Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Uważam że walkę wygra...

  • Adamek 83% [ 15 ]
  • GoÅ‚ota 16% [ 3 ]

G³osowañ: 18

Wszystkich G³osów: 18

Autor

Wiadomo¶æ

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-10-16, 21:36   

Adamek ...
choć nie zapomnę jak przed laty mieli się bić Saleta i Michalczewski i do niczego nie doszło , zaistniało tylko tyle hałasu o nic , mam nadzieję , że tutaj wszystko wypali na 100% :-)
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-18, 01:29   

Obstawiam Adamka oczywiście, Gołota ew. może wygrać w dwóch pierwszych rundach i u niego będzie się liczył jeden, silny cios - podobno jest 20kg masywniejszy niż Adamek, ale mimo tego Adamek jest o wiele razy szybszy, sprawniejszy i obleci Gołotę kilka razy - dlatego też Adamek jest moim faworytem w tej walce. Ale zobaczy się wszystko. Swoją drogą jestem ciekaw ile płacą za tą walkę sportowcom.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-18, 13:48   

Mam nadzieje, że Adamek. I mysle, że tak też bedzie, Adamek jest zwinny i szybki, fakt Golota swoje znane sierpowe ma naprawde mocne, ale Golota juz swoj czas mial, jest stary i powolny juz. Adamek !!!!!!!!!!!
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-18, 13:51   

Lena, czyli po prostu dyskwalifikujesz Gołotę bo jest stary? Z czym do ludzi Leno? Jak mosz iść takim tokiem tego no rozumowania, bo ja nie wiem tudzież nie zdaję sobie z tego sprawy. Nie no :wstyd:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-18, 14:23   

Straho napisa³/a:

Lena, czyli po prostu dyskwalifikujesz Gołotę bo jest stary? Z czym do ludzi Leno? Jak mosz iść takim tokiem tego no rozumowania, bo ja nie wiem tudzież nie zdaję sobie z tego sprawy. Nie no :wstyd:

nie o to chodzi, źle mnie zrozumiales. Kibicuje Adamkowi. Przedstawilam wady i zalety Goloty. Chyba nie zaprzeczysz ze juz czas zrobil swoje? Ale pragne zauwazyc

Lena napisa³/a:

fakt Golota swoje znane sierpowe ma naprawde mocne

mowiac to chce zauwazyc ze nic nie jest przesadzone. Wystarczy chwila nieuwagi Adamka i Golota na pewno to wykorzysta.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

darson  

Stały User



ImiÄ™: Marek

Do³±czy³: 19 Cze 2008

Sk±d: wu wu a

   

Wys³any: 2009-10-19, 14:19   

Mam nadzieje że w £odzi pokaże swoją siłę Adamek;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-20, 09:10   

A z mojego prywatnego punktu widzenia Adamek postąpił jak frajer, typowy frajer. Wie, że musi wygrać z kimś z wagi ciężkiej, ale na dobrą sprawę z nikim by sobie z tego przedziału wagowego nie poradził to wyzwał, w sumie nie wiem czy to on go wyzwał, ale bedzie walczyc z dziadkiem, co już nie jest tak ruchawy jak kiedyś. Frajer.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Cukierek  

Wymiatacz

Jestem chłopakiem !



Wiek: 54

Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 23:44   

Adamek wygrał ;)Tak jak przewidywałem :mrgreen:
_________________
Jeżeli zamkniesz oczy i wsłuchasz się w szum powietrza, będziesz w stanie wyobrazić sobie jak wygląda muzyka.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 02:49   

Straho napisa³/a:

A z mojego prywatnego punktu widzenia Adamek postąpił jak frajer, typowy frajer. Wie, że musi wygrać z kimś z wagi ciężkiej, ale na dobrą sprawę z nikim by sobie z tego przedziału wagowego nie poradził to wyzwał, w sumie nie wiem czy to on go wyzwał, ale bedzie walczyc z dziadkiem, co już nie jest tak ruchawy jak kiedyś. Frajer.



Przestań się ośmieszać. Oni obaj chcieli ze sobą walczyć.

