Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Geb  

User

GebDołączyła: 12 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-12, 13:49   Ziemia wylęgarnią bogów

Ziemia wylęgarnią bogów

Przebóstwienie człowieka KundaliniZiemia jest specjalnym rodzajem inkubatora "Jajka Kosmicznego", gdzie jest kontrolowane środowisko w celu utrzymania życiowych procesów, rozwoju i wzrostu.
Ludzki system nerwowy jest rodzajem akumulatora i przewodnika dla duchowych energii, podobnie jak linie telefoniczne przewodzą energie elektryczne.
Kiedy człowiek jest bardziej rozwinięty w sensie duchowym, wtedy może jego ciało i psychika tolerować przepływ energii o wyższej częstotliwości.
Za szybka i za silna częstotliwość energii można wypalić układ nerwowy człowieka.
Kiedy człowiek przeżywa swój własny wielowymiarowy stan, swoją różnorodność energetyczną, zasięg i siłę, nabiera życie na Ziemi zupełnie nowe wymiary.

Celem ludzkiego pobytu na Ziemi jest przebóstwienie = zbawienie.


Jest to ten plan, który będzie odgrywać coraz większą rolę w naszym życiu.
Jak sugeruje się, znajdujemy się w okresie przygotowań do dramatycznego zwiększenia świadomości (zmiany częstotliwości). W wyniku czego m. in. nastąpi polaryzacja.
Ludzie, którzy nie będą mogli dostosować się do zwiększonej częstotliwości będą zwracać się agresywnie wobec tego wszystkiego, co nowa Era Ducha przynosi.
Oni po prostu nie będą w stanie prosperować w tej nowej rzeczywistości jako - podobnej Ziemi i muszą odrodzić się na nowo.
Życie jest wibrującą energią.

20 grudnia 2012
zawiązał Chrystus Jezus i Maria Magdalena mistyczne małżeństwo w Niebie, a i Ziemia, która jest również żywą istotą kosmiczną, weszła na ten sam poziom świętości jak Słońce i Księżyc.

Słońce i Księżyc – mąż i żona
Dla ludzi blask swój rozdają wciąż;
Naucz się od nich jak wiernie żyć
Wzajemnie dla siebie być i lśnić.


Jest to początek nowego cyklu życia ludzi i ich wielkich rozwojowych możliwości.

Dopiero w Niebie, Chrystus Jezus i Maria Magdalena mogli uzewnętrznić swoją miłość, ponieważ Ziemia była za mroczna dla pojęcia ich miłości.

Tak jak stwierdził psycholog Carl Jung: „Spotkanie dwóch osobowości jest jak kontakt dwóch chemicznych substancji: Jeżeli nastąpi reakcja, będą obie zmienione”.

Słońca i Księżyca alchemiczny ślub jest najbardziej tajny małżeństwem, ale może nie; współczesna nauka potrafi wyjaśnić to małżeństwo transcendentnego Boga Słońca - FOTONU i Boga Księżyca – Elektronu.
Fizycy podkreślą, że kwant fotonu, najmniejsza część promieniowania słonecznego jest wieczny. Foton jest zawsze w ruchu, nic nie może się zatrzymać jego ruchu. Ten foton jest pełen kolorów i może zmieniać kolor, jego częstotliwość, gdy się znajduje w dużych ilościach. Foton – jest uznany za najczystszą formę energii, za najczystszą falę, zawsze w ruchu - może się łączyć z innymi fotonami. Gdy jest w rezonansie z drugim fotonem, tworzy "krótkotrwałą cząstkę". Ta cząstka jest znana jako cząstka π0 i może rozbić się na dwa fotony, bez masy, jako czysta fala w ruchu. To jest podstawa do wspaniałego ruchu tam i z powrotem pomiędzy światłem i materią. Ten foton nie może być zatrzymany w jednym miejscu.
Tu leży podstawa teorii względności.

Ten bardzo aktywny, bardzo dynamiczny, bardzo energiczny FOTON może być przechwycony przez Elektron, który jest w rezonansie z FOTONEM.
Co to oznacza? Elektrony są już częścią materii. Są one również w ciągłym ruchu. Nieustannie oscylują na własnej długości fali. Mają one swoją własną częstotliwość, jak odbiornik radiowy, który jest dostosowany do określonej długości fali.
ELEKTRON kocha FOTON tak jak miłość w wydaniu duchowo/boskim, Maria Magdalena kochała Jezusa Chrystusa i odwrotnie.

