Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Doczy: 29 Pa 2009

Skd: Leszno

   

Wysany: 2010-03-23, 15:53   Zepsucie polskich nastolatek sięga zenitu....

Zapostowałbym to w innym temacie, ale skoro jest zamknięty to proszę http://www.gloswielkopols...latki,id,t.html
Ręce normalnie opadają.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-03-23, 16:21   

Zdegustowanie oraz zgorszenie ?
Te określenia za mało oddają.
Obojętnie,czy jest to spowodowane brakiem autorytetów ,głupotą,chęcią zaimponowania są to już tak nagminne sytuacje,że człowiek nie ma pojęcia jak to skomentować.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Doczy: 24 Lut 2010

Skd: Leszno

   

Wysany: 2010-03-23, 16:30   

Ja tak plus minus przechadzając się po gimnazjum, to widzę iż 75-80% dziewczyn staje się gipsami. Podam przykład koleżanka moja, przykładna uczennica itp. Teraz wiecie powiesz cześć to "psss... ej weź się do mnie nie odzywaj" pali fajki, u nas w klasie na boże narodzenie dają sobie prezerwatywy 0_0 z takim tekstem:"użyj tego". U nas takie dziewczyny nazywamy po prostu dziwkami (soz z góry za określenie, ale tak jest ).
Brak słów
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Doczy: 19 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-23, 16:32   

Na pieska, ma całkiem inne znaczenie u gimnazjalistów niż kiedyś.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 16:46   

To efekt tak zwanego postmondernistycznego wychowania określającego siebie mianem nowoczesnego i liberalnego. Ciężko jest wymagać od młodzieży, aby szanowała swoje ciało i nie traktowała jako towar, skoro wszystko wokół przesiąknięte jest seksem, a młodzież w imię obecnej pseudo-tolerancji jest namawiana do zabaw z własnym ciałem i ciałem innych. Pokolenie współczesnych rodziców i wychowawców nie sprawdza się w swojej roli, brakuje pedagogów z powołania i autorytetów. W środowisku tej dziewczyny było czegoś brak: zwyczajnej miłości, zrozumienia, wsparcia i zaufania - czegoś, co we współczesnych systemach wychowawczych jest towarem luksusowym.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 16:53   

slow napisa/a:

Zdegustowanie oraz zgorszenie ?
Te określenia za mało oddają.


¦miech? Ja wiem, ogrania mnie znieczulica, ale mniej więcej to czułem po przeczytaniu artykułu :-)
Po drugie nie lubię czytać takich artykułów, bo szlag mnie trafia od generalizowania, tak ulubionego przez redaktorów wszelkich brukowców jak i witryn internetowych:

Cytat:

Większość młodych ludzi ma w zasadzie nieograniczony dostęp do internetu i telewizji. Nie kontrolowani przez rodziców mogą trafiać na strony i programy o skrajnych treściach. Internet i telewizja to dobre źródła złych wzorców.



[ Dodano: 2010-03-23, 16:54 ]

Cytat:

Blokada rodzicielka lub filtr to po prostu specjalny program ograniczający dostęp do stron o niepożądanej treści.


Takie programy blokują dostęp do komunikatorów. Narzędzie Szatana jak wszyscy wiedzą.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 16:56   

TQIT - niezależnie od tego, jak chciałbyś, aby było, Internet jest w znakomitej większości źródłem złych wzorców.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:00   

Nataniel napisa/a:

TQIT - niezależnie od tego, jak chciałbyś, aby było, Internet jest w znakomitej większości źródłem złych wzorców.


