale jak ktoś powiedział takie auta kupuje się z miłości i nie patrzy się na awaryjnośc ; )



dokładnie, w tym tkwi piękno motoryzacji. to jest bardzo subiektywny argument w przypadku samochodu, ale bardzo ciężko się oprzeć autom z duszą.

Dla tego trochę lubie fiata (nie jest to moja ulubiona marka ale cenię ją). wyprodukowali przecież fiata 500 który zmotoryzował włochy, fiata 126 i 125 które zmotoryzowały polskę, takie perełki jak barchette, coupe, i sporo aut w przeszłości. nowe fiaty też wyglądają całkiem ładnie a silniki niczym nie ustępują konstrukcjom japońskim czy niemieckim. tak jak ostatnio osławiony silniczek 900ccm twinport.



ale jak już mówiłem albo i nie moje 'marzenia' często się zmieniają poprzednio była Astra Bertone 2.0LET jeszcze wcześniej Cougar 2.5V6 a teraz ten mietek

Widzę ,że orientujesz się w temacie ; )
a ta ulubiona ?
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-07-02, 21:36   

Wcipne siÄ™ lekko.
Bmw m3 i nie ma uja :]
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-02, 21:43   

jakbym musiał wybierać to miałbym baaardzo ciężki wybór, który padłby gdzieś pomiędzy Ferrari, Bentleyem, BMW, Alfą Romeo, Mercedesem, Astonem Martinem Saabem i Maserati.

:)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-03, 08:53   

Stratocaster napisa³/a:

jakbym musiał wybierać to miałbym baaardzo ciężki wybór, który padłby gdzieś pomiędzy Ferrari, Bentleyem, BMW, Alfą Romeo, Mercedesem, Astonem Martinem Saabem i Maserati.

:)



Dla mnie wybór byłby jasny Maserati.<3
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-07-03, 16:47   

A ja wam powiem że samochody się kupuje w takim stanie,my trafiliśmy na bardzo awaryjny,a kupiliśmy Renault z roku 1992 i nic się nie psuje no klocki,olej,filtry,ma całą dokumentacje to nie prawda że ten się psuje a ten nie. :hyhy:
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2011-07-04, 22:26   

to chociaż dobrze że 1 bo tam przynajmniej jest blacha a nie plastik tak jak w 2 a co do BMW serii 3 sorry że to napiszę ale w większości właśnie w tych autach jeżdżą dresy i wieśniaki i Buraki. Ostatnio mnie prawie taki jeden potrącił oczywiście muzyka żeby nie było na full wyleciał z auta i do mnie z ryjem ja mu pokazuje znak jaki jest i że jest przejście dla pieszych a jak się nie podoba to dzwonimy po policje od razu rura zmiękła. (oczywiście łysol , dresik i twarz jak buldog) Ja tam wole auta na gaźnikach przynajmniej jest co porobić. Wolę jak przy aucie się coś robi a nie tylko dmucha huha i wyciera .
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-05, 22:30   

w całej europie BMW traktowane jest jako marka robiąca samochody ze sportowym zacięciem, dla osób, które w motoryzacji cenią sobie komfort i właściwości jezdne, typowe auto dla kierowcy. niestety w polsce tak się utarło, że za kierownica starszego BMW jedzie dres, łysol dyskotekowiec lub wiejski kaskader, za kierownicą droższego BMW - gangster. Cierpią na tym normalni użytkownicy tych aut, którzy kupują BMW ze względy na wyżej wymienione zacięcie i charakter.

Jak na przykład jadę sobie trasą, to nikt nie mrugnie jak stoi radiowóz, nikt nie wpuści w korku, głupia jest mentalność polaków w tym wzgedzie...
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-07-05, 23:12   

zgadzam siÄ™ z Stratocaster,.
Freeman, tak mój ta brava jest na mono-wtrysku, tata kiedyś wlał tam paliwo :mrgreen: jak do gażnika,bo w zimę ciężko kręcił strasznie
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2011-07-07, 02:08   

Według mnie BMW się nadaje tylko do przekładki silnika do innego samochodu albo to takiego czegoś : http://www.youtube.com/watch?v=cP7p90BsHEg . Sorry taka moja opinia dzisiaj u kolegi robiliśmy E36 1.6 bo przyjechał ojciec jego znajomego . Tylna półka pocięta boschem byle jak wsadzone na wcisk głośniki w opłakanym stanie , tuba basowa (oczywiście nic nie działało bo bym miszmasz w kablach) pod maską jakieś dziwne kable jak się okazało potem to stroboskopów w lampach O_o , Chiński "ksennon" w fabrycznych lampach (oczywiście bez spryskiwaczy) rdzy jak cholera pod spodem , blokujące się tylne szczęki w bębnach , Wariujący alarm , kable w ogóle puszczone na "Skrętkę" nawet nie polutowane ani nie zaizolowane , Alusy oczywiście wystające poza obrys pojazdy , lewe lusterko na blachowkręcie , pod maską jakieś pierdoły od tych "ksenonów" przyklejone jakąś szarą taśmą (tą do rur) , sklejony pęknięty prawy migacz, a każdy kabel tam był chyba po 15 razy łączony bo każdy miał inny kolor co pewną długość , a co najlepsze jak zamknęliśmy maską to niby te chromowane okulary na środku maski po prostu się urwały i spadły na ziemię . Nie działające ogrzewanie tylnej szyby urwana antena na środku tej szyby .A pod deską oczywiście moduł alarmu sobie dynał jak chciał oczywiście też podłączony na skrętkę . I jacyś mądrzy panowie elektrycy puścili od nowa - przez cały samochód bo debile nie mogły go z tyłu namierzyć a był schowany z tyłu pod tapicerką xD. A zapomniał bym oczywiście LGP Power .Dziękuje za taki samochód dla mnie nadaje się on na rozprzedanie na części , swap silnika albo co mi najbardziej by odpowiadało zakatowanie i rozpieprzenie w Lesie . Nawet mój kumpel któremu pomagałem przy tym złomie powiedział że już woli jeździć ojca mercedesem (którego zrobili od nowa całkowicie bo był po zalaniu) , Peugeotem brata albo swoim Maluchem .
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-07-07, 09:30   

