Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lizak2826  

User

Lizak2826



ImiÄ™: Wiola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 12:41   zdjÄ™cia

Uważacie, że na jakie zdjęcia mogą sobie dziewczyny pozwolić na dodanie do internetu np do takich publicznych stron jak np naSza klaSa, fotka.pl, ?
Uwa¯acie, ¯e odkrywanie niektÓrych partii cia£a to za du¯oo?
_________________

 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-08, 12:47   

Nasza-Klasa.pl rodzina bliżsi znajomi to zdjęcia jak wyżej nie wchodzą w rachubę. A na fotka.pl widzisz przecież, że co drugi profil to piersi stringi wszystko na wierzchu.
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-08, 12:58   

Moim zdaniem nasza-klasa.pl dąży do tego co fotka.pl więcej nagich fotek etc
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 13:43   

lizak2826 napisa³/a:

Uwa¯acie, ¯e odkrywanie niektÓrych partii cia£a to za du¯oo?


Chce ci się pisać trawką? Nie masz co robić?
A wracając do pytania- oczywiście, że odkrywanie niektórych partii ciała to za dużo, szczególnie jeśli robi to jakaś, za przeproszeniem, g**niara, która myśli, że tak załatwi sobie znajomych albo, że to fajne. Niedobrze mi się robi, jak patrzę sobie czasami na niektóre profile. Ludzie potrafią być niesamowicie żałośni.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-08, 13:49   

Mnie to przeraża na przykład jeżeli jakaś 15-latka odkrywa swoje piersi, czy zakłada do zdjęc taką spódniczkę, że wszystko praktycznie widac... a do tego w swoim profilu podaje swoje gg albo numer telefonu i czeka tylko na to, aż jakiś chłopak się do niej odezwie, żeby pochwilic jej ciało sypiąc jakimiś tanimi i do tego chamskimi tekstami. Proponując jej coś na przykład. Przecież każdy takie zdjęcia może oglądac, skopiowac sobie i rozsyłac dalej... Nie mówi, że tak musi byc, ale i tak bywa... Nie rozumiem tego...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 14:24   

Szczerze to zależy od osoby, jeśli jakaś dziewczyna (nieważne w jakim wieku xD no jak się patrzy na 15latki to się rzygać chce)
Jak dla mnie NIE nie i jeszcze raz NIE gołe zdjęcia to nie to co mamy zobaczyć...><
To jest głupie i świadczy tylko o osobie która sobie je robi i to nie najlepiej,
Ja niegdy ich nie wstawie... bo to dla mnie po prostu obrzydliwe, wykazuje mało smaku, gustu... i mało rozumu.
To tyle! Jak sobie pomyśle o takich fruziach co się wypinają do każdego zdjęcia żeby im cycki załapało.. to sory ale to jakieś dziwne, i mi po prostu zostaje niesmak... bleee
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-11-18, 22:30   

Tak takie 'erotyczne' sesje to coś strasznego! Niektóre laski mają na zdjęciach mini spódniczki etc. i jakieś powyginane pozy! OK może jak im się nudzi to niech mają na fotce.pl ale na Naszej Kasie to już totalna przesada :-?
Co do NK ja mam normalną fotkę... zaś niektóre dziewczyny mają po 80 zdjęć na profilu z czego większość jest podobna :-|
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-19, 09:27   

Według mnie to jest głupota zamieszczanie pół nagich zdjęć na takich portalach.
Sczególnie jak się widzi, że taka dziewczyna ma lat 15 czy 14.
Znam nawet przypadek z mojej rodziny. Dziewczyna może nie jest małolatą, ale jest w moim wieku ma prawie męża, dziecko, a na fotce zamieszcza zdjęcia w staniku i w majtkach...
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-20, 23:31   

Na dodanie do internetu. Portret only, tzn na portale typu nasza-klasa, fotka etc. Tylko portrety. Jeżeli zaś do galerii gdzie wystawiane są fotografie jako fotografie to nawet i akty a co. Ja mam tą piękną dogodność że jestem fotografem więc jeżeli jest dziewczyna to kontroluje to jakie ma zdjęcia bo sam je robię.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-13, 10:44   

Tja. Jak dziewczyna mądrością nie grzeszy to musi czymś uwagę na siebie zwrócić, nie?
A najlepiej roznegliżowanym ciałem na nk czy fotce... Przykre, ale i prawdziwe.
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:12   

prawndziwe zdecydowaniem .
a takie zdiewczynki które mają po 11 12 lat..
kradną zdjęcia na jakąś stronę np. poszkole.pl albo photoblog.pl sobie wrzucają i ich opis zdjęcia to ja
zeeeel.peeeel takie dzieci to nie powinny mieć dostępu do internetu!
:wstyd: :-o
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:20   

Ojj nie nie nie. To jest straaaasznie żałosne ;/ I tylko czekają na komentarze typu: " Mmmm ależ seksowne ciałko" Albo jeszcze gorsze... :| Jasne, wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znac umiar... ;/ niestety niektóre dziewczynki czegoś takiego nie znają.
 

kradzieja  

User


ImiÄ™: Jullla.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-24, 22:13   GOLIZNA NA ZDJÊCIACH

Cześć . ;d
Mam pytanie. co sądzicie o tym jak jakieś dziewczyny do zdjęcia odsłaniają pewne częsci ciała
naprzykład są w samych majtkach i koszulce. albo bez koszulki i mają na sobie tylko stanik i spodnie lub pokazywanie brzucha ? ;>

Bo Moim zdaniem pokazywanie nóg to nic strasznego, ale juz zdjęcie bez koszulki to dla mnie jest lekka przesada . a według was ? ;) *

Nie wiedziałam gdzie dodać ten temat. więc przepraszam jeżeli źle go wstawiłam ;d
_________________
`Zaciągam się Tobą choć nie pale wcale ;d*
 

kalki  

User

Spamer Przodowy



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Mar 2009

Sk±d: Konin

   

Wys³any: 2009-03-24, 22:51   

Popieram Twoją opinię. Takie zachowanie, jest śmieszne. Cóż można powiedzieć, w nie których przypadkach, na zdjęciach dodanych do znanych portali przypadkowy Kowalski zobaczy więcej walorów dziewczyny niż jej chłopak.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-03-25, 07:50   

ja mam zdjęcie gdzie jestem w tunice i mam gołe nogi, no i cycki też widać, ale to już nie moja wina. Nie muszę ich nawet odsłaniać żeby były widoczne :mrgreen:
Co o tym myślę?
Każdy robi to co lubi.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com