Powiem tak - Internet jest źródłem wzorców, sam po sobie mogę stwierdzić bardzo dobrze, że w dużej mierze Internetowi zawdzięczam to jaki jestem. Zawdzięczam.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:02   

TQIT - po kilku rozmowach z Tobą na komunikatorze jestem w stanie stwierdzić, że jesteś wyjątkiem i to chlubnym wyjątkiem, co sam wielokrotnie podczas tych rozmów podkreślałeś.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Doczy: 12 Sty 2009

Skd: California

   

Wysany: 2010-03-23, 17:08   

Ja się nie dziwię,takie czasy...niestety.
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-23, 17:11   

TQIT napisa/a:

Po drugie nie lubię czytać takich artykułów, bo szlag mnie trafia od generalizowania, tak ulubionego przez redaktorów wszelkich brukowców jak i witryn internetowych:


Ostatnio rozśmieszył mnie artykuł, który podejrzałem u kolegi w "Gościu niedzielnym"(nie śmiać się!). Matka pisała w nim, że boi się o syna. Czytał książki fantastyczne. Lęk polegał na tym, iż ona tego gatunku nie lubi, więc nie chce czytać takich utworów przed synem. Nie wiedziała co ma zrobić. Dodam, że chłopak ma 14 lat.
W wieku 12, może 13 lat przeczytałem wszystkie części(47) "Sagi o Ludziach Lodu". Każdy, kto serię czytał wie, do czego dążę. Opisy scen rodzajowych nie są tam jakimś tabu. Rodzice wiedzieli, co czytam. Być może dzięki tej książce zrozumiałem pewne rzeczy, z których niektórzy znajomi wciąż cieszą.
Chciałem pokazać, że nadopiekuńczy rodzice potrafią bardzo negatywnie wpłynąć na dzieci. Z drugiej strony, nie wmawiajcie mi, że, gdy wrócicie do domu po melanżu(nie myślę tutaj o substancji z "Diuny" Herberta) nie czuć od was alkoholu. Więc, jak to do cholery(sry za język) rodzice tego nie czują? Maść kamforową w nosach mają?
A może po prostu nie chcą czuć?
Wiem o co chodzi Ci z generalizowaniem, według niego cała polska młodzież jest zdegenerowana społecznie.

slow napisa/a:

Zdegustowanie oraz zgorszenie ?


Z wrażenia to wręcz rozwolnienie. Jak można coś takiego zrobić?!
Z psem to jedno, film to drugie...
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:16   

Szej-Hulud napisa/a:

Matka pisała w nim, że boi się o syna.


Ja czytałem kiedyś w "Chwila dla Ciebie" (nie śmiać się :-P ) o matce która pisała, że boi się o syna bo ten pomalował pokój na czarno i spotyka się po szkole z facetami w skórach. Bała się, że jest satanistą.

Nataniel napisa/a:

TQIT - po kilku rozmowach z Tobą na komunikatorze jestem w stanie stwierdzić, że jesteś wyjątkiem i to chlubnym wyjątkiem, co sam wielokrotnie podczas tych rozmów podkreślałeś.


Nadal nie uważam, by to Internet był winny spieprzonej mentalności ludzi i ich priorytetów.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Doczy: 28 Lis 2009

   

Wysany: 2010-03-23, 17:20   

Cytat:

Nadal nie uważam, by to Internet był winny spieprzonej mentalności ludzi i ich priorytetów.


A widzisz kogoś, kto tak napisał? Bo autor artykułu nie wspomniał o tym ani słowem.

Cytat:

Bała się, że jest satanistą.


Miała do tego pełne prawo.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:23   

Nataniel napisa/a:

Miała do tego pełne prawo.


Po czym? Istnieje wielki związek pomiędzy czarnym kolorem, skórą a satanistami?

Nataniel napisa/a:

A widzisz kogoś, kto tak napisał? Bo autor artykułu nie wspomniał o tym ani słowem.


Powołał się na Internet i TV próbując pokazać co jest winne takiemu, a nie innemu zachowaniu.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-03-23, 17:24   

TQIT, Internet sam w sobie nie jest winien. Ma swój udział, ale należy pamiętać o mediach, nowych trendach i zmianach w społeczeństwie. Jaki jest wynik, to widzimy...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com