Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2013-09-28, 17:04   

Do niektórych si? zwyczajnie dorasta.

tigersuit  

Hiper wymiatacz

Imię: Lilia

Wysłany: 2013-10-04, 22:32   

Iwona napisał/a:

mi sie bardzo spodobala, szczvegolnie alej cala ich historia. kolejne dwa tomy sa rownie ?wietne jak pierwszy. nie wiem co wam sie w tym nie podoba, widocznie nie wasz "dzia?". ja czytalam wiele ksiazek w "stylu" Greya i nic sie do niej nie rowna!

Dzia?, nie dzia?, ta ksi??ka jest s?aba. Niektórzy maj? niskie wymagania. :>

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?

Imię: Angelika

Wysłany: 2013-11-02, 18:21   

Czyta?am 2 cz??ci. Przeczytam te? trzeci?, g?ównie dlatego, ?e lubi? ko?czy? co?, co ju? zacz??am. Zgadzam si? z tym, ?e ksi??ka jest s?aba, jak dla mnie nie przedstawia ?adnych warto?ci. G?ówna bohaterka jest bardzo irytuj?ca. Inspiracje "Zmierzchem" s? wr?cz namacalne. Zastanawiam si? (i dziwi? zarazem) dlaczego ta ksi??ka osi?gn??a tak? popularno??. No có?, podobno o gustach si? nie dyskutuje. :niepewny:

cora

User

Wysłany: 2014-11-26, 14:15   

a co my?licie o ekranizacji ksi??ki? ja sobie czytam ró?ne artyku?y na ten temat chocia?by http://xiegarnia.pl/artyk...miast-dreszczy/ i wydaj? mi si?, ?e b?dzie niestety nieudana :/

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2014-11-27, 16:25   

Jeszcze nie czyta?am. Mo?e dlatego nie rozumiem fenomenu tej ksi??ki.

Ankel  

User

Ankel

Imię: Anna

Wysłany: 2017-10-27, 12:13   

Szczerze mówi?c przeczyta?am "50 Twarzy Greya" i wdaje mi si?, ?e ksi??ka by?a przereklamowana, mówi?c w m?odzie?owym j?zyku "dupy nie urywa". Zdecydowa?em si? tylko na jej kupno, poniewa? wi?kszo?? spo?ecze?stwa si? podnieca?a i chcia?am sprawdzi? czy naprawd? jest dobra czy tylko taka do poczytania jak nie ma co robi?. Nie kupi?am kolejnych 2 cz??ci i nie zamierzam ich czyta?, tez nikomu ksi??ki nie polec?. Oczywi?cie nie chce nikomu obrzydzi? tej ksi??ki je?li kto? chce pozna? opinie to jest moje osobiste zdania. Natomiast je?eli kto? jest zainteresowany szybkim streszczeniem ca?ek trylogii za polecam artyku?, na który ostatnio wpad?am szukaj?c streszczenia ksi??ki Remigiusza Mroza pt"Kasacja".
Streszczenie trylogii 50 twarzy Greya: https://interksiazka.pl/50-twarzy-greya-streszczenie-trylogii/ :]

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com