Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

WOOJc  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Sty 2011

   

Wys³any: 2014-09-08, 00:30   zestaw do paznokci dla dziewczyny.

Witajcie!
Moja dziewczyna napomniała mi jakiś czas temu,że musi sobie uzbierać pieniądze na lampę do paznokci, sprawdziłem cenę na allegro i wacha się w granicach 100-400 zł,więc jest to wydatek na który mogę sobie pozwolić, w tym,że nie mam zielonego pojęcia,czym się różnią te lampy.. Mogła by któraś z Pań pomóc w wyborze?
Najbardziej to mnie siÄ™ podoba ten, jakiÅ› certyfikat, made in usa, jakieÅ› LEDowe lampy, no ale ja siÄ™ na tym nie znam ;c.
Kod:
http://allegro.pl/zestaw-do-paznokci-10x-lakier-hybrydowy-lampa-led-i4542396154.html


Jako,iż znaczna mniejszość przekracza próg 250zł, więc powiedzmy,że mam do wydania 200zł (jeśli to możliwe, to im taniej tym lepiej, byle bym nie kupił jakiegoś szajsu,wolę dać więcej,ale żeby służyło :>)

Jest pełno róznuch rodzaju lamp, lcd,led,uv - nie wiem która najlepsza.
Wiem tyle,że dziewczyna wspominała mi o "paznokciach żelowych", że takie by chciała sobie robić,bo są trwalsze, ładniej wyglądają itp. itd.
Naprawdę jestem gamoń w tym temacie, także liczę bardzo na Was drogie Panie!
BÅ‚agam o pomoc :padam: :padam: :padam: :padam: ,
Pozdrawiam ! :oczami:
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-09-08, 10:47   

To bardzo drogi zestaw . Na allegro jest wiele tańszych zestawów ja swój kupiłam za 150 zl . i jest ok na prawdę . Praktycznie każdy z zestawow jest dobry tylko w tych tańszych to wiadomo np. . odzywki lub zele maja gorsza jakość. ale np ten zestaw :http://allegro.pl/zestaw-do-paznokci-8x-lakier-hybrydowy-lampa-lcd-i4530633343.html
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-09-08, 19:26   

Ile chcesz wydac ?
Spokojnie starczy taka
http://allegro.pl/lampa-t...4548363698.html

dokładnie. ja za swój dałam jakoś koło 100
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

fasia  

User

fasia


ImiÄ™: Asia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 09 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-09, 14:36   

takie pytanie, czy twoja dziewczyna umie robic pazokcie, ma jakies certyfikaty, bo wiem, ze jesli ktos nie potrafi, to moze zrobic wiecej szkody i krzywdy. czasai jest lepiej zamiast lampy wykupic jakis dobry kurs, zeby pieniadze nie byly wyrzucone w błoto a żeby dziewczyna tez się nie zraziła na początek :-)
_________________
keep your head up!
 

aniamikos  

User

aniamikos


ImiÄ™: Ania

Wiek: 43

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2014-10-14, 12:11   

Wiesz co chyba idź do kosmetyczki to nie są drogie rzeczy, żebyś sobie sama nie narobiła bigosu
_________________
Skuteczna mikrodermabrazja radom ,przyjdź do mechanik Radom
 

topole100

User


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2016-08-31, 15:29   

Są specjalne zestawy do robienia manicure paznokci, można dużo znaleźć tego w internecie. Często są też spotykane akcesoria tworzące efekt syrenki , do którego używa się głownie drobnego brokatu.
 

Nyx  

User


Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-09-01, 14:53   

Ja kupiłam jakiś czas temu zestaw hybryd firmy NeoNail dałam 200 zł z lampką z akumulatorem więc nie musi być cały czas podłączona i ważne lampka led. Polecam zestaw 3 kolory + lampka i wszystko co potrzebny do robienia pazurków. Gorąco polecam. Nie kupuj Semilac bo przepłacisz, a najtańszego shitu też nie kupuj, bo nie będzie zadowolona. Jeżeli chcesz to mogę podesłać Ci kilka linków z allegro tych z których ja bym kupiła.
O i jeżeli dziewczynie się nie pali, a chciałaby mieć dużo kolorów i w całkiem spoko cenie to polecam aliexpress, hybrydy SIOUX, fakt z chin i z chińskimi znaczkami ale za jeden kolor wychodzi koło 4-6 zł a nie 25-45 w Polsce. A jakość taka sama :D
Jakbyś coś jeszcze chciał wiedzieć to pytaj. Dość długo siedzę w tematyce paznokci :D
 

Dudu

Stały User


Do³±czy³: 27 Sty 2014

   

Wys³any: 2016-09-15, 13:56   

Warto na pewno pomyśleć o lampie do paznokci żelowych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com