Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-09-28, 16:04   

Do niektórych się zwyczajnie dorasta.
_________________
W miękkim futrze kota
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-10-04, 21:32   

Iwona napisa³/a:

mi sie bardzo spodobala, szczvegolnie alej cala ich historia. kolejne dwa tomy sa rownie świetne jak pierwszy. nie wiem co wam sie w tym nie podoba, widocznie nie wasz "dział". ja czytalam wiele ksiazek w "stylu" Greya i nic sie do niej nie rowna!



Dział, nie dział, ta książka jest słaba. Niektórzy mają niskie wymagania. :>
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wys³any: 2013-11-02, 18:21   

Czytałam 2 części. Przeczytam też trzecią, głównie dlatego, że lubię kończyć coś, co już zaczęłam. Zgadzam się z tym, że książka jest słaba, jak dla mnie nie przedstawia żadnych wartości. Główna bohaterka jest bardzo irytująca. Inspiracje "Zmierzchem" są wręcz namacalne. Zastanawiam się (i dziwię zarazem) dlaczego ta książka osiągnęła taką popularność. No cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje. :niepewny:
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

cora

User


Do³±czy³: 30 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 14:15   

a co myślicie o ekranizacji książki? ja sobie czytam różne artykuły na ten temat chociażby http://xiegarnia.pl/artyk...miast-dreszczy/ i wydaję mi się, że będzie niestety nieudana :/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-11-27, 16:25   

Jeszcze nie czytałam. Może dlatego nie rozumiem fenomenu tej książki.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Ankel  

User

Ankel


ImiÄ™: Anna

Wiek: 35

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-10-27, 11:13   

Szczerze mówiąc przeczytałam "50 Twarzy Greya" i wdaje mi się, że książka była przereklamowana, mówiąc w młodzieżowym języku "dupy nie urywa". Zdecydowałem się tylko na jej kupno, ponieważ większość społeczeństwa się podniecała i chciałam sprawdzić czy naprawdę jest dobra czy tylko taka do poczytania jak nie ma co robić. Nie kupiłam kolejnych 2 części i nie zamierzam ich czytać, tez nikomu książki nie polecę. Oczywiście nie chce nikomu obrzydzić tej książki jeśli ktoś chce poznać opinie to jest moje osobiste zdania. Natomiast jeżeli ktoś jest zainteresowany szybkim streszczeniem całek trylogii za polecam artykuł, na który ostatnio wpadłam szukając streszczenia książki Remigiusza Mroza pt"Kasacja".
Streszczenie trylogii 50 twarzy Greya: https://interksiazka.pl/50-twarzy-greya-streszczenie-trylogii/ :]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com