Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-04-24, 20:29   

barb napisał/a:

spokój i pójść po coś do apteki?



Wystarczy, jeśli to nawraca u ciebie dość często, jak sobie termofor weźmiesz pomiędzy uda, tam wsadzisz.
Ulga od razu gwarantowana.
Tabletki raczej odradzam, przy ciągłych nawrotach, bo to jest w końcu tak, że ni stąd, ni zowąd zaczyna boleć.
Więc ja polecam zaszyć się gdzieś pod kocem z termoforem i gorącą herbatą. Nic więcej.
_________________
W miękkim futrze kota
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2017-04-24, 20:50   

U mnie nie pomogły domowe sposoby. Musiałam kupić furaginę.
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2017-04-24, 22:33   

Furagina doraźnie a jak masz nawracające, to żurawina codziennie. + ostrożność i wyjątkowa dbałość o higienę.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-04-25, 07:40   

ZaleĹĽy jaka jest etiologia infekcji.
Jeżeli się przeziębiłaś/ przemoczyłaś to termofor z gorącą wodą i woda na potęgę
Jeżeli problem związany z higieną to furagina, dobry żel intymny i woda na potęgę
Jeżeli sex to furagina, vit c, sikanie po sexie od razu(!), woda na potęgę i najlepiej smarować się jakimś żelem pielęgnacyjnym do okolic intymnych, zmniejsza on wrażliwość na występowanie mikrourazów sprzyjających infekcjom
żurawina jest słaba, stosuje się ją jako dodatek w profilaktyce ale nie jak boli bo hui da
dobry jest też korzeń pietruszki, robi się z niego napar.
jeżeli po 2/3 dniach, po furaginie, nie ustąpi, to antybiotyk trzeba wziąć i nie czekać na cud. zwali Ci się na jajniki i dopiero będzie jazda

jeszcze dodatkowo nospa, która rozkurczy mięśnie gładkie pęcherza, gdyż to ich spięcie/ dotykanie się powoduje ból i oczywiście przeciwbólowy najlepiej nlpz czyli np. ibuprom, anapran
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Magnetton

User


Doł±czył: 25 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-25, 20:12   

Polecam okłady rumiankowe ;)
 

Brushyy  

User


Wiek: 36

Doł±czył: 07 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-07, 13:24   

Nie stosowałem, ale nikomu nie życzę tej dolegliwości...
 

persefona

User


Doł±czył: 22 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-22, 10:45   

Mnie coś pobolewa od paru dni, w weekend byliśmy ze znajomymi nad jeziorem, skusiłam się na kapiel i to chyba był słaby pomysl, woda jakaś podejrzana i zimna, oszaleć można od tego chodzenia do toalety co chwilę, ktoś z was próbował pić sodę?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com