Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Dead Matty  

Stały User

.ASSC

Imię: M.

Wysłany: 2017-06-17, 10:16   

Przy pewnych kategoriach dóbr i towarów cierpię na retromanię, tak też zegarki szanuję jedynie analogowe. Smartwatche mi nie przeszkadzają, kilka naprawdę mi się bardzo podoba, ale jednak zostaję przy normalnych sikorach.

joannak

Stały User

Wysłany: 2017-06-20, 08:18   

Smartwatch to teraz bardzo modny dodatek. Tutaj: http://www.baan.pl/smartw...dodatki-modowe/ można poczytać, jakie modele są teraz trendy. A co najlepsze, można kupić smartwatch, który wyglądem przypomina klasyczny zegarek.

Mizantrop  

Junior Admin

Pstrykacz-amator

Wysłany: 2017-06-28, 17:31   

Używałem zwykłego, analogowego zegarka przez długi czas. Teraz przerzuciłem się na smartwatch'a, pomimo że jest to gadżet to przypadł mi do gustu, dobrze spersonalizowany sprawia, że rzadko kiedy trzeba wyjmować telefon z kieszeni. Nie jest to typowy smartwatch w kształcie kwadrata, prostokąta, lecz wyglądam przypomina normalny, elegancki zegarek analogowym, na czym mi zależało, ponieważ pasuje do ubioru formalnego jak i mniej formalnego.

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski

mlody_duchem  

User

Wysłany: 2017-07-13, 08:43   

Jasne, smartwatche są fajnymi gadżetami, ale tak naprawdę nie mają zbyt dużego sensu w codziennym użytku. Gdyby jeszcze były bardziej wytrzymałe, baterie bardziej żywotne. Myślę, że poszły w złym kierunku - najpierw powinny być z mniejszymi wodotryskami i skupić się na wspomnianych cechach, a dopiero gdy osiągnęlibyśmy wyższy poziom ich, można byłoby wrzucać na nie bardziej bajeranckie rzeczy. Dlatego dla mnie na razie tylko analogowe zegarki albo smartbandy, które "raptem" liczą kroki, sen etc i kosztują znacznie mniej, niż tanie smartwatche.

Akowalski

User

Wysłany: 2017-07-21, 09:47   

Wedlug mnie najlepsza opcja jest zegarek,smartwatch jest tylko fajna zabawka.

tomasz2727koc  

User

tom2727koc

Imię: Tomasz

Wysłany: 2017-08-03, 09:51   

jeśli chodzi o wyglad to zegarek lepsze wrażenie robi :hyhy:

Skup-Nieruchomosci24

User

Wysłany: 2017-08-18, 08:12   

Zdecydowanie wolę zwykłe zegarki, chyba że smartwatche będą po prostu lepsze technologicznie niż obecne. Używałem już dwóch i jakoś nie przypadły mi do gustu

bobby  

User

Wysłany: 2017-08-25, 16:50   

Jak dla mnie konkretny zegarek to obowiązkowy element ubioru, "zestawu", mężczyzny na codzień. Oczywiście zależnie od okazji, zwykły G-shock nie pasuje zupełnie do ubioru wyjściowego. Ale smartwatch według mnie jest typowo "ni w dupę, ni w oko". Zdecydowanie wolałbym zainwestować w konkretny sikor, który nie pozwoli mi zapomnieć, że mam go na ręce (sam jestem dość postawny i byle pitu pitu zegarynka na mnie wygląda śmiesznie), niż kupować smartwatcha.

martinna5

User

Wysłany: 2017-08-28, 01:06   

Ja jestem za klasycznym zegarkiem, ostatnio zamawiałam dla męża z Dawandy przez https://zrabatowani.pl/ i zaoszczędziłam parę groszy.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com