Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:35   

Chat Noir napisa³/a:

Ty chcesz normalnej, zdrowej partnerskiej relacji, ona - sponsora.



Z tym się absolutnie nie zgodzę. Generalizacja. Właśnie przez takie etykietki, dziewczyny w takich związkach czują się paskudnie przyjmując podarki od swoich facetów. Co, notabene, często tym facetom sprawia przykrość. Należy nauczyć się rozróżniać kobiety-materialistki, którym w głowie tylko pieniądz, najlepiej łatwo, szybko i bez zbędnego wysiłku od kobiet, które wchodzą w bliższe relacje z dobrze usytuowanym mężczyzną, który chce, by jego wybrance żyło się jak najlepiej i są partnerkami tychże mężczyzn, a nie ich karty kredytowej.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:42   

esendem, słonko, proszę Cię, byś jeszcze raz przeczytała posta założyciela tematu i moją nań odpowiedź. Mówisz, że nie ma nic złego w tym, że dziewczyna wiąże się z bardziej majętnym mężczyzną i ja się z tym zgodzę, ale nijak to się ma do problemu, o którym pisał autor.
 

Amadeusz091

User


Do³±czy³: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:43   

Chat Noir, -> Godzina od rozstania...


Szkoda mi ogromna, moi rodzice ją polubili, moi znajomi też, wszyyyyscy :/
Jest mi źle, chciałbym aby to sie nigdy nie wydarzyło a jednak :/
Zaproponowała ... przyjaźn, stwierdziła że jestem dobrym przyjacielem bo dużo wiem o niej, i nic do mnie wiekszego do mnie nie czuje.
Straciłem w ogóle motywację ehh
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:45   

Podała jakiś konkretny powód rozstania?
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:47   

Nie przezywaj, tylko z nią porozmawiaj. Jesli to nic nie da, pogódź sie z jej decyzja. Twój lament nic nic da.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:49   

Chat Noir napisa³/a:

esendem, słonko, proszę Cię, byś jeszcze raz przeczytała posta założyciela tematu i moją nań odpowiedź. Mówisz, że nie ma nic złego w tym, że dziewczyna wiąże się z bardziej majętnym mężczyzną i ja się z tym zgodzę, ale nijak to się ma do problemu, o którym pisał autor.



Proszę. " Po prostu teraz dorwałem pracę przy budowie osiedla w £odzi, a ona chce jechać na wakacje do Florencji, ponieważ uważa że na nie zasługuje. Mnie osobiście na to nie stać ,więc odpadam. "

Chciała. On nie może. Jedzie sama, z koleżankami, z rodziną, z psem. Nigdzie nie ma tutaj gróźb, ultimatum i cholera wie czego jeszcze. Nie ma też żadnego słowa o tym, że to on ma za to płacić. Wydaje mi się, że dziewczyna jest na tyle rozsądna, że liczyła na układ "każdy płaci za siebie". Mogę się mylić, odpowiedź zna tylko ona.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 22:56   

esendem, najlepiej poczekajmy na to, co napisze autor wÄ…tku na temat rzeczywistego powodu rozstania.
 

Amadeusz091

User


Do³±czy³: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 05:14   

- Nic do Ciebie nie czuje, jesteś dobrym kolegą. To było zauroczenie, ja się chyba nie nadaję po moim poprzednim związku do kolejnego poważnego, ranie tylko facetów, Ty jesteś dobrym chłopakiem, bo znasz wartość wszystkiego, doceniasz małe, skromne rzeczy.
- Mamy innych znajomych, Ty głównie takich którzy czekają tylko na wakacje aby pójść do pracy - ja takich co jezdza na wakacje co roku
- Jesteś bardzo pomocny, dużo mi pomogłeś, praktycznie zamknąłeś każdy temat kiedy Cię tylko prosiłam, a ja czasami jak widziałam Twoje problemy nie umiałam zaaregagować.
- Nie chcę tracić z Tobą kontaktu, zostańmy przyjaciółmi, jesteś super facetem, a ja na dłuższą metę Cię zranię, bo taka jestem, prosze oddzywaj sie do mnie.

Przekazy ustne, chyba to wszystko.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-12, 12:05   

Czyli wcale tak bardzo się nie pomyliłem. Trafił Ci się typ rozpieszczonej księżniczki, która jest nastawiona jedynie na branie, a nie na dawanie. Widać pieniądze odegrały sporą rolę. Na Twoim miejscu nie płakałbym za dużo po tym związku, bo wierz mi - ta kobieta napsułaby Ci krwi w przyszłości. Ona chce kogoś, kto zapewni jej życie w luksusie, a nie kogoś, z kim będzie mogła dzielić radości i troski.
 

Amadeusz091

User


Do³±czy³: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-13, 06:48   

Spotkaliśmy się jeszcze wczoraj, poszliśmy na drinka, i rozmawialiśmy tak na luzie. Dobiła tylko to o czym mówiła, że jedynie mogę być jej przyjacielem, prosiła mnie abym nigdy o niej nie mówił że leciała na kase, i ogólnie abym wspomiał miło ten czas, szczególnie pierwszy miesiac, bo wg niej było cudownie, była bardzo szczęśliwa.

Kurcze, już chyba nic nie mogę zrobić, zresztą nie mogłem i tak bo nic mi nie mówila o tym że planuje się rozstać, tylko tyle że nastrój jest chwilowy, i po sesji ona to naprawi na dobre, tsaaa....

Ciężko mi bez niej, masakra... :zalamany:
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-13, 08:36   

Ciezko jest przebolec zawod milosny. Potrzebujesz czasu, ktory jak mowia, leczy rany.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-13, 11:24   

Cytat:

prosiła mnie abym nigdy o niej nie mówił że leciała na kase


Czyli jednak coś było na rzeczy, skoro aż musiała to zaznaczyć w rozmowie.

Szkoda Cię, chłopie, ale może lepiej, że tak się stało. Pod wieloma względami nadawaliście na zupełnie innych falach. To musiało się tak skończyć.
 

Amadeusz091

User


Do³±czy³: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-17, 00:07   

Dwa spotkania krótkie max po godzinie w ciagu tygodnia, u jedno jej stwierdzenie " nie rób sobie nadziei proszę, zostańmy kolegami, bo przyjaźn nie wypali..."

Sorry że pytam, ale - co robć?? :/
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-07-17, 00:14   

¯adnego kolezenstwa. Nie zasłużyła na coś takiego swoją postawą. Olej i tyle.
 

Amadeusz091

User


Do³±czy³: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-17, 09:34   

~CH~, - > Wtedy ona powie "ok", wszystko się urwie, wróci do byłego a ja zostanę z poczuciem straconego czasu, straconej energii, cierpliwości, i z myślą że w wieku lat 20 nie ma już dostępnych na rynku dziewczyn na których by mi mogło zależeć.
Każda kolejna mądra, i nieco atrakcyjna jest zajęta, i to już kilka lat przez tego samego, a mi zostaną kobiety po przejściach co najwyżej, a sam w bagażu emocjonalnym mam napchane tyle co to ostanie rozstanie z dziewczyna z lepszego swiata ...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com