Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-28, 07:03   

znalazłam podobny temat tak więc przenoszę.
_________________
Drugs&hugs.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-28, 09:58   

Wszystko zależy od człowieka. Są ludzie, którzy lubią w taki sposób eksponować swoje ciało. Ja uwielbiam np. robić sobie takie zdjęcia, byleby wszystko było w granicy gustu i dobrego smaku. Lubię swoje ciało, nie widzę w tym problemu.
Różnica polega na tym, że jeśli ktokolwiek potem te zdjęcia ogląda, to jest to mój facet. Nie wstawiam czegoś takiego na nk, tudzież inne, bo po co? Moje ciało, to mój skarb i nie chciałabym, żeby takie zdjęcia stały się czymś publicznym, dla wszystkich, żeby każdy mógł wejść na mój profil, pooglądać i dodać komentarz typu "sexi zdjONtka" :wstyd:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-28, 11:18   

miczka napisa³/a:

Mnie to przeraża na przykład jeżeli jakaś 15-latka odkrywa swoje piersi, czy zakłada do zdjęc taką spódniczkę, że wszystko praktycznie widac... a do tego w swoim profilu podaje swoje gg albo numer telefonu i czeka tylko na to, aż jakiś chłopak się do niej odezwie, żeby pochwilic jej ciało sypiąc jakimiś tanimi i do tego chamskimi tekstami. Proponując jej coś na przykład. Przecież każdy takie zdjęcia może oglądac, skopiowac sobie i rozsyłac dalej... Nie mówi, że tak musi byc, ale i tak bywa... Nie rozumiem tego...



W moich znajomych dużo jest właśnie takich osób :-|
Najgorsze jest to, że jedna z dziewczyn dodaje nie swoje zdjęcia, tylko po to, by jakiś chłopak do niej napisał...
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

areczko  

User

areczko


ImiÄ™: Arek

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-10-03, 12:08   

hahah, ale się pozmieniało. Dziś nastolatki nie zamierzają się uczyć, pracować- dodadzą zdjęcia z wypiętym tyłkiem, dekoltem, wytapetowane, z brwiami na pół twarzy i pieniądze same lecą od firm by coś reklamowane... "takie czasy"
_________________
~~ SPAMER!! ~~
~~ Pomóż nam ich wyeliminować! Zgłoś ten post do moderatora! ~~
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com