Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-04-08, 20:17

Autor

Wiadomo¶æ

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-16, 13:27   

Cytat:

Tobie tez juz chyba zrobili patrzac na avatar.


Mój avatar jest dla przekory i nie ma nic wspólnego z moimi poglądami . Natomiast cały twój profil to jeden wielki żart 16 letni Bojownik antykomunista z 11 dywizji napinaczy internetowych.
Ten obrazek to może bardziej o narodowcach, ale można to podpiąć pod ciebie


Co do Izraela jeżeli ktoś naprawdę uważa , że to państwo apartheidu to może niech pokaże np nagrania z TV jak dyskryminują muzułmanów ? Mają oni nawet miejsca w sejmie i piastują urzędy w Izraelu

15231_539500739434482_1560458478_n.jpg

Plik ¶ci±gniêto 38 raz(y) 61,92 KB

 

LewackiSmiec  

User

Tepie lewactwo.



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 13 Maj 2013

Sk±d: Tarnow

   

Wys³any: 2013-05-16, 13:33   

Rhagar14 napisa³/a:

Mój avatar jest dla przekory i nie ma nic wspólnego z moimi poglądami . Natomiast cały twój profil to jeden wielki żart 16 letni Bojownik antykomunista z 11 dywizji napinaczy internetowych.
Ten obrazek to może bardziej o narodowcach, ale można to podpiąć pod ciebie


Smieszny jestes 2 lata w sumie 1 rok roznicy i uwazasz sie za lepszego ... Wole byc tym "16 letni Bojownik antykomunista z 11 dywizji napinaczy internetowych. " i wiedziec co sie dzieje niz miec wszystko w dupie tak jak Ty podejrzewam . Ciebie za to moglbym nazwac mlodym wojownikiem ateista ktory najezdza na wszystko co z chrzescjanstwem zwiazane. Wielu takich wojownikow bylo i zaden nie dal rady wiec powodzenia w sianiu propagandy ;]
_________________
Lewactwo nie jest dobre.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-16, 13:45   

Cytat:

Smieszny jestes 2 lata w sumie 1 rok roznicy i uwazasz sie za lepszego


Ja nie robię z siebie wielkiego bojownika i nie nazywam kogoś śmieciem bo jest chrześcijaninem .

Cytat:

i wiedziec co sie dzieje niz miec wszystko w dupie tak jak Ty podejrzewam


Znam takich ludzi jak ty ,nasłuchali się jakiś głupawych filmików i mają się za wielkich znawców polityki , a tak naprawdę gó*** wiedzą . Twierdzą , że każdy "lewak" to idiota i uważają że mają większe pojęcie o ekonomi nie mając z nią nigdy tak naprawdę do czynienia niż nie jeden profesor ekonomi z SLD np.

Cytat:

Ciebie za to moglbym nazwac mlodym wojownikiem ateista ktory najezdza na wszystko co z chrzescjanstwem zwiazane


Mam gdzieś ten religijny bełkot ja po prostu chcę aby nie było możliwości wpajania go małym , pozbawionym krytycyzmu głową

Cytat:

zaden nie dal rady


z czym?
 

LewackiSmiec  

User

Tepie lewactwo.



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 13 Maj 2013

Sk±d: Tarnow

   

Wys³any: 2013-05-16, 21:13   

Cytat:

Ja nie robię z siebie wielkiego bojownika i nie nazywam kogoś śmieciem bo jest chrześcijaninem .

Smieciem nazywam juz takiego "totalnego" lewaka .

Rhagar14 napisa³/a:


Znam takich ludzi jak ty ,nasłuchali się jakiś głupawych filmików i mają się za wielkich znawców polityki , a tak naprawdę gó*** wiedzą . Twierdzą , że każdy "lewak" to idiota i uważają że mają większe pojęcie o ekonomi nie mając z nią nigdy tak naprawdę do czynienia niż nie jeden profesor ekonomi z SLD np.
Cytat:

O jakich filmach mowisz? Nie popieram lewicy i nie podoba mi sie to co robia . Tak jak Tobie nie podoba sie chrzesjanstwo.

