Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-28, 16:03   

1. Odkurzam pokój codziennie, bo nie lubię jak jest brudny.
2. Większosć osób mysli, że moja siostra jest moją koleżanką.
3. Mam obsesje na punkcie zdrowego odżywiania
4. Mam okropne paznokcie u stóp !
5. W wakacje nigdy siÄ™ nie malujÄ™, bo mi siÄ™ nie chce.
6. Sama wybieram z kim chce się zadawać, przyjaźnić.
7. Uwielbiam smak szlugów ( ale nie palę)
8. W 1 gimnazjum cięłam się dla zabawy.
9. CiÄ…gle masujÄ™ nogi.
10. Często pozeruję.
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2011-07-28, 17:03   

1. Potrafię całą noc spędzić siedząc na parapecie, wpatrując się przez okno na moją ulicę.

2. Kocham deszcz. Uwielbiam wychodzić z domu w największą ulewę, albo biegać. Jedna z najpiękniejszych chwil, którą wspominam, to rockowy koncert z moimi przyjaciółmi, pogo podczas pięknej, czerwcowej burzy. (;

3. Bardzo często zapadają mi w pamięć nieznajomi ludzie, których spotkałam kiedyś na ulicy czy w parku, i zamieniam najwyżej 2-3 zdania, o ile w ogóle. Czasami przypominają mi się, bo miło ich wspominam.

4. Zawsze zastanawiałam się, czy inni ludzie też tak mają, że ich myśli mają formę monologu skierowanego zawsze do tej samej, najbliższej osoby. Jak gdyby częściej rozmawiało się w myślach z kimś, a nie z samym sobą.

5. Nie wiem jak nazywa się ta fobia, ale źle czuję się w blokach lub wieżowcach. Skręca mnie na widok identycznych pokoików w identycznych mieszkaniach, z identycznymi okienkami na identycznych piętrach identycznych bloków. Mam nadzieję, że minie, o ile przyjdzie mi kiedyś mieszkać w bloku czy wieżowcu. Brr!

6. Interesuję się filozofią. Mimo, iż dopiero uczę się w liceum, chodzę na wykłady z historii filozofii na uczelnię. I mam mnóstwo książek o tej tematyce. Często rozmyślam, na wszystkie tematy - od najdrobniejszych, z pozoru absurdalnych, poprzez najbardziej życiowe, aż po największe zagadnienia. To mój mały nałóg.

7. Jak byłam młodsza, strasznie bałam się pająków. Kiedyś śniło mi się, że po mojej pościeli biegają setki pająków - mniejszych, większych, po prostu przeróżnych. Budziłam się ze strachu i nie zasnęłam, dopóki nie przetrząsnęłam calutkiego łóżka. W gimnazjum zauroczyłam się w starszym chłopaku, który hodował ptaszniki i sporo mi o nich opowiadał. Nie wiem co sobie wbiłam do głowy, ale polubiłam je. Zadurzenie minęło tak szybko, jak się pojawiło, a ja do dziś mogę wziąć jakiegokolwiek pająka na rękę i nie pojmuję, jak można się ich bać lub brzydzić. (;

8. Lubię moje sny, są dla mnie ważne. Staram się zapamiętywać każdy, ale ich nie zapisuję. Kiedyś prowadziłam sennik, ponieważ interesowałam się LD, ale przypadkowo znaleźli go rodzice - nie mając pojęcia co opisuję - o mały włos nie umówili mnie z psychiatrą...

9. Mam wrażenie, że nie wiem wielu podstawowych rzeczy. Oczywiście nie chodzi o te, których uczy się w szkole albo z książek - takie rzeczy albo po prostu się wie, albo jest wstyd, i nie da się tej niewiedzy w żaden sposób nadrobić. Boję się wszelkich sytuacji, w których ktoś mnie o coś zapyta, a ja będę zielona.

10. Nie cierpię telewizji. Jestem jej wielkim wrogiem. Mam w pokoju telewizor, ale nie włączałam go od wielu, wielu miesięcy. Chyba nawet nie działa.
 

