Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-23, 22:57   3-na5

Dostałem ze sprawdzianu 3- no druga najlepsza ocena w klasie, dzisiaj poprawiłem ją na 5 (bez błędnie) nauczycielka powiedziała że jest to nie możliwe bo ja jestem uczniem czwórkowym. Na dodatek zasugerowała mi że miałem gotowca i ściągałem, a tak na prawdę miałem tego gotowca ale nikt mi tego nie zabroni a na ściąganiu mnie nie złapała. Próbuje mnie zmusić do napisania jeszcze raz tego sprawdzianu ale tak niezbyt mam ochotę bo mógłbym dostać jeszcze gorszą ocenę.Czy nauczyciel może tak bez podstaw powiedzieć że ściągałem i nie wpisać oceny.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:00   

Oczywiście, że może, chcąc potwierdzić Twoją wiedzę oczywiście. Jeśli się na to nie zgadzasz to jest wszystko jasne ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:12   

No ale ocenę musi mi wpisać.
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:18   

Do dyrektorki poleciłbym pójść. Albo do rodziców. Jeśli nie złapała cię na ściąganiu w trakcie pisania pracy i nie zabrała ci jej wtedy - nie ma prawa nie wstawiać oceny. A jak matka ani dyrektorka nie zareagują to pokłóć się z nauczycielką i zadzwoń przy niej do uwagi. Może zmięknie.
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:30   

Rayshami to nie jest zły pomysł ale wolę rzecznika praw dziecka, a czemu do dyrektorki ja z nią nic nie chcę mieć wolę panią pedagog i wychowawcę, ale według was nie mam odpuścić i ja cisnąć.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:51   

W dupach się poprzewracało. I już oczami wyobraźni widzę jak biegniesz do tego rzecznika.
 

Jarmu  

Wymiatacz

Dziwnie normalny



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 21 Sie 2011

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:53   

jeb dup :wstyd:

Ja mam nadzieję, że ten temat to zwykłe nieporozumienie... do uwagi dzwonić? Do rzecznika praw dziecka bo nauczyciel kazał ci pisać sprawdzian? Weź ty się lepiej za naukę a nie za wypisywanie głupot na forum, na pewno wyjdzie ci to na dobre...
_________________
To dziwne, ale kiedy człowiek się czegoś boi i oddałby wszystko, byle tylko spowolnić upływ czasu, czas ma okropny zwyczaj przyspieszania swego biegu.
Joanne Kathleen Rowling
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-24, 00:14   

Ty się lepiej gościu zastanów lepiej co piszesz, mnie się czepiasz a sam piszesz jakieś bzdurne posty. Jestem jednym z lepszych w szkole ale nie o kurat z matmy, a do rzecznika się nie idzie tylko dzwoni lub telefon zaufania

Ja ciałem się dowiedzieć czy wogle mam jakieś szansę na wpisanie tej oceny.
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-04-24, 00:23   

Jarmu, jeśli jesteś studentem a za... 5(?) lat chcesz dawać dupy (to metafora) szefowi bo nie umiesz postawić na swoim i uważasz, że o swoje nie ma sensu walczyć, to fajnie masz, ale nie musisz nas w to wtajemniczać. Do odważnych świat należy a do takich sytuacji należy podchodzić jak najbardziej serio i nie dawać wchodzić sobie na głowę. Bo chłopak gówno osiągnie, jeśli wmówisz mu, że to inni mają rację w takich sytuacjach i później całe życie będzie się poddawał "bo przecież to ktoś wyżej, muszę się z nim bezdyskusyjnie zgodzić".

szostol, gratuluję rozbudowanej wyobraźni, wnosisz coś poza nią do tematu?
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-24, 00:31   

Jarmu ty na moim miejscu byś odpuścił

to osoba która dostała 2 też mogła mieć gotowca i ściągi mi wystarczy pięć a jemu 2

Ja chyba dla samych jaj pójdę do wychowawcy i on załatwi tą sprawę (na 1000%mnie poprze)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-04-24, 05:33   

szostol napisa³/a:

W dupach się poprzewracało. I już oczami wyobraźni widzę jak biegniesz do tego rzecznika.


