Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Doł±czył: 24 PaĽ 2016

   

Wysłany: 2017-03-28, 16:22   

Niels napisał/a:

Tak, masz rację. Chodziło mi tu raczej o sytuację w której kobieta ciągle wymaga komplementów, udowadniania i potwierdzeń miłości, a sama nic nie robi.


heheh jakbys jÄ… opisal, mi to mile rzeczy zaczela mowic po tym jak zrobila awanture ze ja jej nie mowie bo powiedzialem jej ze ode mnie wymaga a sama tego nie robi.

DeSade napisał/a:

Czyli wszystko między wami skończone.


a co do tego to dokladnie chodzilo jej o "samo calowanie" to znaczy przez 11 miesiecy posowalismy sie dalej a calowanie tak po prostu bez "dodatkow" zniklo i mowiac "bez uczucia" mialem na mysli samo calowanie bez pieszczot itd itp... wiec niekoniecznie skonczone, to i jej i moj pierwszy zwiazek taki powazniejszy w sumie i popelniamy bledy, niestety
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-03-30, 22:08   

Qarwave napisał/a:

a co do tego to dokladnie chodzilo jej o "samo calowanie" to znaczy przez 11 miesiecy posowalismy sie dalej a calowanie tak po prostu bez "dodatkow" zniklo i mowiac "bez uczucia" mialem na mysli samo calowanie bez pieszczot itd itp... wiec niekoniecznie skonczone, to i jej i moj pierwszy zwiazek taki powazniejszy w sumie i popelniamy bledy, niestety


Co robicie? Co to znaczy posuwać? XD przesuwacie meble w ramach zabawy?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com