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-28, 17:14   

Cytat:

9. Mam wrażenie, że nie wiem wielu podstawowych rzeczy. Oczywiście nie chodzi o te, których uczy się w szkole albo z książek - takie rzeczy albo po prostu się wie, albo jest wstyd, i nie da się tej niewiedzy w żaden sposób nadrobić. Boję się wszelkich sytuacji, w których ktoś mnie o coś zapyta, a ja będę zielona.

10. Nie cierpię telewizji. Jestem jej wielkim wrogiem. Mam w pokoju telewizor, ale nie włączałam go od wielu, wielu miesięcy. Chyba nawet nie działa.



PodpisujÄ™ siÄ™ pod tym :)
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

nussanka  

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 30 Lip 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-07-30, 18:10   

1. Ciągle się uśmiecham. £atwo mnie rozbawić.
2. Nie umiem żyć bez komórki. Ciągle pisze sms`y ..
3. Tak często spóźniam się do szkoły, że nauczyciele przestali wpisywać mi spóźnienia.
4. Mam dziwne sny. Zawsze ktoś w nich morduje mnie i moich przyjaciół.
5. Nie umiałabym żyć bez muzyki.
6. Często się potykam, przewracam i wpadam na różna rzeczy.
7. Zawsze gdy mam migrenę słucham Behemotha albo Cradle of Filth na cały regulator... Dziwne ale pomaga ;D
8. Moja mama mnie zgubiła jak byłam mała.. :-o
9. Pierwszy raz się upiłam jak miałam 3 latka. :wstyd:
10. Moje życie zaczyna się w nocy. Tylko tedy czuje się dobrze ;D
_________________
Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania :

http://the-vampire-university.blog.onet.pl/
 

siemsko12345

User


Do³±czy³: 05 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-31, 00:00   

1.nie mam chłopaka
2.trenuje
3.jade na oboz
4.nudze sie teraz
5.chce przestac sie zadreczac
 

Wizardem  

User


Imię: Aśka

Wiek: 27

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-07-31, 23:27   

1. Często zachowuje się jakbym miała ADHD ale nie mam (bynajmniej nie stwierdzone)
2. Przed pójściem spać sprawdzam zawsze czy mam budzik włączony po położeniu się wstaje jeszcze raz i sprawdzam po raz kolejny
3. Kiedy jestem wkurzona często wsiadam na rower i jadę w nieznanym mi kierunku (potem muszę szukać drogi powrotnej) lub słucham muzyki
4. Nie lubię ludzi fałszywych podlizywaczy itp.
5. Szanuje ludzi którzy w towarzystwie zachowują się tak samo jak są tylko ze mną
6. Dalej szukam prawdziwego przyjaciela
7. Okropnie boję się pająków
8. Nie potrafię wyjść z domu bez słuchawek (nawet jeśli nie mam do czego ich podłączyć)
9. Wole przedmioty ścisłe niż humanistyczne
10. Kocham siedzieć na komputerze ale rzadko na nim gram.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-08-02, 10:59   

1. Nienawidzę papierosów.
2. Na biurku i w pokoju zawsze musi być porządek.
3. Zawsze kiedy jestem wkurzony, wychodzę na dwór i biegam ile sił, ludzie na wsi się dziwnie patrzą.
4. Lubię wiejskie klimaty, teraz mamy żniwa.
5. Ale nie jestem wieśniakiem, potrafię być cywilizowany.
6. LubiÄ™ naturÄ™, kiedy natura lubi mnie.
7. Zawsze kiedy gram w nogÄ™/kosza, klnÄ™ jak szewc.
8. Nienawidzę pracować z ludźmi, którzy nie mają motywacji.
9. Kocham dobre jedzenie.
10. Muzyki słucham tylko i wyłącznie przez wieżę stereo, nigdy słuchawki.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-08-02, 12:37   