Ja nawet widzę ja rzecznik praw dziecka się z niego śmieje.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Jarmu  

Wymiatacz

Dziwnie normalny



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 21 Sie 2011

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2012-04-24, 08:26   

Rayshami napisa³/a:

o swoje nie ma sensu walczyć,



Sorry zachowałem się jak gówniarz... Też powinienem latać z każdą złą oceną do rzecznika praw dziecka czy do telewizji no bo przecież to nauczyciel jest zły i ten najgorszy bo to przecież on go zmusił do przygotowania gotowca :wstyd:


Rayshami napisa³/a:

Bo chłopak gówno osiągnie, jeśli wmówisz mu, że to inni mają rację w takich sytuacjach



No właśnie... w dzisiejszych czasach gówniarzeria myśli, że są wszystko wiedzący a nauczyciel to robak, który zawsze ma ustępować...

Rayshami napisa³/a:

"bo przecież to ktoś wyżej, muszę się z nim bezdyskusyjnie zgodzić".



Czy ty wgl. widzisz co ty piszesz? Bezdyskusyjnie? Kto tutaj w ogóle wspominał coś o jakiejkolwiek dyskusji? Padały pomysły pójścia z tą sprawą do uwagi czy do rzecznika praw dziecka, a nie zwykłej ludzkiej dyskusji.

Rayshami napisa³/a:

szostol, gratuluję rozbudowanej wyobraźni, wnosisz coś poza nią do tematu?



Fajnie, że ty coś wnosisz...

sebastian1918 napisa³/a:

Jarmu ty na moim miejscu byś odpuścił



Ja na twoim miejscu okazał bym się odwagą i przyznał się do gotowca i poprosił o jeszcze jeden termin na który bym się nauczył.

sebastian1918 napisa³/a:

(na 1000%mnie poprze)



¯ebyś się nie zdziwił.

Straho napisa³/a:

szostol napisał/a:
W dupach się poprzewracało. I już oczami wyobraźni widzę jak biegniesz do tego rzecznika.

Ja nawet widzę ja rzecznik praw dziecka się z niego śmieje.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Marna prowokacja.
_________________
To dziwne, ale kiedy człowiek się czegoś boi i oddałby wszystko, byle tylko spowolnić upływ czasu, czas ma okropny zwyczaj przyspieszania swego biegu.
Joanne Kathleen Rowling
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-04-24, 09:07   

Nasuwa mi się jedno pytanie - jeżeli nauczycielka podejrzewa, że mogłeś ściągać, to dlaczego podczas sprawdzianu nie czatowała nad Tobą i nie wypatrywała, czy masz gotowca? Samo posiadanie ściągi nie jest powodem do niezaliczenia klasówki, powodem może przyłapanie na gorącym uczynku. Przecież to logiczne. Nauczyciele lubią pokazywać swą wszechwładzę, ja na Twoim miejscu nie poddałabym się tak łatwo. Pierwszy krok w stronę wychowawcy (o ile nie jest taki sam jak matematyczka).

sebastian1918 napisa³/a:

ale wolÄ™ rzecznika praw dziecka


Chodzi Ci o takiego szkolnego Rzecznika Praw Ucznia, tak?
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-04-24, 11:15   

sebastian1918 napisa³/a:

Czy nauczyciel może tak bez podstaw powiedzieć że ściągałem

nie może, a co robi to już inna sprawa.
Jest to taki mały bożek w świecie szkolnym i tak naprawdę nie ma co z nim walczyć, małe szansę by Ci się to udało.
A skoro miałeś gotowca to lepiej podkul ogon i tyle.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-24, 12:31   

Ej ej ja nie ściągałem!!!
wykułem się odpowiedzi
A mój wychowawca na pewno mnie zrozumie i wątpię żeby ją poparł szczerze nie znosi tej kobiety

Ale czy ja nie mogę używać komputera przy nauce
przecież to ona robi źle że idzie na łatwiznę a że ja jestem sprytniejszy to już jej problem

A jaką złą ocenę dostałem 3- (drugi najlepiej w klasie) poprawiłem na 5 (bez błędnie)
To nie jest pierwszy raz 5miś temu miałem też z nią taką sytuację ale to były zadania otwarte i nie mogła protestować bo przy niej to rozwiązałem ale teraz nie zamierzam tego robić bo w końcu jak ja bym chciał poprawiać trzeci raz sprawdzian to pewnie by mi nie pozwoliła
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com