Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Doczy: 05 Gru 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 19:14   

szostol napisa/a:

Apropo księdza, to ja się dziś dowiedziałem, że muzyka techno jest źródłem szatana

Prawdopodobnie miało to głębsze znaczenie i chodziło o imprezy w stylu "techno" czyli sex&drugs.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-23, 19:24   

ojzu napisa/a:

Apropo księdza, to ja się dziś dowiedziałem, że muzyka techno jest źródłem szatana


Tu chodzi o jakiś tam stan transu, gdy masz świadomość zaburzoną czy coś takiego.
Podobno techno ma takie "właściwości".

ojzu napisa/a:

Prawdopodobnie miało to głębsze znaczenie i chodziło o imprezy w stylu "techno" czyli sex&drugs.


To zapewne też.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 19:56   

ojzu napisa/a:

Prawdopodobnie miało to głębsze znaczenie i chodziło o imprezy w stylu "techno" czyli sex&drugs.


Seks i narkotyki to styl techno?


;)

Szej-Hulud napisa/a:

Podobno techno ma takie "właściwości".


Podobno w "Stairway To Heaven" ukryto satanistyczne przekazy.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Doczy: 05 Gru 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 20:09   

TQIT-ku, akronim "sex&drugs" występował praktycznie w każdym stylu muzycznym :-P tu chodziło zapewne o parady miłości, wiejskie dyskoteki i ogólnie "białe szaleństwo" :mrgreen:
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 20:14   

ojzu napisa/a:

TQIT-ku, akronim "sex&drugs" występował praktycznie w każdym stylu muzycznym


Bo wszystkim jedno chodzi po głowach :-P

[ Dodano: 2010-03-23, 20:16 ]
A w ogóle to nie jesteś moim ojcem, tudzież wujkiem (chyba) żeby się do mnie zwracać per TQIT-ku :-P
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Doczy: 16 Gru 2009

Skd: Redania

   

Wysany: 2010-03-24, 20:12   

Cytat:

Apropo księdza, to ja się dziś dowiedziałem, że muzyka techno jest źródłem szatana



a co nie jest?

Cytat:

"sex&drugs" występował praktycznie w każdym stylu muzycznym :-P



techno to chyba nie muzyka, ale fakt, że wszyscy tylko sex&drugs, czasami bez tego 2giego

Cytat:

A w ogóle to nie jesteś moim ojcem, tudzież wujkiem (chyba) żeby się do mnie zwracać per TQIT-ku :-P



wujek tak do Ciebie mówi? xD
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-24, 20:27   

Frozy napisa/a:

wujek tak do Ciebie mówi? xD


Nie, mój własny roztocz o nazwie mucha który krąży teraz po pokoju, jednak do ojzu jest jakby trochę niepodobny.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Yossarian

Wymiatacz


Doczy: 26 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-03-28, 03:05   

ludzie sa coraz gorsi, coraz bardziej puści i tępi. jedynym rozwiązaniem jest ZAG£ADA. tyle w temacie.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



Imię: Mateusz

Wiek: 35

Doczy: 29 Mar 2010

Skd: Wadowice

   

Wysany: 2010-03-31, 22:06   

Podejrzewam, że w gruncie rzeczy nic niczego nie sięga, tylko po prostu w dobie rozwiniętej telefonii komórkowej, internetu i ogólnego bogactwa medialnego, po prostu często trafiają do naszych świadomości informacje o takich patologiach.
_________________
 

Gierek

User


Doczy: 07 Lut 2016

   

Wysany: 2016-02-08, 19:49   

Oj, ja też zauważyłem postepującą "zagładę" młodzieży - szczególnie w wieku gimnazjalnym. Pewnie słyszeliście o Popku, który sobie trochę pociął twarz, i kilka dziewczyn napisało, że go kochają :-o Niestety moim skromnym zdaniem internet w głównej mierze przyczynia się do postępującej zagłady młodzieży w wieku gimnazjalnym. Tworzone tam wzorce osobowe (w internecie głównie), oraz świat, który w głównej mierze został zdominowany przez pieniądz, spowodował mym skromnym zdaniem powoli postępującą zagładę młodzieży w wieku gimnazjalnym. Po części zmiana stylu wychowania też miała na to wpływ - teraz to prawie każdy ma dostęp do internetu, chce się dobrze i szybko zarobić, co raz więcej osób patrzy głównie na wygląd zewnętrzny, coś w stylu "A nie podoba mi się, ma np. zmarszczki na twarzy to nie ma u mnie żadnych szans". Jestem przerażony tym wszystkim, co się dzieje teraz z młodzieżą w wieku gimnazjalnym. :-( :-( :-(
Pewnie można by było jeszcze podać kilka(naście?) innych powodów, dla których młodzież obecna w wieku gimnazjalnym zachowuje się tak, a nie inaczej, ale nie chce mi się teraz :-)
Oczywiście nie mówię, że wszystkie dziewczyny chodzące do gimnazjum są takie :) Na całe szczęście są jeszcze dobre dziewczyny chodzące do gimnazjum, które nie uległy wpływom internetu itd., ale niestety jest to mym skromnym zdaniem, "gatunek zagrożony wyginięciem" :-(
Pozdrawiam :-)
 

meliors

User


Doczy: 29 Pa 2015

   

Wysany: 2016-02-12, 10:07   

Rzeczywiście, jest źle.
 

Emoshiix

User


Doczy: 29 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-29, 13:00   

Z psem.. ciekawe co ona z nim robiła. Duszę się że śmiechu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: :->
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2017-01-30, 19:17   

Upadek ludzkości jest bliski…
_________________

 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com