Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

noaleoco

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-02, 17:16   Å»yczenia urodzinowe

Siema. Ogólnie to wczoraj miałem urodziny, czyli dobrą okazję by sprawdzić w jakim stopniu jestem ważny dla moich przyjaciół i znajomych. Jako odnośnik potraktowałem facebooka. Powiedzieć że się zawiodłem to nic nie powiedzieć. Ledwie trzy osoby złożyły mi życzenia(!) + kilku bliższych znajomych napisało prywatnie. Niby to pierdoła, może moda na życzenia się już skończyła ale zrobiło mi się strasznie smutno. To nie są czasy gdy trzeba zapisywać w kalendarzu takie wydarzenia, sam facebook wyraźnie informuje o tym... nie mówie już o jakiś randomowych typach którzy wypełniają tylko miejsce ale o rzeszy conajmniej kilkunastu-kilkudziesięciu osób - znajomych z imprez, ze szkoły czy pracy, czyli o ludziach których widywałem w miarę regularnie w przeciągu ostatniego roku. Wcześniej byłem bardzo lubiany, nazywali mnie królem melanżu, a praktycznie każda nowo poznana dziewczyna była mną oczarowana. Ostatnie kilka miesięcy było dla mnie trudne,zbankrutowałem i musiałem porzucić studia by pracować w dwóch pracach 7 dni w tygodniu, w wypadku zginął mój 9 letni brat, ostatnio była praca i studia zaoczne w weekendy, a przed paroma dniami zmarła mi babcia. Dlatego ta obojętność bardzo mnie zabolała. Zawsze gdy ktoś miał urodziny, pisałem mu na tablicy chociaż głupie "100 lat", do bliższych mi osób pisałem indywidualnie lub składałem osobiście. Kim dla nich jestem skoro niechciało im się poświęcić 10 sekund by wyklepać parę liter na klawiaturze ? Poprostu nie ogarniam tego jak można było mnie w ten sposób potraktować i to na tak dużą skalę.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-02, 18:10   

noaleoco, Co się jakąś tam hołotą przejmujesz.Teraz widzisz ile oni wszyscy są warci :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-04-02, 18:55   

noaleoco napisa³/a:

Ledwie trzy osoby złożyły mi życzenia(!) + kilku bliższych znajomych napisało prywatnie.



Ha ha.
To już moja mama dostała więcej, mimo tego, że ma około 50 znajomych. :-)
_________________
W miękkim futrze kota
 

noaleoco

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-02, 19:20   

Przejmuje się bo to ch#jowe uczucie być olanym i nie dokońca wiem co tu się odwaliło.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-03, 20:44   

noaleoco, Ale masz problem.Kopnij ich wszystkich w cztery litery po sprawie :-D .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2017-04-04, 11:35   

No to dziwne jest, bo w moim przypadku ludzie, których nawet osobiście nie znam piszą to "100 lat. Dziwne.. ale nie przejmuj się, aż tak bardzo.
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com