Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

C-47  

Pogromca postów



Imię: Mateusz

Wiek: 33

Doczy: 13 Wrz 2011

Skd: Wroclaw

   

Wysany: 2011-12-26, 18:23   2 zmiany na forum

Witajcie!
Nie wiem,czy odpowiedni czas na to by wprowadzić swoje sugestie dotyczące forum,ale co mi tam najwyżej oblejecie mnie zimną wodą :-)

Więc tak:
1.Pomyślałem sobie,żeby zmienić licznik czasowy wygasania ostrzeżeń z 60 dni do 90,ponieważ dla niektorych 60 dni nie wystarcza by zmądrzeli I z pewnością więcej mieli by czasu na przemyślenia
2.Chce aby autor danego tematu miał możliwość zamykania swojego tematu,jeżeli widział by,rozwiązania jego problemu,częstego spamu w jego temacie.wulgaryzmu,To by ułatwiło prace administracji I zapewne zaoszczędziło czasu


Czekam na opinie wasze,zarowno użytkownikow jak I administracji. Pozdrawiam Mateusz
_________________
Najpierw zapoznaj się z regulaminem forum pisząc do mnie
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2011-12-26, 18:50   

Cytat:

1.Pomyślałem sobie,żeby zmienić licznik czasowy wygasania ostrzeżeń z 60 dni do 90,ponieważ dla niektorych 60 dni nie wystarcza by zmądrzeli I z pewnością więcej mieli by czasu na przemyślenia


Jeśli już ma być jakaś sensowna motywacja tej zmiany to moim zdaniem przedłużony o miesiąc spokój.

C-47 napisa/a:

2.Chce aby autor danego tematu miał możliwość zamykania swojego tematu,jeżeli widział by,rozwiązania jego problemu,częstego spamu w jego temacie.wulgaryzmu,To by ułatwiło prace administracji I zapewne zaoszczędziło czasu


W jaki sposób? W sumie pomysł nie najgorszy.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



Imię: Diana

Doczya: 07 Pa 2011

   

Wysany: 2011-12-26, 18:52   

Drugi pomysł mi się podoba.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2011-12-26, 18:53   

C-47 napisa/a:

2.Chce aby autor danego tematu miał możliwość zamykania swojego tematu,jeżeli widział by,rozwiązania jego problemu,częstego spamu w jego temacie.wulgaryzmu,To by ułatwiło prace administracji I zapewne zaoszczędziło czasu



Pomysł i może trafny, aczkolwiek nie wiem jakie są możliwości systemowe by nadać każdemu userowi możliwości zamykania swojego tematu (uprawnienia).

Co do pierwszego. To pewnie da się bez problemu wykonać, zmienić. Wówczas dać na +/-80 dni tzn. 3 miesiące.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Maj-ka  

Wymiatacz



Wiek: 29

Doczya: 19 Lis 2011

   

Wysany: 2011-12-26, 20:31   

Jestem za drugim pomysłem:)
 

lynics  

Mega wymiatacz



Imię: Roberto

Wiek: 29

Doczy: 18 Wrz 2011

Skd: WLKP

   

Wysany: 2011-12-26, 20:37   

1. Myślę, że mogło by to wyjść na dobre.
2. Zrobić pewnie i się da, ale dla mnie niepotrzebne. Jak autor koniecznie chce przerwać dyskusję to może napić do jakiegoś moderatora na prv o zablokowanie tematu :)
 

C-47  

Pogromca postów



Imię: Mateusz

Wiek: 33

Doczy: 13 Wrz 2011

Skd: Wroclaw

   

Wysany: 2011-12-26, 23:24   

TQIT napisa/a:

C-47 napisa/a:

2.Chce aby autor danego tematu miał możliwość zamykania swojego tematu,jeżeli widział by,rozwiązania jego problemu,częstego spamu w jego temacie.wulgaryzmu,To by ułatwiło prace administracji I zapewne zaoszczędziło czasu


W jaki sposób? W sumie pomysł nie najgorszy.


Jeszcze tego nie wiem,ale zepewne coś się wymyśli (mamy mądrych administratoròw) :-) , tak wogòle dziex za poparcie mojego pomysłu zapisze sobie to w kalendarzu

lynics napisa/a:


2.Zrobić pewnie I się da,ale dla mnie niepotrzebne.Jak autor koniecznie chce przerwać dyskusje to może napisać do jakiegoś moderatora na prv o zablokowanie tematu :)


A jak myślisz po co napiałem drugi punkt,po to żeby administracji zaoszczędzić czasu I dodatkowej pracy.

Ps: Czekam na wasze dalsze wypowiedzi.
_________________
Najpierw zapoznaj się z regulaminem forum pisząc do mnie
 

Tamtaram  

Stały User


Imię: Adam

Wiek: 29

Doczy: 03 Maj 2011

   

Wysany: 2011-12-27, 06:18   

Spoglądając na to, że forum stoi na phpbb by przemo (jej, mogliście już postawić na zwykłym phpbb), to skrypt do drugiego punktu nie jest trudno napisać. Chociaż nie jestem do końca przekonany, czy takiej opcji wyboru nie ma domyślnie w acp. Na pewno nie wchodzi w to opcja, aby użytkownik mógł także otwierać swój temat. Z drugiej natomiast strony sama polityka forum polega na tym, aby moderatorzy, czyli osoby pilnujące porządku, mogły zamykać tematy, nie użytkownicy, i to oni decydują, kiedy to uczynić. Tematów dziennie nie jest jakoś strasznie dużo, więc nie przychylam się do drugiego punktu. W związku w pierwszą propozycją 60 dni dla mnie również jest wystarczającym limitem czasu.

1. Nie
2. Nie
 

Olok  

Mega wymiatacz



Doczy: 23 Cze 2011

   

Wysany: 2011-12-30, 12:53   

1. Nie. Bo i tak pewnie nic by to nie dało.
2. Wydaje się być w miarę sensowny.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-12-30, 12:57   

Pomysł pierwszy - no cóż, moim zdaniem jest to niepotrzebne. Nikt nie jest aż tak związany z tym forum, nie stanowi ono sensu życia, aby po dostaniu ostrzeżenia siedzieć nerwowo z kalendarzykiem w rączce i odmierzać czas do końca kary.

Pomysł drugi - fajna rzecz. Czasem już pierwszy post rozwiązuje problem autora; wtedy sobie go od razu zamknie i nie będzie miejsca do trollowania i popisywania się.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2012-02-05, 00:23   

Z drugiego pomysłu rzadko by ktoś korzystał. Wiem z doświadczenia.
_________________
Pozdrawiam, Lvcas
https://www.balonowe.pl
 

nateq

Stały User



Doczy: 18 Gru 2011

   

Wysany: 2012-02-05, 19:18   

Tak jak mówi większość, drugi pomysł jest sensowny.
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



Imię: Artur

Doczy: 24 Wrz 2012

   

Wysany: 2013-04-03, 17:10   

Odświeżam starocie, bo ciekawi mnie, czy administracja pracowała nad drugim punktem albo się nad nim zastanawiała?
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2013-04-04, 15:06   

Podpinam się. Raportowanie tematu niekoniecznie skutkuje jego zamknięciem.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com