Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Krit  

Pogromca postĂłw



Doł±czył: 23 Maj 2009

Sk±d: GĂłrny ¦l±sk

   

Wysłany: 2011-11-05, 14:14   

U mnie stoi na szafce akwarium brata i mamy. Jest tam Gurami Złociste - Pepper, ślimak - Egon i glonojad - Rene. Lubię patrzeć, jak Egon pnie się po szybie do góry i potem sobie spada. Gurami kocha, gdy odsłoni się pokrywę chlupać wodą i wyskakiwać. W nocy też tłucze się, jak głupie.
_________________
#truestory
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-08-11, 15:28   

Ja kupiłam sobie rybę, bo chcę całkowicie zrezygnować z mięsa. A dotychczas spożywałam ryby jedynie. Nie mogłam zrezygnować. Wiadomo czemu.
Natomiast pomyślałam, że zbliżenie się do nich będzie najlepszym pomysłem.
I tak też się stało. Ostatnio rodzice robili tuńczyka, i aż mnie mdliło, kiedy zobaczyłam, co oni jedzą. Pyszny,pieczony tuńczyk...

Ale co najlepsze. Mój bojownik, to na razie mała rybka. Wielkości mojego paznokcia:-) Może nieco więcej.
Ale jaka słodka, jaka ciekawska.
Daję jej jedzenie, i ma go dużo jakby co, ale kiedy ją wołam i podchodzę do akwarium, to ona od razu przypływa i się gapi tymi słodkimi oczkami, aż mnie to wzrusza. Ale nie do jedzenia, bo powtarzam dużo tam tego ma.
Chyba już się zakochałam. <3
_________________
W miękkim futrze kota
 

connor  

User



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 32

Doł±czył: 16 Lis 2015

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wysłany: 2021-02-01, 12:59   

Ja też posiadam zbiornik morski 200 litrowy. Polecić mogę przy okazji https://www.akwarystyczny24.pl/ - tu znajdziecie wszystko, co możecie potrzebować do założenia zbiornika. A warto, bo to z pewnością ciekawe hobby.
_________________
Ziemia zmarznięta, krok wędrowców pęta. Nie zobaczą drogi końca, ani księżyca ani słońca.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com