Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Paulinka01  

User


ImiÄ™: Lauuuraaa

Wiek: 23

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-12-27, 11:53   Zwiedzanie

Witam wszystkich :) Czy dużo zwiedzacie? Jestem osobą , która w przyszłości chciałaby zwiedzić wszystko co się da :) Mam 16 lat , zwiedziłam co nieco :) m.in No Polskę , miasta ogólnie, Chorwację , Niemcy , Czechy, Słowację . Narazie praktycznie sami sąsiedzi Polski. Latem wybieram się tylko nad polskie morze , a w ferie w góry. Jednak w przyszłym roku planuję pojechać gdzieś dalej. Byliście w jakimś miejscu, które gorąco polecacie ? Ja będę miała praktycznie 18 lat, niby prawie pełnoletnia ,ale jeszcze młoda wiem. Przeglądałam różne oferty katalogów z bióra podróży. Tego jest tak wielee :) :oops:
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-12-27, 12:57   

Ze mnie co prawda na razie też słaby podróżnik bo same wyjazdy zorganizowane. Do tej pory prawie cała Polska(jeśli chodzi o te miejsca turystyczne), Bułgaria,Litwa, Chorwacja, kawałek Bośni i Hercegowiny (Medjugorie), Wenecja, Katalonia - o i tu gorąąąco polecam Barcelonę i Montserrat około godzinę drogi dalej. Montserrat to przecudowne widoki, w Barcelonie nawet ławka to dzieło sztuki. No ja pokochałam to miasto :)
 

Paulinka01  

User


ImiÄ™: Lauuuraaa

Wiek: 23

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-12-28, 20:48   

No lepszy z Ciebie podróżnik ode mnie ^^ Jak będe miała możliwość to na pewno Barcelonę odwiedzę, też słyszalam o tym miejscu wiele ibardzo mnie zaciekawiło :hyhy:
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-05-06, 21:56   

Bardzo dużo zwiedzam. Teraz, w związku ze studiami, mogę pomarzyć o podróżach w ferie czy na majówkę, ale wakacje nadal będą zapełnione. Od kilku dobrych już lat nie jeżdżę na odpoczynek, tylko na objazdówki - głównie organizowane samodzielnie, czasem z biurem podróży. Mam już na koncie 40 odwiedzonych krajów i wszystkie kontynenty prócz Antarktydy. A jeszcze tyle mnie czeka do zobaczenia! :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com