Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nienoserio  

User


Do³±czy³a: 30 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-30, 10:37   Znajomi

Cześć wszystkim. Jestem tu pierwszy, a powodem mojej obecności jest problem z którego zdałam sobie sprawę niedawno. Zauważyłam, że moje bliskie koleżanki ( które znam od 4 lat), powoli zaczynają się ode mnie odsuwać. W szkole rozmawiamy normalnie, po gimnazjum jedna z nich poszła do nowej szkoły, ale nie spotykamy się już po zdjęciach. Znalazły sobie nowych znajomych i to z nimi wychodzą, a ja jestem typem osoby, której ciężko zawiązać jakiekolwiek znajomości. Dziwi mnie fakt ich dystansu, ponieważ ja nie zmieniłam się wcale, więc nie mają powodu do takich zachowań. Właściwie nie wiem czy piszę to wszystko, by znaleźć tu nowych znajomych, czy poradzić się Was, ale będę wdzięczna o jakąkolwiek odpowiedź.
 

sunseadream  

Stały User



ImiÄ™: Weronika

Wiek: 23

Do³±czy³a: 09 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-04-30, 11:16   

Spostrzeżenia spostrzeżeniami, rozmawiałaś z nimi o tym? Powinny być z Tobą szczere, ale jeśli zaczną coś kręcić, to też można by podejrzewać, że coś jest na rzeczy. Prawda bywa czasem niewygodna ;) Niektórzy wciąż szukają czegoś "więcej", nie potrafiąc docenić tego, co już mają. Mimo wszystko to, że chcą poznać innych ludzi nie musi równać się z odtrącaniem Ciebie. Wszystko da się jakoś pogodzić. Byleby nie robić nic na siłę ;)
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2017-04-30, 13:07   

Na każdym etapie życia zamienia się znajomych. Normalka.
 

Szalonooki  

User


Do³±czy³: 31 Maj 2013

Sk±d: Kurort Rolson

   

Wys³any: 2017-04-30, 13:49   

Mam tak samo, ziombel. Z większością nie wymieniam zwykłego "cześć". Podobno normalne.
 

nienoserio  

User


Do³±czy³a: 30 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-30, 14:22   

Jedną z nich pytałam, ale jak można się spodziewać, powiedziała, że wszystko jest w porządku. Ja nie zarzucam im tego, że mają nowych znajomych, ale boli mnie ten ich nagły dystans, choć w szkole rozmawiamy normalnie, ale po szkole wciąż nie mają czasu. Strasznie tego żałuję, bo kiedyś spotykalysmy się co każdy weekend i przeżyłysmy wiele świetnych momentów.
 

darciiiaa  

User

D.


ImiÄ™: D.

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-05-01, 19:38   

A skÄ…d jesteÅ› i ile masz lat ? :-D :-D
_________________
D.
 

nienoserio  

User


Do³±czy³a: 30 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-05-01, 20:37   

Nie będę tu podawać miasta, ale jestem z Podlasia i mam 17 lat.
 

Karolkaa

User



Do³±czy³: 11 Cze 2016

   

Wys³any: 2017-05-02, 11:46   

Mam podobny problem jak ty, więc możemy pogadać :)
 

nienoserio  

User


Do³±czy³a: 30 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-05-02, 12:37   

Bardzo mi miło :)
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-05-02, 12:53   

Jimmy FoX napisa³/a:

Na każdym etapie życia zamienia się znajomych. Normalka.



smutne, ale prawdziwe

musisz zaakceptować to, że Twoje koleżanki być może teraz z nowo poznanymi osobami chcą spędzać więcej czasu, jeśli to ważne dla Ciebie znajomości to możesz o nie walczyć, więc zapytaj czemu się dystansują, zaproponuj wspólne spędzenie czasu, ale nic na siłę, i nie bądź natrętem,do wszystkiego potrzeba chęci obu stron
 

zosix01

User


ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³: 02 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-02, 15:12   

Hej. Często zmieniam szkoły [przeprowadzka, zmiana do szkoły z wyższym poziomem]. Na samym początku ciężko było mi bez moich dawnych znajomych. Jednak po jakimś czasie zauważyłam że nie do końca pasowało mi ich towarzystwo. Tak na prawdę nie miałam z nimi dużo wspólnego. P rzekonywalam się i tym, gdy poznawalam nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami itp. Chodzi mi o to, ze to normalne że zmieniając środowisko my też się zmieniamy, niezależnie jak bardzo byśmy się starali. Więc nie załamuj się :-D poznasz nowych ludzi z którymi będziesz miała więcej tematów do rozmów niż ze starymi znajomymi :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com