Dobrze ale to było BMW po modyfikacjach jakiś buraków kolego.
Modele nie zmodyfikowane nawet te stare tzn <95 są piękne i nikt mi nie powie że to chujowe maszyny są.
Iżeli się o coś dba to służy.
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-07, 10:04   

Freeman napisa³/a:

Według mnie BMW się nadaje tylko do przekładki silnika do innego samochodu albo to takiego czegoś : http://www.youtube.com/watch?v=cP7p90BsHEg . Sorry taka moja opinia dzisiaj u kolegi robiliśmy E36 1.6 bo przyjechał ojciec jego znajomego . Tylna półka pocięta boschem byle jak wsadzone na wcisk głośniki w opłakanym stanie , tuba basowa (oczywiście nic nie działało bo bym miszmasz w kablach) pod maską jakieś dziwne kable jak się okazało potem to stroboskopów w lampach O_o , Chiński "ksennon" w fabrycznych lampach (oczywiście bez spryskiwaczy) rdzy jak cholera pod spodem , blokujące się tylne szczęki w bębnach , Wariujący alarm , kable w ogóle puszczone na "Skrętkę" nawet nie polutowane ani nie zaizolowane , Alusy oczywiście wystające poza obrys pojazdy , lewe lusterko na blachowkręcie , pod maską jakieś pierdoły od tych "ksenonów" przyklejone jakąś szarą taśmą (tą do rur) , sklejony pęknięty prawy migacz, a każdy kabel tam był chyba po 15 razy łączony bo każdy miał inny kolor co pewną długość , a co najlepsze jak zamknęliśmy maską to niby te chromowane okulary na środku maski po prostu się urwały i spadły na ziemię . Nie działające ogrzewanie tylnej szyby urwana antena na środku tej szyby .A pod deską oczywiście moduł alarmu sobie dynał jak chciał oczywiście też podłączony na skrętkę . I jacyś mądrzy panowie elektrycy puścili od nowa - przez cały samochód bo debile nie mogły go z tyłu namierzyć a był schowany z tyłu pod tapicerką xD. A zapomniał bym oczywiście LGP Power .Dziękuje za taki samochód dla mnie nadaje się on na rozprzedanie na części , swap silnika albo co mi najbardziej by odpowiadało zakatowanie i rozpieprzenie w Lesie . Nawet mój kumpel któremu pomagałem przy tym złomie powiedział że już woli jeździć ojca mercedesem (którego zrobili od nowa całkowicie bo był po zalaniu) , Peugeotem brata albo swoim Maluchem .



przedstawiłeś obraz jakiejś beemki, która jest w posiadaniu domorosłego tunera, najprawdopodobniej jest po jakimś dzwonie albo po spaleniu. nie wiem w jakim celu w ogole to przytaczasz, takie przyklady mogą odnosic sie praktycznie do kazdego modelu i marki auta, to tylko i wylacznie kwestia wlascicieli konkretnego egzemplarza. jeśli według ciebie bmw nadaja sie tylko i wylacznie do swapow silnika znaczy to, ze nie jezdziles nigdy zadna beemka. moim zdaniem np e36 albo e46 to wzor tego jak powinien prowadzic sie samochod klasy sredniej. co do jakosci wykonania tez obawiam sie, ze jedynie mercedes i moze audi sa w stanie zaprezentowac porownywalna jakosc. a to ze trafiles na zdezelowany egzemplarz niczego nie dowodzi. jesli chcesz zobaczyc jak powinien wygladac i prowadzic sie zadbany samochod to zapraszam do mnie
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-07-07, 12:34   

to zależy W JAKIM STANIE kupisz samochód,bo mógł mieć dzwona,)ta nasza Renault też była lekko puknięta w przód tzn był zmieniony zderzak.)
Dam nowy tytuł:jaki samochód polecacie na początek ;)
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2011-07-07, 14:20   

Co do BMW sorry ale właśnie większości te stare modele widuje w podobnym stanie na drogach nawet jak w korkach stoję w Krakowie . I W większości jeżdżą dresiarze . Ja na temat tej G*******j i dresiarskiej marki mam już wyrobione zdanie i chodź by mnie wołami do takiego samochodu wciągali to nie wsiądę za nic ! (no chyba żeby go rozpieprzyć na drzewie) . A co do E34 nawet nie wspominajcie bo jak sobie przypominam parę razy takich dresów i w większości mułowate już i na LPG to mi się rzygać chcę . BMW według mnie tylko do rozpieprzenia , na części albo na złom . I mnie do tej marki nie przekonacie .
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-07, 16:44   

jakbyś przedstawił jakieś logiczne i rzeczowe argumenty, to moglibyśmy polemizować, ale jeśli "gównianą" nazywasz markę, która w swoich samochodach stawia na charakter i emocje podczas prowadzenia, która od 1999 czterokrotnie wyprodukowała silnik uznany "międzynarodowym silnikiem roku", do tego praktycznie nie podajesz żadnych argumentów to wybacz, ale nie jesteś partnerem do dyskusji.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com