Co do wyniku walki, to ja nie miałem wątpliwości ani przez chwilę.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:03   

Adamek wygrał bo było wszystko ustawione. Obaj zgarnęli 300 000zł nie ważne czy wygra czy nie. Andrzej jest już w sile wieku i chyba to jego ostatnia walka przed kamerami w życiu to Adamkowi pozwolili wygrać.

Najbardziej rozwalił mnie momen gdy przed końcem walki ktoś w adamka butelką rzucił :hyhy:

poem sometimes napisa³/a:

Przestań się ośmieszać


A czy ty się nie ośmieszasz cały czas się czepiając jednej osoby?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:25   

nic nie było ustawione
Tak jak mówiłem Gołotę zgubi pewność siebie - śmiał sie z przeciwnika, a chyba każdy widział jak się skompromitował. W ogóle się nie mógł ruszać - Adamek zrobił z nim co chciał.
:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:27   

GrEjPfruT napisa³/a:

Tak jak mówiłem Gołotę zgubi pewność siebie


Człowieku weź nie załamuj mnie co? W tym tygodniu tan z rana oglądałem wywiad z Gołotą i adamkiem. Gołota mówi, że najwyżej będzie tłem adamek twierdził że wygra bo ma pasy. Słyszałeś co gadał adamek po walce? ¯e będzie walczyć z Valujewem. Przecież Valujew go zabije, i kto tu jest zbyt pewny siebie?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Anty  

Wymiatacz

I'm a legal alien



Do³±czy³: 05 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:28   

Było pewne, że Adamek wygra. W ringu robił z Gołotą co chciał. "Góral" to fajter, a Andrew ma już swoje lata - rezultat mógł być tylko jeden...
_________________
"Przed Elvisem nie było niczego" (J.Lennon)
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:31   

Straho napisa³/a:

Człowieku weź nie załamuj mnie co? W tym tygodniu tan z rana oglądałem wywiad z Gołotą i adamkiem. Gołota mówi, że najwyżej będzie tłem adamek twierdził że wygra bo ma pasy. Słyszałeś co gadał adamek po walce? ¯e będzie walczyć z Valujewem. Przecież Valujew go zabije, i kto tu jest zbyt pewny siebie?



ja nie twierdzę że nie można być pewnym siebie bo to połowa sukcesu ale pan Andrzej wyraźnie nabijał się z Adamka.

cytaty:

GoÅ‚ota napisa³/a:


"Mam taką zasadę, że nie biję kobiet, dzieci i... Adamka! Ale mogę zrobić dla niego wyjątek. Jak tak bardzo chce oberwać, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji."

"Na Adamka to akurat mogę wyjść teraz i zaraz. Prosto z gabinetu, z ręką na temblaku go rozniosę!"

"Skąd mu przychodzi pomysł do głowy, że on ustoi ze mną w ringu? Bo przegrałem z Austinem przez kontuzję? Najchętniej walnąłbym go już teraz za takie głupie pomysły. Coś mu się w głowie chyba poprzestawiało."


"Jeżeli spotkam się z Adamkiem, to kontrakt ma wyglądać tak: kto przegra nie dostanie nic! Zwycięzca bierze wszystko."

_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:33   

GrEjPfruT napisa³/a:

"Mam taką zasadę, że nie biję kobiet, dzieci i... Adamka! Ale mogę zrobić dla niego wyjątek. Jak tak bardzo chce oberwać, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji."

"Na Adamka to akurat mogę wyjść teraz i zaraz. Prosto z gabinetu, z ręką na temblaku go rozniosę!"

"Skąd mu przychodzi pomysł do głowy, że on ustoi ze mną w ringu? Bo przegrałem z Austinem przez kontuzję? Najchętniej walnąłbym go już teraz za takie głupie pomysły. Coś mu się w głowie chyba poprzestawiało."


"Jeżeli spotkam się z Adamkiem, to kontrakt ma wyglądać tak: kto przegra nie dostanie nic! Zwycięzca bierze wszystko."



No i Andrzej ma rację bo dzieci kobiet i adamka się nie bije. Na ringu sobie nie poradził bo jak mówię ustawione to było, ale poza ringiem gołota mógłby wysłać adamka na OIOM
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com