1. Jestem dwoma skrajnościami. Z jednej strony uwielbiam drzeć się na ludzi rozkazywać taki typowy szef, drze się na innych że nic nie robią, a z drugiej jestem cichą spokojną osoba, którą zapiernicza mając swój cel, ale to zależy od sytuacji ;) .
2. Mój dom to moja twierdza- tu jest mój relaks, nie pozwoliłabym sobie, żeby ktoś zrobił by mi tu nagle jakąś bibę, nie jest to dom otwarty tak zostałam już wychowana, ale staram się być gościnna ;) haha ( czuję się jak na spowiedzi).
3. Mam intuicjÄ™ do historii, dlatego jÄ… kocham <3 .
4. Kocham polski i historię, jednocześnie kocham rozwiązywać zadania z matmy i fizyki, o ile mi wychodzą, jeśli nie, rzucam zeszytem we wszystko, co się rusza :oops: .
5. Przyciągam do siebie grzecznych ludzi ( o ile wiecie o co mi chodzi). Ale sama przeklinam bardzo często i wiele osób to drażni, ale co mnie to ? Moja wina? Gimn uczy i kształci.
6. Nigdy nie paliłam i nie mam zamiaru. Chociaż kiedyś mnie to rajcowało, ale kiedy dostałam ulotkę o tym, że nikotyna niszczy włosy- znienawidziłam to.
6. Zapuszczam włosy do pasa <3 . (mam już do łokci)
7. Kocham Yaoi :wstyd: !!!
8. Pisze opowiadania, rysuję i gram na mandolinie, ale to bardzo rzadko, i to wszystko wg mnie wychodzi co najmniej nieudolnie.... jestem patentowym leniem :kwasny: wolę coś bardziej użytecznego... np nauka angielskiego i takie tam.
9. Piłam kawę od 3 kl podstawówki, ale dopiero teraz o 4 dni jakoś to znoszę- nie piję jej.
10. Kocham muzykę metalową i techno, a co się będę, dlatego właśnie kocham również muzykę ambient i wszelkie gotyckie electro rożnie nazywane. Po prostu jaram się kakofonią dźwięków ;) Wyglądam normalnie, zimą tylko glany ;D Czerń, ale to tak jakoś...
11. Wiem, że i tak tego nikt nie czyta. Dopisałabym wiele innych baaardzo ciekawych rzeczy :przestraszony: ale za mało punktów... Tak, wiem, dużo emotek, jakos tak nie jest sztywno.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Nearly  

Stały User

eyes stitched shut.



ImiÄ™: Marshal

Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Cze 2012

Sk±d: Indiana, USA.

   

Wys³any: 2012-06-27, 18:34   

1. Kocham Brand New.
2. Jestem uzależniona od muzyki.
3. Nigdy nie zapalÄ™ fajki.
4. Uważam, że Justin Chatwin jest najpiękniejszą osobą na świecie (no może prócz mojego kochanego 3miesięcznego brata :3)
5. Najczęściej mam paznokcie pomalowane na czarno.
6. Mam pecha w sprawach sercowych -.-
7. Czasami boję się zasypiać, bo myślę o niewytłumaczalnych rzeczach.
8. Boję się wesołych miasteczek i nieskończoności.
9. Moje włosy koloru brudny blond są zwieńczone rudo-czerwonymi końcówkami.
10. Lubię płakać.
_________________
„ but life is a test and I get bad marks ‟ .
←←
we have shivers,
but we aren't scared .

←←
 

nika93  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-06-27, 22:29   

1.w tym roku skończyłam liceum
2.piszę pamiętnik
3.słucham popu i r&b
4.uwielbiam ChristinÄ™ AguilerÄ™
5.śpię z misiem
6.chodzę co niedzielę do kościoła
7.mam długie włosy
8.jestem samotna
9.mam dziwne poglądy-w jednych sprawach bardzo radykalna, w innych całkowicie liberalna
10.mam dwie młodsze siostry
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-06-28, 10:19   