Bóg jest miłością na wszystkich poziomach, a kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg w nim.

Elektrony przyciągają do swojego pola magnetycznego fotony, tak jak kobiety przyciągają mężczyzn. Gdy ładunek elektryczny przemieszcza się, zawsze wytwarza pole magnetyczne. Ten poruszający się foton ma również pole magnetyczne. Oba pola, pole magnetyczne elektronów i pole magnetyczne fotonów przyciągają się, gdy ich długość fali jest w harmonii. Długość fali – którą fotony mogą zmieniać - musi pasować do długości fali elektronu go okrążającego, tak że obwód/obieg zachowuje pełną długość fali.
Funkcja ta jest bardzo interesująca w swojej fizycznej manifestacji, w jej biologicznych i nawet w filozoficznych implikacji.
Cała materia posiada własną wibrację wrodzoną. Oczywiście dotyczy to również substancji żywych. Ta energia, która jest pochłaniana, musi być zgodna z jej nieodłącznej długości fali.
Promienie słoneczne są bardzo w zgodzie z ludźmi.
To nie przypadek, że kochamy Słońce.
Rezonans w naszej tkance biologicznej jest mocno nastawiony na absorpcje energii słonecznej, a fizycy, którzy zajmują się tymi naukowymi zjawiskami, kwante - biolodzy, mówią, że nie ma nic na Ziemi, co ma wyższe stężenie energii fotonów słonecznych niż ludzie. To wzbogacenie fotonów słonecznych zależy w dużej mierze od aspektów "energii ", długości fali, które są kompatybilne z ludźmi.

Światło jest najszybszym podróżnikiem od gwiazdy do gwiazdy.
Ludzie mogą w przyszłości przenosić się między planetami i gwiazdami, ale najpierw muszą poprawić się, oczyścić swoje dusze.

W 1997 roku odkrył S.J. Spottiswoode i Edwin May na Cognitive Science Laboratory w Kalifornii, że parapsychologiczne eksperymenty w telepatii najlepiej wykonywać w pewnej porze dnia.
Ale ty możesz zdecydować, czy chcesz otrzymywać wiadomości z widzialnego i niewidzialnego świata. Ty możesz wybrać sam drogę, którą chcesz podążać.

TY możesz zgubić się idąc drogami okrężnymi, bardzo niebezpiecznymi i być może nigdy nie znaleźć odpowiednich drzwi. Po drodze możesz ryzykować spaleniem układu nerwowego, który nie był przygotowany zawczasu do walki z rosnącymi impulsami z KOSMOSU.
Czy nie lepiej przejść tą drogą, którą inni przed nami szli, a mianowicie Chrystus Jezus i Maria Magdalena i z powodzeniem przetestowali ją dla nas.

Chcesz iść po drodze Marii Magdaleny?
Chcesz otworzyć i oczyścić swoje czakry (które są centrami energetycznymi twojego ciała), przy pomocy 7-u Sakramentów Świętych? Wezwij więc Chrystusa Jezusa i prosić Go o pomoc, w tym wąskim przejściu, narodzenia się na nowo.

Aby zostać uczniem Chrystusa Jezusa, (który powiedział: "Jestem światłem świata"), musisz opanować sakramenty wtajemniczenia, którymi są Sakrament Chrztu i Sakrament Pojednania (szczera spowiedź).
Potem możesz otworzyć z czystym sumieniem pierwsze drzwi, przychodząc do ołtarza i otrzymując Eucharystię tj. Sakrament zjednoczenia z Chrystusem i cierpieniem innych.
Teraz już jesteś na dobrej drodze do świata duchowego, we świecie wewnętrznym - trójkątnej piramidzie. „Twoje wewnętrzne dziecko” musi przejść następne próby aby zostać sam mistrzem w swoim mikrokosmosie.

W starożytnym Egipcie lekcje inicjacji przebiegały w świecie zewnętrznym, w świątyni kwadratowych piramid.
Ponieważ Cywilizacji Egipskiej nie udało się, Żydzi otrzymali szansę.
Cywilizacja Egipska (co było wynikiem dobrze zaplanowanego i starannie kontrolowanego eksperymentu na cywilizacji ludzkiej), pozostawiła nam ślady swojej wiedzy, w którą jesteśmy wzbogacani teraz. Ale to ważne jest, abyśmy w pełni prawidłowo zrozumieli i wykorzystali ją.