Rhagar14 napisa³/a:

Mam gdzieś ten religijny bełkot ja po prostu chcę aby nie było możliwości wpajania go małym , pozbawionym krytycyzmu głową

Czyli powiedz krotko czym dla Ciebie jest wiara chrzescjanska... To ze nauki kosciola sa wpajane malym dzieciom od malego to nie wybor kosciola tylko ich rodzicow bo to oni wychowywuja dzieci na chrzescjan .

Rhagar14 napisa³/a:

z czym?

Z kosciolem .
_________________
Lewactwo nie jest dobre.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-16, 21:29   

Cytat:

Smieciem nazywam juz takiego "totalnego" lewaka .


To jest właśnie jedyna rzecz którą możesz zrobić, powyzywać

Cytat:

O jakich filmach mowisz?


To zależy czy jesteś fanem JKM ,czy narodowcem

Cytat:

Czyli powiedz krotko czym dla Ciebie jest wiara chrzescjanska...


JednÄ… z tysiÄ…ca religii.

Cytat:

To ze nauki kosciola sa wpajane malym dzieciom od malego to nie wybor kosciola tylko ich rodzicow bo to oni wychowywuja dzieci na chrzescjan .


Rodzic jest tu narzędziem w rękach KK , nawet przy ślubie składają obietnicę wychowywać swoje dzieci "po katolicku " Mówię zresztą głównie o religii w szkołach dzieci są nauczane religii od 6 roku życia

Cytat:

Z kosciolem .


Ja nie zamierzam niszczyć kościoła bo po prostu są ludzie którzy nie czują się dobrze w normalnym świecie i muszą sobie wierzyć choć fakt , że ich jest tak dużo to właśnie wynik indoktrynacji kk . Chcę tylko zepchnąć kościół tam gdzie jego miejsce
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-16, 21:36   

Z jednej strony ¯ydki robią propagandę jacy to są wspaniali dla Arabów, a z drugiej zabijają ludność cywilną. Co z tego że pokazują tolerancję dla Arabów, skoro ich tam w ogóle nie powinno być. Po setkach lat nieobecności nagle utworzyli sobie państwo. Gdyby tego nie zrobili konfliktu by nie było. Nie dziwi mnie że Palestyńczycy chcą bronić swojej ziemi. Nie pałam miłością do Arabów, a już na pewno nie do Muzułmanów, ale nie widzę też sensu wybielania działań ¯ydów.
 

LewackiSmiec  

User

Tepie lewactwo.



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 13 Maj 2013

Sk±d: Tarnow

   

Wys³any: 2013-05-17, 08:11   

Rhagar14 napisa³/a:

To zależy czy jesteś fanem JKM ,czy narodowcem


Fanem JKM

Rhagar14 napisa³/a:

Rodzic jest tu narzędziem w rękach KK , nawet przy ślubie składają obietnicę wychowywać swoje dzieci "po katolicku " Mówię zresztą głównie o religii w szkołach dzieci są nauczane religii od 6 roku życia

a ksieza to kosmici ja p... Nwm czy jest cos takiego w przysiedze malzenskiej zawarte. Raczej nie bo przeciez wiadomo ze nawet ateista ktory ma chrzest moze wziac slub w kosciele.

Rhagar14 napisa³/a:

Chcę tylko zepchnąć kościół tam gdzie jego

A gdzie jest jego miejsce?
_________________
Lewactwo nie jest dobre.
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-05-17, 08:50   

Cytat:

"Z jednej strony ¯ydki robią propagandę jacy to są wspaniali dla Arabów..."


To nie propaganda, to fakty. I przekona sie o tym kazdy, kto porowna ilosc swobod demokratycznych przyznawanych obywatelom poszczegolnych panstw regionu. Zaden kraj arabski nie jest tak liberalny dla swoich obywateli-Arabow, jak Izrael.

Cytat:

"...a z drugiej zabijają ludność cywilną."


Biorac pod uwage, ze z reguly ta "ludnosc cywilna" akurat wali seriami rakiet w osiedla - dziwnym nie jest.

Cytat:

"Co z tego że pokazują tolerancję dla Arabów, skoro ich tam w ogóle nie powinno być. Po setkach lat nieobecności nagle utworzyli sobie państwo."


No patrz. Zupelnie, jak Polacy na Slasku i Pomorzu! Oddajmy natychmiast polowe naszego panstwa Niemcom!

