Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 18:22   zmÄ™czona twarz

otóż jestem b. młoda, mianowicie 15 lat a moja twarz wygląda jakbym miała co najmniej 30 ;/ nie chodzi tu o zmarszczki, ale o to, że mam strasznie zmęczona twarz. nie wiem za bardzo od czego bo "funkcjonuje" normalnie. macie jakieś pomysły na to aby "odnowić" moja twarz? może jakiś zabieg u kosmetyczki?
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-10, 18:24   

¦pij więcej ;)
_________________
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 18:25   

Ja zazwyczaj mam tłustą skórę w dodatku gdzie nie gdzie trądzik. Ale.. matujący krem oraz lekki puder się sprawdzają!

A w Twoim przypadku radzę udać się do kosmetyczki ,bo nie za bardzo wiem co Ci polecić nie mając twego zdjęcia , o! podaj nam swoje zdjęcie to ocenimy. ;)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 18:29   

Bard_Zerald napisa³/a:

¦pij więcej

no właśnie z tym mam problemy, ale tabletek nie chce brać, a ziółka nic nie daja :-P

Cytat:

podaj nam swoje zdjęcie to ocenimy

nie mam jak bo mi usb nie działa. taki komputer przedwojenny :-x
_________________
cześć
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 18:32   

hay. napisa³/a:

no właśnie z tym mam problemy, ale tabletek nie chce brać, a ziółka nic nie daja



Główny problem. Strzelenie sobie tabletki na ruski czas nie zaszkodzi.
 

Ostatnio zmieniony przez justyna15153 2009-11-10, 18:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 18:34   

Strzelenie tabletki może i nie zaszkodzi ale tylko gdy jest odpowiednio dobrana inaczej może wywołać skutki uboczne.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 19:00   

nie nie nie, tabletki odpadajÄ… :-P
_________________
cześć
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-10, 19:48   

Prawdopodbnie jest to spowodowane złymi nawykami.
Jeśli używasz dużo podkładu ,a nie potrafisz go dokładnie zmyć twarz zaczyna wyglądać "starzej".Dotyczy to także reszty pielęgnacji.Grunt to dobre kosmetyki codziennie użwyj żelu, toniku oraz kremu przeznaczonego do Twojego typu cery.
Jak już wcześniej wspomniałam pamiętaj o dokładnym demakijażu.
Nie zaszkodzi Ci w takim wypadku także stosowany 1-2 razy w tygodniu peeling oraz maseczki odżywiającej/nadającej blasku cerze (choćby z Garniera).

Podstawą jest picie wody.Na nic najlepsze kosmetyki jeśli nie będziesz dostarczała organizmowi wody.

Kosmetyczka może pomóc Ci tylko jednorazowo.Na dłuższą metę jeśli nie będziesz odpowiednio dbać o swoją cerę to nawet najdroższe zabiegi nic nie dadzą.

No i jak kolega wyżej napisał głowną przyczyną może być także brak snu.
Jeśli masz z tym problem to staraj się poszukać rozwiązania.
Ciepłe mleko,olejek lawendowy i różne cuda i nie widy.

A na zakończenie odpowiednia dieta.Jedz dużo owoców,zwłaszcza cytrusów bogatych w witaminę C.
_________________
Drugs&hugs.
 

Roza

User


Do³±czy³: 10 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-10, 16:49   

Też mam problemy z cera :-/
powód > makijaż w młodym wieku, więc przestałam malować się na co dzień
żeby codziennie ładnie wyglądać wcale nie trzeba makijażu :-P wystarczą dobre kosmetyki do używania codziennie jak żel do mycia twarzy (płukać zawsze pod letnią wodą - to nada skórze świeżości) krem matujący (żeby się nie błyszczeć i zapobiec śladom po wypryskach -polecam kosmetyki firmy SORAYA dla młodej skóry) i korektor ze środkiem wysuszającym wypryski (np. ORIFLAME - w sztyfcie dwustronny z ekstraktem z herbaty) co jakiś czas możesz nałożyć maseczkę (rodzaj i firmę już w zależności od potrzeb)
więcej snu nie zawsze jest możliwe... wiem to z własnego doświadczenia
owoce i rożne witaminy tez mogą wiele zdziałać ;)
 

Waleria20  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-06-10, 19:20   

Kochana, zajrzyj na stronę salonu Holistic Clinic w Krakowie - http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/kosmetologia . Mają szeroki wachlarz usług. Jednym z ciekawszych zabiegów jest zabieg Skin Ceuticals, który ujędrni, wygładzi i zregeneruje Twoją skórę.
Z pomocą specjalistów na pewno znajdziesz najlepszą metodę na gładką i piękną skórę. Dlatego uważam, że konieczna jest konsultacja z kimś, kto się najlepiej na tym zna i Ci pomoże.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com