Co teraz? Czy naród żydowski zdał egzamin? On zostawił nam Stary Testament i ukrył resztę nauki dla siebie lub dopuszcza według ich zdania tylko tych wybranych.

Ale my, słowiano - chrześcijanie otrzymaliśmy Nowy Testament, który cesarz Konstantyn wprowadził w swoim królestwie.
Nowy Testament jest poważnym sprawdzianem na naszą polską inteligencję.

Jak możemy zrozumieć naukę Jezusa?
Co Jezus miał na myśli, kiedy powiedział do tych nauczycieli w pismach, że może w trzy dni zbudować świątynię?
Jaka była naprawdę pointa wskrzeszenia Łazarza? Dlaczego Jezus musiał mu pomóc w tej inicjacji?

Nasz świat składa się z trzech światów: świata aniołów, świata gwiazd i świata przyrody.

Duński radio-lekarz Carsten Vagn - Hansen mówi w Poradach Życiowych, że mamy: trzech głównych lekarzy, są to Nasz Pan, natura i czas. To u nich musimy szukać pomocy, ale całą pracę musimy wykonać sami.

Stare rosyjskie przysłowie mówi:
" Wierz w Boga, ale nie zaprzestawaj wiosłować! ".

Japońskie przysłowie : " Upadaj siedem razy ale wstawaj osiem ".

Nie goń za szczęściem, ono przyjdzie, kiedy spróbujesz żyć z korzyścią nie tylko dla siebie, ale także dla osób wśród których żyjesz.

Możemy teraz jako CYWILIZACJA ZIEMSKA przejść testy?

Możemy połączyć trójkątne piramidy z czworokątnymi aby uzyskać „jajko świata” i umieścić je na „dębie wszechświata” ?

Musimy obserwować geometryczne wzory na polach zbożowych, musimy studiować świętą geometrię, ale przede wszystkim oczyszczać nasze serca z grzechów.

Na koniec moich rozważań dziękuję za inspirację: Nassimowi Haramein - dla jego idei skalowania, które w jakiś sposób łączy mikro- i makro świat oraz największemu wszechstronnie poinformowanemu mędrcowi naszych czasów pani dr Johanna Budwig.

Teraz próbujmy budować most między makro - i mikro światem!
Ty odkryjesz, jak bardzo byłeś oszukiwany i trzymany w niewiedzy!

Decyzje o naszej Ziemi i kierunku jej rozwoju, oddajemy dla nauki i poszczególnych rządów. Podobne błędy były popełnione przez poprzednie cywilizacje.

Biblia mówi, że cierpienie Jezusa Chrystusa skończyło się w miejscu, które po hebrajsku nazywa się Golgota, to znaczy w czaszce, a to znaczy skończyło w głowie albo przestrzeni inteligencji i w jednym z duchowych tajemnic świadomości.


_________________
Geb..
 

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-08-12, 16:02   

https://youtu.be/FQsKLTEFi_Q
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Geb  

User

GebDołączyła: 12 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-12, 17:37   

>Wysłany: Dzisiaj 16:02
>https://youtu.be/FQsKLTEFi_Q
>_________________
>Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.
>O. Spengler

Odp.
Szczęść Boże!
Ten kanał PLANETE, to manipulacja amerykańska we współpracy z NASA (rzekomo naukowa)!
Ziemia nie jest planetą.

Proszę zapoznać się z "Cellular Kosmologi/Komórka Kosmiczna" Cyrus Reed Teed - przeciw teorii Kopernika.
Wszechświat nieskończony jest żydowską abstrakcją!

Światowy system medialno-naukowo-religijny, wychowuje społeczeństwo/ludzi na nieświadomych wyznawców diabła.

Wszystkie osiągnięcia polityczne, a nawet naukowe, są niczym w porównaniu z wyżynami świętości, z mistycznym zjednoczeniem z Bogiem.

pozdrawia
Geb

trzy.png

Plik ściągnięto 311 raz(y) 2,23 KB

_________________
Geb..
 

AT4  

Stały User

WTF?!Wiek: 20

Dołączył: 29 Mar 2013

Skąd: z nico?ci

   

Wysłany: 2017-08-12, 22:47   

Ciężko się tu z tobą Geb nie zgodzić jeśli chodzi o film z założenia wyśmiewa on tematykę zamiast podawać jakieś sensowne argumenty :). Nie wiesz jak coś zdyskredytować? - zacznij się z tego nabijać a na każdy argument reaguj atakiem.