Cytat:

"Gdyby tego nie zrobili konfliktu by nie było."


Bylby, tylko wewnetrzny, arabski - i to znacznie bardziej krwawy. Libia nie sasiaduje z Izraelem i nie utracila na jego rzecz zadnych terenow. Tunezja. Algieria, Maroki - tez nie. Katar tez nie. Arabia saudyjska - tez nie. Irak, Iran - sa daleko. A mimo tego, caly czas sa w konfliktach, z soba nawzajem oraz w konfliktach wewnetrznych.
_________________
Smile or die!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-17, 12:03   

Cytat:

Nwm czy jest cos takiego w przysiedze malzenskiej zawarte


Jest

Cytat:

A gdzie jest jego miejsce?


W świątyni i nie powinien z tego miejsca się wychylać ,i wciskać swoich macek np. do szkół

Cytat:

¯ydki robią propagandę


Bo arab w Izraelu ma więcej szacunku niż arab w większość krajów arabskich . Jednie kto sieję propagandę to ekstremiści Muzułmańscy którym nie podoba się ostoja wolności i tolerancji jaką jest Izrael w morzu religijnego bullshitu
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-17, 12:52   

Cytat:

Biorac pod uwage, ze z reguly ta "ludnosc cywilna" akurat wali seriami rakiet w osiedla - dziwnym nie jest.

Giną też niewinni. A ci którzy walczą, walczą o swoją własność.

Cytat:

No patrz. Zupelnie, jak Polacy na Slasku i Pomorzu! Oddajmy natychmiast polowe naszego panstwa Niemcom!

To nie do końca tak. Polska uzyskała te ziemie w wyniku konfliktu, w którym była ofiarą, tracąc też przy tym większe tereny na wschodzie. Nie pchaliśmy się tam z butami i właściwie nie mieliśmy żadnego wpływu na obecny stan granic.

Cytat:

Bylby, tylko wewnetrzny, arabski - i to znacznie bardziej krwawy. Libia nie sasiaduje z Izraelem i nie utracila na jego rzecz zadnych terenow. Tunezja. Algieria, Maroki - tez nie. Katar tez nie. Arabia saudyjska - tez nie. Irak, Iran - sa daleko. A mimo tego, caly czas sa w konfliktach, z soba nawzajem oraz w konfliktach wewnetrznych.

Konflikt Arabów z Izraelem jest mimo wszystko głównym na Bliskim Wschodzie.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-17, 14:11   

Cytat:

A ci którzy walczą, walczą o swoją własność.


Wolność jaką wolność ? W jakim kraju Islamskim panuje wolność ? Ciekawy jestem. Wolni to oni mogą być w Izraelu gdzie jest wolność i demokracja a nie w kraju gdzie panuje teokracja albo autorytaryzm
Historia pokazuje , że za każdym razem kiedy państwa arabskie poczują się na siłach to atakują Izrael . Przecież Palestyńczycy mają swoje państwo , a tereny Izraela NIGDY NIGDY NIGDY do nich nie należały
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-17, 15:42   

Cytat:

Wolność jaką wolność ? W jakim kraju Islamskim panuje wolność ? Ciekawy jestem. Wolni to oni mogą być w Izraelu gdzie jest wolność i demokracja a nie w kraju gdzie panuje teokracja albo autorytaryzm

Ale to nie twój zakichany interes jak oni zarządzają swoimi krajami. To są państwa wyznaniowe, ale dla nich to zupełnie naturalne i Arabowie wcale nie chcą demokracji płynącej z Izraela.

Do kogo należały tereny obecnego Izraela przed ogłoszeniem niepodległości w XXw jak nie do Arabów?
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-05-17, 17:54   

Cytat:

"Do kogo należały tereny obecnego Izraela przed ogłoszeniem niepodległości w XXw jak nie do Arabów?"



Lolz. : ) Jak to do kogo - do Brytyjczykow! A wczesniej - do Turkow. Wczesniej - do Bizancjum. Wczesniej - do Rzymu.

Argumentujesz przeciw samemu sobie.