1. Skrzętnie gromadzę flakoniki po zużytych perfumach. Magazynuje je w pudełku na dnie szafy tylko po to, żeby raz/dwa razy w roku wyciągać je wszystkie i wąchając kolejne zatyczki przenosić się w przeszłość do konkretnych chwil/osób/wydarzeń. Ciężko będzie mi się z nimi rozstać, to lepsze niż pamiętnik.
2. Uwielbiam wszystko co czeskie. Kocham czeską literaturę, czeskie kino, czeskich artystów, klimat czeskich miasteczek, czeską kuchnię. Ogólnie mam wrażenie, że Czesi to wyjątkowo miły naród.
3. Kiedy myślę o czymś, co wyjątkowo mnie absorbuje, a czego nie rozumiem, wykonuje charakterystyczny dla mnie ruch ręką. Wszystkie obce osoby bardzo to dziwi, bo wyglądam wtedy (DOS£OWNIE) jakbym tłumaczyła coś nieistniejącemu przyjacielowi, natomiast moi bliskich bardzo to bawi.
4. Tematy moich prac dyplomowych - licencjatu i magisterki - są mocno feministyczne, chociaż sama feministką się nie czuję. W obu pracach po prostu dowalam facetom, przez co na uczelni przylgnął już do mnie taki wizerunek.
5. Od jakiegoś czasu męczy mnie przeczucie, że nie wykorzystuję w pełni potencjału jaki we mnie drzemie. Mam ochotę spełniać się artystycznie, niekoniecznie nawet przez pisanie - marzę więc o maszynie do szycia, studiach na architekturze wnętrz. Sądzę, że byłabym w tym świetna, chociaż równie dobrze może to być moje chwilowe widzimisię. Ogólnie uważam się za estetkę.
6. Uwielbiam być na walizkach - kocham to, czego zwykli ludzie nienawidzą - pakowanie, rozpakowywanie, pociągi, autobusy. Lubię wlec za sobą cały swój majdan, nie lubię zapuszczać korzeni, gdym mogła nie rozstawałabym się z walizką. Uwielbiam nowe miejsca, nowe twarze, nowe zajęcia.
7. Jestem dzieckiem konsumpcjonizmu, niestety. Wydaję mnóstwo pieniędzy na "rozrywkę", trwonię kasę w knajpach, lubię dobre jedzonko (ostatnio największa miłość do sushi :serce: ), uwielbiam, kiedy moja szafa pęka w szwach, lubię otaczać się przyjemnymi dla oka gadżetami. Nie wróży to zbyt dobrze na przyszłość.
8. W większości książek jakie czytam znajduję swojego alter ego, chociażby w jakichś postaciach drugoplanowych. Od 3 klasy podstawówki utożsamiam się z Laurą z "Jeżycjady", co jest trochę śmieszne, ale co poradzić.
9. Jestem nieświadomie obojętna dla ludzi, którzy mnie nie interesują - dla wszystkich bezbarwnych szaraków z jakimi studiuję, obok których mieszkam, jakich znam. Przyciągają mnie barwne, ciekawe postacie i to z takimi lubię przebywać najbardziej. Być może dlatego część osób ma mnie za niemiłą, podczas gdy ja ich zwyczajnie nie zauważam.
10. No i ostatni fakt, chyba wyjątkowo popularny wśród ludzi - nienawidzę dotyku obcych osób. Kiedyś pracowałam jako kelnerka w klubie, w którym bar był mały i okrągły, a na jednej zmianie pracowało tam 8 barmanów + 8 kelnerek - było tak ciasno, że każdy każdego "przesuwał" łapiąc go w talii. Doprowadzało mnie to do szału, paraliżuje mnie, gdy czuje na sobie czyjeś ręce. Ogólnie dotyk nie sprawa mi przyjemności, jakieś masaże, miziania, przytulania - bardziej mnie to irytuje niż relaksuje.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Verciaa  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 17:34   

1.Noszę glany, często słucham rapu.
2.Jestem strasznym zazdrośnikiem.
3.Jestem bardzo nerwowa.
4.Wolę być chamska,niż sztucznie miła.
5.Jestem bardziej rozmowna przez internet niż w RL.
6.LubiÄ™ ciemne kolory na powiekach.
7.Nienawidzę jak mężczyzna ma włosy na klacie,szyji,plecach.
8.Jestem bałaganiarą.
9.Nie lubię zmywać naczyń.
10.Nie lubię chodzić po sklepach.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-11-30, 19:41   

1. Powinnam nosić okulary, bo mam okropny astygmatyzm. Nie widzę tego, co znajduje się na ziemi. Mimo tego, nie noszę ich, bo się tego wstydzę, dlatego też zawsze przymrużam oczy. Nie widzę twarzy ludzi, dlatego nawet jest mi łatwiej w życiu. Zakładam je czasami.