Z twoim pierwszym postem też się do końca nie zgadzam bo trochę śmierdzi ślepym fanatyzmem. Pozdro.
_________________
Iksde
 

  

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-08-13, 09:15   

Geb,

Cytat:

Szczęść Boże!


Ave Satan :evil:

Geb napisał/a:

Ten kanał PLANETE, to manipulacja amerykańska we współpracy z NASA (rzekomo naukowa)!


Że tak zażartuje:Nie Wierzę Ci :evil: .Akurat ludzie religijni nienawidzą nauki bardziej niż ludzi innej wiary :-D

Cytat:

Ziemia nie jest planetą.


A czym ?

Geb napisał/a:

Proszę zapoznać się z "Cellular Kosmologi/Komórka Kosmiczna" Cyrus Reed Teed - przeciw teorii Kopernika.


Poczytam poczytam ;) Smerfy też kiedyś czytałem i w Piotrusia Pana też wierzyłem(właściwe w jego damska wersję :hyhy: )

Geb napisał/a:

Wszechświat nieskończony jest żydowską abstrakcją!


Jak cały Chrystus,Abraham,Jahwe czy inny starożytny żyd o IQ szymapansa :]

Geb napisał/a:

Światowy system medialno-naukowo-religijny, wychowuje społeczeństwo/ludzi na nieświadomych wyznawców diabła.


Diabeł jest sprawiedliwością.Do tego całego piekła wg żydoprzebierancow trafiają tylko ludzie źli.Czy Lucjan nie jest dobry :evil: ?

Cytat:

Wszystkie osiągnięcia polityczne, a nawet naukowe, są niczym w porównaniu z wyżynami świętości, z mistycznym zjednoczeniem z Bogiem.


Dlaczego on ma na imie bóg?Jak my,ludzie,tak grzeczne istoty śmiemy nazywac (to coś,jeżeli w ogóle jest)naszym plugawym językiem :]

Cytat:

pozdrawia
Geb


Pozdrawiam również DeV
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

  

DeSade  

Pogromca postówDołączyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-08-13, 13:53   

DeVaneio napisał/a:

Akurat ludzie religijni nienawidzą nauki bardziej niż ludzi innej wiarySerio?
To weź sobie lepiej poczytaj coś sensowniejszego niż wynurzenia nastolatków z You Tube, czy inne blogi pisane przez tych antyklerykalnych.
Bo ta krytyka na poziomie gimnazjalnym jest ekhm... żenująca?

Tak dla potwierdzenia swojej tezy, podam dwa przykłady tylko: kreacjonizm ewolucyjny, ktoś taki, jak Pierre Teilhard de Chardin? Jak mniemam mało przez Ciebie znany? Kolejny, fizyk - Heller?
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-08-13, 14:49   

Tylko że ja nie jestem tylko antyklerykalny ale tez antyreligijny.Jestem Antyteista.To że akurat w tym kraju ludzie wierza sobie w żydowskie zabobony to nie ma dla mnie różnicy :-D .
Oczywisce ze tak bo nauka podwaza autorytet kaplanow i ich bredni o jakimś starym dziadu w chmurach :]
Chodziło mi o ludzi religijnych a nie wierzących.Wierzyć to ja sobie mogę że pójdę do łóżka z Helena Trojanska,Ale robić z tego kult i odmawiac modły do niej aby po takim czasie wróciła(nie wiadomo skąd )i przespała się ze mną to jakieś szaleństwo nie uwarzasz :-)
Poczytaj sobie szczególnie o kulcie cargo ;)

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Nowy_ateizm
http://biblia.pismo-swiete.pl/kobiety.html
http://kobietawislamie.bl...o-kobiecie.html
http://kobieta.interia.pl...zmie,nId,409646
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kulty_cargo
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Geb  

User

GebDołączyła: 12 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-14, 14:54   

DeVaneio,

Szczęść Boże!
Czyżbyś miał coś do czynienia z Bestią666?

Ja lubię fizykę, astrofizykę i matematykę, a ty z jakich przedmiotów jesteś dobry?