Cytat:

"Ale to nie twój zakichany interes jak oni zarządzają swoimi krajami. "



Zreasumujmy. Gdy Arabowie masowo morduja wlasnych rodakow dziesiatkami tysiecy, jak obecnie w Syrii - to nic nam do tego, bo to ich panstwa. Ale gdy izraelska policja uzyje na terenie swego panstwa gazu lzawiacego, to caly swiat powinien sie oburzac, bo przeciez jak tak mozna! : ) Hipo hipo hipooooo...

Cytat:

"Giną też niewinni."



A niewinnymi po stronie izraelskiej sie nie przejmujesz?

Cytat:

" A ci którzy walczą, walczą o swoją własność. "



Nie, nie walcza o swoja wlasnosc. Chca zagarnac wlasnosc cudza.

Cytat:

"To nie do końca tak. Polska uzyskała te ziemie w wyniku konfliktu, w którym była ofiarą"



Ale co do ma do rzeczy?! Powiedziales, ze panstwa powinny oddawac tereny, jesli nie mialy ich wczesniej w swych granicach. Polska Mazur w swych granicach przed 1945 nie miala nigdy, a Slask i Pomorze ostatni raz jakies 850 lat temu. Znowu hipokryzja na potege! Albo oddajemy wszyscy, albo nikt!

Cytat:

Konflikt Arabów z Izraelem jest mimo wszystko głównym na Bliskim Wschodzie.



Ale wg jakich kryteriow? Liczby ofiar? Nie trafilby nawet do pierwszej piatki! Wg czasu trwania? Tak samo! Wg terenu objetego konfliktem? Nie trafi nawet do pierwszej dziesiatki!

No to jak wyliczyles owa "glownosc"?
_________________
Smile or die!
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-05-17, 22:44   

Cytat:

Do kogo należały tereny obecnego Izraela przed ogłoszeniem niepodległości w XXw jak nie do Arabów?


Otwórz podręcznik do historii

Cytat:

Lolz. : ) Jak to do kogo - do Brytyjczykow! A wczesniej - do Turkow. Wczesniej - do Bizancjum. Wczesniej - do Rzymu.


Między Bizancjum a Turkami te ziemie były pod władaniem Egiptu mameluków

Cytat:

Arabowie wcale nie chcą demokracji płynącej z Izraela.


Są masochistami którzy uwielbiają być wykorzystywani ... Prawda jest taka , że przywódcy duchowi tak się rozpanoszyli , mają taką władzę , że nie da się tego kupska ruszyć i tylko siedzi na społeczeństwie jak taka jedna wielka huba i wykorzystuje ciemne masy , walczy zabobonem o władzę . Tak to właśnie wygląda ,gdyby nie wyprane mózgi żaden Arab nie chciałby żyć w państwie teokratycznym
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-17, 23:42   

Cytat:


Lolz. : ) Jak to do kogo - do Brytyjczykow! A wczesniej - do Turkow. Wczesniej - do Bizancjum. Wczesniej - do Rzymu.

Ale mieszkali tam Arabowie a ¯ydzi intensywnie imigrowali.

Cytat:

A niewinnymi po stronie izraelskiej sie nie przejmujesz?

Ich tam w ogóle nie powinno być.

Cytat:

Ale co do ma do rzeczy?! Powiedziales, ze panstwa powinny oddawac tereny, jesli nie mialy ich wczesniej w swych granicach. Polska Mazur w swych granicach przed 1945 nie miala nigdy, a Slask i Pomorze ostatni raz jakies 850 lat temu. Znowu hipokryzja na potege! Albo oddajemy wszyscy, albo nikt!

Nie żartuj... to zupełnie inna sytuacja i dobrze o tym wiesz. Myśmy sobie tam nie utworzyli państwa bo tak nam się podobało jak to uczynił Izrael. Właściwie niewielki mieliśmy wpływ na stan granic.

Cytat:

Ale wg jakich kryteriow? Liczby ofiar? Nie trafilby nawet do pierwszej piatki! Wg czasu trwania? Tak samo! Wg terenu objetego konfliktem? Nie trafi nawet do pierwszej dziesiatki!

Które twoim zdaniem konflikty na Bliskim Wschodzie (pomijając Arabską wiosnę która rozwinęła się w ostatnim czasie) są większe od konfliktu Arabów z Izraelem?

Rhagar14, z tobą nawet nie będę rozmawiał bo masz pie*dolca na punkcie religii i musisz o tym przypominać w każdym poście.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com