Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-07-06, 23:20   ZRozumiec krolika

Witajcie, wjade tutaj z innej beczki :D MAm krolika, samiczka. Ostatnio dziiiwnie sie zachowuje, tzn. sprzatne jej ladnie kuwete, 'posciele ja na nowo (trocinami), kiedy wejdzie do kuwety zaczyna zgarniac wszystko do swojego 'domku'. Jest to troche meczace, poniewaz pazurkami wytwarza niewyobrazalnie denerwujacy halas :D Druga sprawa, ze jest agresywna (fakt, nie jak na poczatku), jednak zostalo jej cos z agresji, lubi drapnac, albo ugryzc. Czlowiek stara sie byc milutki dla niej (nawet jak lekko drapnie czy ugryzie w pupe :D To nic nie daje. Nie mam pojecia jak oduczyc tego mojego kroliczka :( Ma ktos doswiadczenie z krolikami i moglby pomoc? :(
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-07-07, 11:22   

Możliwie, że ma ruje i chce się ciupciać po prostu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-07-08, 16:08   

Ciupciac hah :) Chcialbym, zeby sie nie bala, jak ja puszczam, przyjdzie czasami da sie poglaskac i nawet wskoczy na mnie :D A tak to ciagle wystraszona i ucieka :( To zalezy od tegoo jaki wlasciciel poprzedni byl? Moz3 ma zle wspomnienia a z tego co wiem kroliki nie sa agresywne :o. Kiedys atakowala nawet jak czlowiek lekko wlozyl reke do kuwety
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com