Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-10-25, 18:54

Autor

Wiadomo¶æ

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 20:31   

eM napisa³/a:

Proponuję wprowadzić całkowity zakaz zmiany nicków. Przez to robi się tylko syf na forum np. podczas gdy ktoś cytuje osobę, która zmieniła nick. Wtedy wątek traci sens bo w cytatach pozostaje stary nick.



to ja proponuję żeby na zmianę nicku czekało sie 7dni od złożenia prośby o zmianę
wtedy nie będą ludzi zmieniać dlatego że jakoś podpadli

poza tym lista będzie w jakimś dogodnym i widocznym miejscu
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-10-25, 04:48   

Jeśli chodzi o moje stanowisko, to jestem przeciwny zmianom. Była rejestracja- był czas pomyśleć nad nickiem.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-10-25, 11:26   

Cytat:

Proponuję wprowadzić całkowity zakaz zmiany nicków. Przez to robi się tylko syf na forum np. podczas gdy ktoś cytuje osobę, która zmieniła nick. Wtedy wątek traci sens bo w cytatach pozostaje stary nick.



stubarwny napisa³/a:

Jeśli chodzi o moje stanowisko, to jestem przeciwny zmianom. Była rejestracja- był czas pomyśleć nad nickiem.



Zgadzam siÄ™ tutaj w 100%.

Myślę, że będziemy musieli to przedyskutować w gronie administracji ;-)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-25, 11:31   

Ja pozwolę sobie dodać jeszcze swoich kilka słów. Nie darzę wielką sympatią eM'a, ale chłopak ma rację, po co takie ceregiele, wiele osób nie zmienia nicków i żyją. To nie jest nie zbędne do egzystowania.

I taka propozycja bo ktoś się może rzucać. Osoby, które zmieniły sobie nick a zostanie ogłoszone, że jest zakaz zmiany nicków, to dajcie im 7 dni czasu na to aby mogły wrócić do swojego dawnego nicka. Po upłynięciu terminu już nie będzie takiej możliwości.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-10-25, 18:54   

Razem z Bartkiem uzgodniliśmy, że od dziś nie ma już możliwości zmiany nicku. Czas na wybranie dogodnego nicku jest przy rejestracji.

Temat zamykam. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com