Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-12-04, 21:37   

jobczyk napisa³/a:

bede podrozowac bez roznicy czy sie to komus podoba czy nie


JeÅ›li chodzi o mnie, to ja Ci tego wcale nie bÄ™dÄ™ zazdroÅ›ciÅ‚. Ja wole mój maÅ‚y Å›wiat w moim maÅ‚ym mieÅ›cie i tym trochÄ™ wiÄ™kszym obok mojego, tym bardziej, że innego language than Polish я не знаю. Czasem chciaÅ‚bym co najwyżej odÅ‚ożyć kilka stów i wybyć nad morze lub w góry, ale to tylko po to, żeby zabić czas, a nie dla celów turystycznych.
Bardzo ciekawe te anegdoty z tą zaradnością i sportem ;) Szkoda, że nie rozwinąłeś gdzieś tego w jakimś temacie w stylu dzien dobry, czy czymkolwiek innym, chociażby w profilu.

jobczyk napisa³/a:

znalezc prace w dzisiejszych czasach w miescie pol miliona to kwestia jednego dnia a nawet i pol godziny (tyle trwalo znalezienie pracy w restauracji) jestes cos takiego jak olx gdzie roboty jest masa tylko trzeba sie zglosic i miec checi :)



Nie nie ma opcji, że trafisz na swój zawód i że nikt nie będzie na Ciebie patrzył z takim świadectwem jak moje. Poza tym, to imigracja z małego miejsca do dużego wymagałaby ode mnie dużych oszczędności, bo w dużych miastach trzeba sporo więcej bulić za lokum. Swoją drogą, to pamiętam, że ja kiedyś chciałem wewnątrz kraju się przesiedlić :-D Jednak postanowiłem się ograniczyć do zadupia, gdyż na zadupiu łatwiej o mieszkanie i można przejść prawie całe zadupie nie musząc kupować samochodu, który gryzłby się z potencjalnym kredytem na potencjalną klitkę
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

jobczyk  

User

Papier


ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-04, 21:44   

To dobrze , żę lubisz swoje zycie bo czytajac twoje poprzednie posty odnioslem wraznie ze troche narzekasz ;) Ale zaznaczam pytalem o to jak zarobic 25 tys a temat poszedl w zlym kierunku ;)
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-12-04, 21:46   

Po co Ty chcesz zarabiać na to tutaj, skoro emigrujesz gdzieś, gdzie PLN nic nie znaczy? Skoro jesteś takim świetnym, zaradnym pracownikiem i mówcą, to znajdź pracę na miejscu za pomocą tych instytucji od Polonii itp.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-12-04, 22:46   

jobczyk napisa³/a:

Ale zaznaczam pytalem o to jak zarobic 25 tys


Chcesz takÄ… wiedze za darmo?
Hahaha... żeby komuś udzielić takiej porady, musiałbym na tym zarobić.
Co masz w zamian?
 

jobczyk  

User

Papier


ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-05, 00:12   

Nie powiedziałem , że chce zarabiać w PLN, chce zarobić 25tys ale nie koniecznie w Polsce w gruncie rzeczy żeby oszczędzić tyle w Polsce musiałbym pracować 3 razy dłużej więc raczej zagranica.
Jestem świetnym mówcą :D dzięki pochlebiasz mi :-D
Szukam tutaj porad jak sobie to ogarnąć nie sadze zęby to było możliwe w miesiąc ale np 3?
A co mogę zaoferować w zamian? Jedynie proste dziękuje :)
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-12-05, 04:42   

http://www.roksa.pl/pl/anonse/panowie/
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

jobczyk  

User

Papier


ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-05, 05:04   

Hahaha :D dobry pomysł przyjemne z pożytecznym :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com