ZIEMIA jest "Jajkiem Kosmicznym", w którym znajduje się Słońce, Księżyc, planety, gwiazdy/galaktyki. To co NASA nam sprzedaje to ich pomysł na zbrojenia się USA!

Na początek polecam ci wykłady Nassima Harameina "Od Makro do Mikro" - to lepiej zrozumiesz mój artykuł
Od Makro do Mikro https://www.youtube.com/w...ex=2#t=2.344145

Co do Cyrus Reed Teed to uważaj abyś nie został drugim Hitlerem!!!

Tak, Jezus był Żydem, ale wyzwolił się od nich; wolał krzyż niż pracę w synagodze. I tak przeszedł proces przebóstwienia i osiągnął status Świętego Słońca, które Twoje ciało tak chętnie pobiera energię życiową!

Co do twojego "sprawiedliwego" nic ci nie powiem na ten temat, bo jestem wypełniona tylko Bogiem; nie znam tamtego, tylko słyszałam od innych, czyli nie byłoby to ode mnie.

BÓG jest DUCHEM, to nie jest imię ale DOBRO.
Z imienia to znam: mojego Boga Ojca ELi (tego samego co ma Chrystus Jezus) i Boga Matkę AS0 czyli Aszera (nie myl z tą podróbką "Aszerą" ze Starego Testamentu).
Mam też rodziców duchowych i ziemskich, tak więc jestem zakotwiczona w trzech światach: anielskim, niebieskim i naturze.

pozdrawia
Geb


[ Dodano: 2017-08-14, 15:02 ]
AT4,

Szczęść Boże!

Pochodzę z w katolickiej rodziny; z rodziców, którzy modlili się i kłócili się - tak więc jest wiele naleciałości.

Wszystkie osiągnięcia polityczne, a nawet naukowe, są niczym w porównaniu z wyżynami świętości, z mistycznym zjednoczeniem z Bogiem

pozdrawia
Geb
_________________
Geb..
 

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-08-14, 21:39   

Geb,

Geb napisał/a:

Czyżbyś miał coś do czynienia z Bestią666?


Pewnie.To ja nią jestem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Geb napisał/a:

Ja lubię fizykę, astrofizykę i matematykę, a ty z jakich przedmiotów jesteś dobry?


Wymienione przedmioty przez ciebie bardzo cenię ale przez sposób nauczania ich w liceum strasznie mi obrzydły.Najbardziej matma.
Ogólnie jestem humanistą ale interesuje się też psychologią,prawem,polityką i ekonomią

Geb napisał/a:

ZIEMIA jest "Jajkiem Kosmicznym", w którym znajduje się Słońce, Księżyc, planety, gwiazdy/galaktyki. To co NASA nam sprzedaje to ich pomysł na zbrojenia się USA!


Kłamieta :-D Dr.Dave Murphy mówi co innego https://youtu.be/qZemxDG3lgo

Geb napisał/a:

Na początek polecam ci wykłady Nassima Harameina "Od Makro do Mikro" - to lepiej zrozumiesz mój artykuł
Od Makro do Mikro https://www.youtube.com/w...ex=2#t=2.344145


A pewnie że sobie oglądne ;) Tobie polecam jakiś wykład Sama Harrisa

Geb napisał/a:

Co do Cyrus Reed Teed to uważaj abyś nie został drugim Hitlerem!!!


Raczej mogę zostać drugim Mojżeszem prosząc boga(żydowskiego) o zesłanie 7 plag na jakieś lud :]
W sumie Hitler to ja już wole Hitlera od jahwe.Hitler przynajmniej potopu nie zrobił i nie wymordował wszystkich żyjących istot po za Noem i jego pływającym zoo :]

Geb napisał/a:

Tak, Jezus był Żydem, ale wyzwolił się od nich; wolał krzyż niż pracę w synagodze. I tak przeszedł proces przebóstwienia i osiągnął status Świętego Słońca, które Twoje ciało tak chętnie pobiera energię życiową!


Nie lubię typa za to że głosił poglądy socialistyczne,ale cenie go za to że miał odwagę świętemu ludu,wybranemu przez boga(jahwe ludobujce) wytykać wady.Szacun dla J.C :hyhy: https://youtu.be/YWGRaemXE78

Geb napisał/a:

Co do twojego "sprawiedliwego" nic ci nie powiem na ten temat, bo jestem wypełniona tylko Bogiem; nie znam tamtego, tylko słyszałam od innych, czyli nie byłoby to ode mnie.


