Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

wanted19

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-20, 16:48   :(... życie? czy wegetacja... brak czy wrak?

witam... mam wiele kłopotów, problemów.. które własciwie sam sobie stworzyłem ... Rodziny własciwie nie mam... mieszkam z Babcią ... która własciwie non stop mi grozi kłoci się wykańcza ;( psychicznie... ja już nie wiem co mam robić... otóz sprawa wygląda tak...

Babcia wzieła pare kredytów dla mnie (myslalem ze te inwestycje przyniosą zyski) ale otóż sie mylilem. Babcia nie dopuszcza sobie tej zaistnialej sytuacji w której musze z nią żyć... ledwo co starcza pieniedzy na życie... a co powiedziec o regularnych spłat rat :/... to naprawde nie jest wszystko... w kazdej pracy jakiej sie podejmuje zawsze musi byc ktos komu nie przypadne do gustu (to powod mojego charakteru) nie dam sobie wejsc na głowe...
no i wiadomo podstawianie świni .. napewno mieliscie takie coś juz w swoim zyciu... ze ktos dla wlasnego dobra probuje zniszczyc drugiego czlowieka...nawet rzucilem kariere zeby probowac poswiecac czas na jednym celu zdobywanie pieniedzy na dlugi... ktorych troszke jest...a moze to kara ? za to ze rzucilem kariere;( nie wiem co mysle
;( depresja moja juz jest u kresu wytrzymania... płacze przy wszystkim co robie... nie mam siły...
pomóżcie gdzie znaleść siłe?... gdzie ? i co robić ;(
to naprawde nie jest cała historia ale jakbyście całą przeczytali ... tzn. jak bym całą napisał .. to nikomu by sie nie chcialo czytać ;( jeszcze raz prosze pomozcie mi !!


z powazaniem
PotrzebujÄ…cy !! ;(
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-20, 16:59   

jak to się mówi, naważyłeś piwa musisz je wypić.
Przede wszystkim nie możesz się załamywać. Trzeba siąść nad tym i pomyśleć co można zrobić. Musisz znaleźć taką pracę jaka będzie Ci odpowiadała, nie zważaj na ludzi, którzy będą próbowali Ci zaszkodzić, tacy niestety zawsze się znajdą.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

wanted19

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-20, 17:04   

niestety... masz racje.... ;( zeby to tylko w pracy tacy ludzie byli to bym moze z tego tytulu zoorganizował sunrise festival reedit :( ale to mnie doluje bo tacy ludzie sa wszedzie... i chca patrzec jak schodzisz na dno... jak umierasz ohh ahh moglem zostac w Holandi naprawde zaluje ze wrocilem do Polski
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-20, 17:06   

wanted19, nie możesz dołować się przez takich ludzi. Oni tylko na to liczą. To są takie pasożyty żerujące na ludzkim nieszczęściu. Nie daj im się, bo oni tylko na to czekają. Pokaż im, że masz w nosie co oni o Tobie myślą. Nie poddawaj się bez walki. A jeśli masz możliwość to wróć do Holandi.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

wanted19

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-20, 17:19   

i chyba tak zrobie !! wyjade za granice pokaże innym .. że jestem kimś zawalcze.. o swoje miejsce na ziemi !! ehh.. ale wiesz depresja nie mija tak szybko :((
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-20, 17:20   

wanted19, oj wiem. Miałam nawracająca depresję więc świetnie Cię rozumiem. Jednak muisz z tym walczyć. Nadejdą lepsze dni.
"Nigdy nie jest tak źle by nie mogłoby być gorzej"...
Pokaż innym, że Cie nie złamią i, że Ty też możesz być kimś.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

wanted19

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-20, 18:38   

dziękuje !! ;) naprawde bardzo mi pomogłaś .. :) jestem winien tobie przysługę :) ehh a już miałem naprawde czarne myśli :) te można powiedzieć "NAJGORSZE" jeszcze raz dziekuje ;* i pozdrawiam
 

grzegs19  

User

>>PL<<



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2008-10-20, 19:48   

Sorry,ale troche nie rozumiem,bo skoro tak dobrze było w Holandii to dlaczego wróciłeś?Teraz wyjechać to najłatwiejsze rozwiązanie ale zostawisz babcie z długami???Stary,każdy ma swoje problemy i trzeba sobie z nimi radzić,jednak nie można ich naprawiać kosztem innych.Jeżeli chodzi o ludzi którzy podkładają świnie to uwierz,że wszędzie są tacy,niestety taka nasza polska mentalność,ale zastanów się czy z Tobą wszystko ok,bo może nieświadomie prowokujesz przykre dla Ciebie sytuacje.W pracy zawsze znajdzie się ktoś normalny z kim załapiesz kontakt,a reszte osób olej.Jeżeli 19-to Twój wiek to zaufaj mi,że jeszcze dużo przed Tobą i kiedyś będziesz śmiał się ze swoich obecnych problemów.Na pocieszenie moge ci powiedzieć,że niedawno udało wygrać mi się walke z rakiem,z kasą wdomu było bardzo kiepsko,przez pół roku nie kupiłem sobie dosłownie nic,a pracowałem normalnie-8h.Dziewczyna którą kocham okazała się być zajęta i to na dobre a ojciec czeka na przeszczep nerki,nie wiadomo jak długo pożyje jeszcze.Tak więc uwierz,że nie jesteś jedyny,ale jestem z Tobą,mam nadzieje,że wszystko ci się ułoży,pozdro i 3maj się
_________________
"Carpe Diem"
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-20, 20:49   

wanted19, nie ma sprawy ;-)
chętnie pomagam ludziom. Kiedyś i ja potrzebowałam pomocy i do mnie wyciągnięto ręke właśnie na jedym forum. Wiem jak to jest być w potrzebie.
Tak, że trzymaj się i życzę samych zmian na lepsze ;-)
Ciesze się, że mogłam jakoś Ci pomóc.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com