2. Kiedy z kimś rozmawiam, albo przysłuchuję się rozmowie ludzi, to skupiam na nich całkowicie wzrok. Marszczę śmiesznie brwi i robię smutne minki, kiedy ktoś opowiada o swoich przeżyciach. Przez co śmiesznie wyglądam. Ogólnie uwielbiam patrzeć się prosto w oczy.

3. Potrafię zmieniać głos. Brzmieć naprawdę brutalnie, czasami słodko jak dziewczynka. Różnie.
Uwielbiam się nim bawić.

4. Czyjś dotyk napawa mnie odrazą. Kiedy ktoś dotknie mojej dłoni, zaraz przechodzą mnie jakby drgawki. Dlatego unikam takich bliskich kontaktów. Po prostu brzydzę się tego. Brzydzę się picia z jednej butelki. Nie lubię zbytnej bliskości. Taka typowa pani niedotykalska.

5. Typowy ze mnie czyścioszek. Uwielbiam długie kąpiele. Uwielbiam, kiedy pachną mi włosy i ubrania. Dlatego dbam o to, aby moje ubrania pachniały proszkiem i były idealnie wyprasowane. Używam specjalnych preparatów do włosów, żeby były delikatne. Mam bzika na ich punkcie.

6. Potrafię się załamać kompletnie, rozpłakać w czasie lekcji, wyjść teatralnie. Oddać pusty sprawdzian, kiedy pytania mi nie odpowiadają.

7. Zasypiam przy zaświeconej lampce. Potem gasi ją mój tato, mama. ¦pię z misiami, albo kotem. Robię głupoty w nocy, wysyłam smsy, całkiem normalne, potem nic nie pamiętam. Kompletnie.
Kiedyś zadzwoniła do mnie moja koleżanka, rozmawiałyśmy, a ja nic nie pamiętałam z tej rozmowy.

8. Jestem typem melancholika. Kocham wprowadzać się poprzez wiersze w stan depresji. Szukam często tylko powodów. "Proszę obraź mnie, pragnę dzisiaj płakać". Podchodzę do siebie i do innych strasznie krytycznie. Cały świat postrzegam jako coś okropnego, a od samobójstwa powstrzymuje mnie Bóg w którego wierzę.

9. Często przeklinam na kogoś, przezywam go. Szczególnie mojego przyjaciela, wyzywając od świń. Ogólnie nie mam głowy do facetów. Odpowiadam pytaniem na pytanie, pieprzę coś o swoim kocie i samopoczuciu. Moje odchyły.

10. Mój tato mówi mi- Nadia, zdrobnienie od mojego długiego imienia. Mam ogólnie długie i bardzo pobożne imię. Moja babcia je nadała, ponieważ jest taka pieśń kościelna o mnie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 21:36   

1. Mam skłonności do zamykania się w sobie.
2. Nienawidzę grzybów. Są niejadalne z definicji.
3. Jest jedna dziewczyna w internecie, która ma we mnie starszego braciszka.
4. Czasem przez stres jem więcej niż powinienem.
5. Miałem kiedyś nadwage.
6. Mam bardzo młody wygląd, przez co czasem mylą mnie z dziewczyną albo się śmieją, że jestem drugi Benjamin Button.
7. Jestem bardzo przywiÄ…zany do swojego kota.
8. Lubię gotować.
9. ProwadzÄ™ bloga.
10. Ostatni raz byłem z dziewczyną półtora roku temu.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 22:13   

1. NienawidzÄ™ zimy.
2. Powinnam nosić okulary.
3. Nieraz mam takie schizy, że rodzice mnie chcieli do psychiatry wysłać.
4. Często zdarza mi się wyzywać matkę w miejscach publicznych, a później tego żałuję.
5. Nie umiem przepraszać i okazywać swoich uczuć, przychodzi mi to z wielkim trudem.
6. Jedyna zupa lubiana przeze mnie to rosół. Innych nie tknę.
7. Kocham chodzić bez celu, włóczyć się.
8. Jestem okropnie złośliwą osobą. Uwielbiam denerwować ludzi i wyżywać się na nich, gdy coś nie pójdzie po mojej myśli.
9. Nie umiem być sobą w towarzystwie osób nieznajomych bądź nowo poznanych.
10. Lubię płakać. Czuję, że to mnie wyzwala.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com