Którym bogiem :-D ?

Geb napisał/a:

BÓG jest DUCHEM, to nie jest imię ale DOBRO.


Kłamieta znowu :-D .To człowiek chciał poznać dobro i zło więc dostał to czego chciał.Wynika z tego że bóg nie jest dobrem

Geb napisał/a:

Z imienia to znam: mojego Boga Ojca ELi (tego samego co ma Chrystus Jezus) i Boga Matkę AS0 czyli Aszera (nie myl z tą podróbką "Aszerą" ze Starego Testamentu).


To jest juz tam ojciec i matka hym... czyli są płcie.W ogóle to ile znasz tych bogów bo chciałbym wiedzieć czy mogę mieć dwóch bogów ojców albo dwie boginie matki wiesz bo mam nadzieję że tam nie dyskrymują związków tej samej płci.A i czy jest jeszcze para bogów genderów :] ?

Geb napisał/a:

Mam też rodziców duchowych i ziemskich, tak więc jestem zakotwiczona w trzech światach: anielskim, niebieskim i naturze.


Ja mam wuja w piekle,ciotkę w świecie duchów(świat astralny),kuzynkę w Hogwarcie(waśnie dostała się do gryffindoru) i kuzyna w Radzie Jedi na Coruscant :]

Ilę masz lat i czy cierpisz na ChAD ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Geb  

User

GebDołączyła: 12 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-15, 17:49   

DeVaneio,

Szczęść Boże!

Bestia666 to MAryja! A co ty masz, bo na tym twoim awatar nie widać wyraźnie?

Co do dr Dave Murphy? - to wolę Steven Joseph Christopher/Lord Steven Christ YouTube
https://www.youtube.com/user/TheFoxStevie
https://www.youtube.com/watch?v=YCeclDRhzPA

Sam Harris - to zajmie mi więcej czasu aby mieć swoje zdanie o jego filozoficznych poglądach, szczególnie z moim ścisłym umysłem matematycznym.

Co prania mózgów dzieciom to pestka w porównaniu co się działo w katolickim sierocińcu św. Franciszka Ksawerego w San Rafael del Yuma, niedaleko turystycznego raju Punta Cana!

Ja mówię o BOGU a nie bogach, nie z małej litery ale BÓG = DOBRO.

Możesz mieć rodziców z każdego świata z duchowego, niebieskiego i ziemskiego, w zależności od stanu twojej duszy.

Spodobałam ci się, że pytasz o lata?
Czy ktoś, kto został "przebóstwiony" może chorować?
To tylko szatan mógł wymyślić farmakoterapię, aby zabić w człowieku podnoszącą się energię KUNDALINI.

Życzę ci przebóstwienia = zbawienia
pozdrawia
Geb
_________________
Geb..
 

AT4  

Stały User

WTF?!Wiek: 20

Dołączył: 29 Mar 2013

Skąd: z nico?ci

   

Wysłany: 2017-08-15, 18:42   

Geb możesz jakoś rozwinąć myśl o tym, że to szatan stworzył farmakoterapię? - Ja raczej startuję z pozycji zwykłego plebsu a nie teologa i nie mam poparcia tabelkami swoich wywodów jednak pozwolę sobie stwierdzić, że gdyby nie lekarstwa mielibyśmy co rusz jakieś masowe umieranie. Popatrz wstecz, wybuch pandemii doprowadzał wielokrotnie do większych strat w ludziach niż wojny.
_________________
Iksde
 

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-08-15, 21:13   

Geb,

Cytat:

Bestia666 to MAryja! A co ty masz, bo na tym twoim awatar nie widać wyraźnie?


Myślałem że diabeł :evil: .Faceta z bronią krótką tak myślę :niepewny:

Geb napisał/a:

Sam Harris - to zajmie mi więcej czasu aby mieć swoje zdanie o jego filozoficznych poglądach, szczególnie z moim ścisłym umysłem matematycznym.


Śmiem wątpić że nie w ścisłym a ciasnym :]

Cytat:

Co prania mózgów dzieciom to pestka w porównaniu co się działo w katolickim sierocińcu św. Franciszka Ksawerego w San Rafael del Yuma, niedaleko turystycznego raju Punta Cana!


A co się tam działo ?

