Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:15   

Hmm... Chcesz być zły czy stłamsić w sobie to co słabe?Jeśli chcesz być zły żaden problem idź i czyń to co złe :] A jeśli chcesz pozbyć się słabych uczuć to nie masz szans bo to siedzi w TOBIE!Możesz je tylko przysłonić ewentualnie przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat starać się tego pozbyć jakimiś sposobami... ale jesli myślisz ze wystarczy ci miesiąc,rok,parę lat to nie ma szans.Musisz z tym żyć
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:56   

Zagłosuj na PiS.. ;P
a tak poważnie,to nie wiem po kia chcesz się zmieniać na gorsze?
Bądź dobrym człowiekiem,nie złym ^^
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:59   

OjciecWielebny napisa³/a:

Cytat:

Dążenie do braku słabości już może być słabością.



Prawdopodobnie. Jak powiedział Szej-Hulud można je stłumić lecz wyeliminować nie. Można stworzyć tarcze przed sobą i wśród ludzi być najtwardszym i najgorszym człowiekiem na ziemi, jednak po powrocie do pustego domu i tak wzruszymy się nad kotem co miałyczy i chce by go pogłaskać, nad psem czy cholernym łóżkiem. :)



Ha, dokładnie. Poza tym w takim wypadku wytworzenia pseudo-skorupy "jestem ujem" zawsze może się znaleźć inny człowiek, któremu ubzdurało się, że jest już przeujem - i zwyczajnie zauważy taką pozę i to wykorzysta. I tak z tarczy, która miała kogoś "chronić" powstanie narzędzie, przy pomocy którego można go zniszczyć.
 

Mietusek

User


Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-12, 11:30   

Ale po co Ci to?? Samo dążenie do tego jest już słabością samą w sobie. Każdą słabość można przekuć w siłę bez stawania się złym.
 

iKnowEverything  

User


Do³±czy³: 05 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 11:25   

Jestem z TobÄ… :)
Nie mówię, że akurat ja pomogę, ale z chęcią spróbuje.
Bo to dość ciekawe, a tak też się składa, że takie podejście nie jest mi obce :))
 

pijaK  

User



ImiÄ™: Piotr

Do³±czy³: 26 Lis 2010

Sk±d: Praszka :)

   

Wys³any: 2010-11-26, 07:46   Re: Zmiana na gorsze

Hetman1999 napisa³/a:

Otóż pytanie dość proste jak zostać złym człowiekiem Jak zabić w sobie uczucia i wszystko co jest słabe w nas ?


Pytasz ? Ja odpowiadam.
Nie zmienisz się na gorsze jeśli będziesz miał całe życie z górki, można się zmienić i to bardzo i widzę to po sobie, ale to może dlatego że miałem zasrane życie. Ale to tylko moje przemyślenia.

Jeśli chcesz się zmienić zrób to, ale pamiętaj że to złe jak i dobre przeżycia to jest część ciebie i nie wyprzesz się tego.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-11-26, 17:53   

morfinkaa napisa³/a:

oh. człowiek albo rodzi się z uczuciami, albo nie.


a to dobre :-D to było by zbyt proste.

Nie da wyeliminować uczuć. Można starać się je ukryć pod grubą skorupą, ale to jest niebezpieczne, bo mogą się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie i wtedy psychika [która jest nieprzyzwyczajona do takich odczuć] po prostu nie wytrzymuje.
Mogą być też bardzo stłumione przez chorobę psychiczną, no, ale to Ci się na nic nie przyda.
Najlepiej jest znosić wszystko co przynosi życie, starać się aby uczucia nie przygniotły nas, ale pozwalać im być, nie chować ich w sobie, nie próbować być aż do przesady 'twardym', to nie ma sensu.

Dlaczego chcesz być złym człowiekiem? Co to ma na celu, w czy pomoże? Taka zachcianka?
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2010-11-26, 19:26   

Kto powiedział, że ludzkie uczucia to słabość, której trzeba się pozbyć??

Btw. nie wiem, czy wiesz ale osobę, która nie odczuwa żadnych emocji nazywa się psychopatą. Chcesz być psychopatą?
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-11-27, 00:04   

Uczucia to nieodzowny element naszego życia. Każdy, nawet ten najgorszy, ma w głębi duszy choć odrobinę uczucia. Jaki cel ma ktoś, kto na siłę chce zamaskować swoje uczucia, słabości?
Może to chęć wybicia się z tłumu, bycia tym "lepszym"/gorszym? Trudno określić moim zdaniem. Zmiana taka, pewnie może wynikać z braku akceptacji samego siebie.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

iKnowEverything  

User


Do³±czy³: 05 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 12:21   

Niech człowiek robi co chce. Czy to złe? Bo zawiało negatywem
 

Jigsaw  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 14:55   

Uczucia to wyuczona reakcja organizmu na zewnętrzny bodźiec. Mózg wysyła sygnały do organizmu by ten zaczął produkować odpowiednie hormony. Nie da się tego wyeliminować chyba ,że ktoś ma jakąś wadę mózgu. Jak wspomniałem jest to wyuczona reakcja więc nie zawsze musi być odpowiednia. Czasem nasze uczucia są nielogiczne np. zazdrość ,którą odczuwamy tylko dlatego bo zostaliśmy jej nauczeni ,jest ona niepotrzebna. Uczuć więc się nie pozbędziesz ,możesz jedynie nauczyć się nie kierować nimi gdy są nieodpowiednie albo spróbować je zmienić.
 

rafi1989  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 05 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 15:41   

Tylko psychopaci nie mają uczuć,ani sumienia,jak chcesz być taki,to idź do psychiatry po leki,i pij przy tym dużo alkoholu,to będziesz złym człowiekiem...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com