Geb napisał/a:

Ja mówię o BOGU a nie bogach, nie z małej litery ale BÓG = DOBRO.


A ja będę sobie pisał o twoim bogu z małej litery :]
Skąd wiesz że on jest dobry ? Przecież wcześniej wyjaśniłem ci że nie?

Cytat:

Możesz mieć rodziców z każdego świata z duchowego, niebieskiego i ziemskiego, w zależności od stanu twojej duszy.


A dokładniej bo jestem strasznie tępy i nie rozumiem? Jak mam ocenić stan tej mojej duszy ?

Cytat:

Spodobałam ci się, że pytasz o lata?


Zastanawia mnie czy pisząc takie głupoty jesteś w wieku dojrzewania czy w masz menopauze :-D
A czy ty piszesz to wszystko po to by mi zaimponować ?

Cytat:

Czy ktoś, kto został "przebóstwiony" może chorować?
To tylko szatan mógł wymyślić farmakoterapię, aby zabić w człowieku podnoszącą się energię KUNDALINI.


,,Ktoś tutaj chyba z Woodstoka wrócił bo gada jak jakiś krysznowic czy inny wariat ":hyhy:

Cytat:

Życzę ci przebóstwienia = zbawienia
pozdrawia


A ja się za Ciebie po modlę abyś przejrzała na oczy moja ty wierzaca fanatyczko :evil:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

  

AT4  

Stały User

WTF?!Wiek: 20

Dołączył: 29 Mar 2013

Skąd: z nico?ci

   

Wysłany: 2017-08-16, 01:20   

Dlaczego się z niej nabijasz? - nie potrafię tego zrozumieć :-) . To świadczy tylko o twoim poziomie kultury a raczej jej braku. Też się z nią w pewnych kwestiach nie zgadzam ale to nie znaczy, że jest jakaś gorsza bo wierzy w Boga... Zamiast udowodnić, że się myli to atakujesz i wyśmiewasz. Ty bardziej irytujesz swoim zachowaniem niż ona fanatyzmem. Ogarnij się trochę ;)
_________________
Iksde
 

  

DeVaneio  

Hiper wymiataczDołączył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-08-16, 08:14   

AT4,

Cytat:

Dlaczego się z niej nabijasz? - nie potrafię tego zrozumieć


Oj chyba mnie wkręcasz :-)

AT4 napisał/a:

To świadczy tylko o twoim poziomie kultury a raczej jej braku.


Jestem ze wsi czego Ty byś chciał.Wszystkich jegomosciów wybilismy podczas rzezi ggalicyjskiej.
Poza tym jestem humanista i z całych sił staram się żeby nie zaniknely w nim takie piekane słowa jak:prostak,wieśniak,cham itp.
A tak poważnie to zobacz na moje posty w tym temacie.Wszystkie jej twierdzenia i argumenty obalilem albo wyjaśniłem.Ona źle rozumuje i chce jej pomoc.

AT4 napisał/a:

To świadczy tylko o twoim poziomie kultury a raczej jej braku. Też się z nią w pewnych kwestiach nie zgadzam ale to nie znaczy, że jest jakaś gorsza bo wierzy w Boga...


To znaczy ?Wierzysz w energetyczne jajako albo bogów rodziców?Ja wciąż się od niej nie dowiedziałem czy mogę mieć dwóch ojców bogów czy dwie matki :]
Ale ja nic takiego nie twierdze ze ona jest jakaś gorsza czy coś,moim zdaniem jest zagubiona i samotna,albo to moja koleżanka z kalsy która od zauważyła że DeV to tak naprawdę ja i chce mnie poderwać :] (Ale to mało prawdopodobne :-D )
A Ty w którego boga wierzysz skoro się z nią w niektórych rzeczach zgadzasz ?

AT4 napisał/a:

Zamiast udowodnić, że się myli to atakujesz i wyśmiewasz.


Ja jej wszystko udowodniłem ale do niej nic nie dociera :-D

AT4 napisał/a:

Ty bardziej irytujesz swoim zachowaniem niż ona fanatyzmem.


Możliwe.Chyba poprostu jestem dupkiem i palantem :-/ .A w czym Cię tak zirytowałem :hyhy: ?

AT4 napisał/a:

Ogarnij się trochę


Taka jedna też mi to ciągle mówi.Nawet za często :-> .Ciekawe o co jej chodzi... :hyhy:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com