Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bubble  

User



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-01, 19:59   

Mam alergiÄ™ na pylenie drzew i traw. ChodzÄ™ na odczulanie ok. 6 lat.
Pomaga, teraz mam półroczną przerwę i najprawdopodobniej koniec.
_________________
''To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć, zatrzymać w gardle słowo, które może kogoś dotknąć ,
czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój.''
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-02, 14:48   

Na sierść psów, kotów, na gryzonie, na kurz, na jakieś jedzenie, na pyłki.
Jak mi siÄ™ uczulenie odzywa to biorÄ™ zyrtec i wapno
 

coldplay

User


Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-15, 09:58   

To zależy jaka to alergia. Na zatkany nos, na który zresztą sama często narzekam, stosuję to: http://www.e-lek.pl/10172...zol,100570.html jest tani, niecałe dwadzieścia złotych kosztuje w tej aptece i pomaga bardzo, a co najważniejsze, nie wysusza śluzówki nosa.
 

Madziunia_53

User


Do³±czy³: 15 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 12:23   

Tak, alergia jest dokuczliwa, sama mam uczulenia na sierść, kurz, pylenia drzew i traw.
Staram sie unikać takich rzeczy, które by mnie uczuliły. Kiedy już naprawdę mnie dopadnie biorę leki albo udaje sie do lekarza specjalisty, który :hyhy: wypisze odpowiednie leki. :hyhy:
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:21   

Na całe szczęście nie mam żadnych.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-21, 13:42   

Dumna i blada posiadaczka atopowego zapalenia skóry - na szczęście obecnie siedzi cicho. A dodatkowo jeszcze na lateks, przez co czasem wyglądam, jakbym miała bakterię zżerającą skórę -.-
 

Edwin

Stały User

Me, Myself & I



Do³±czy³: 08 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-22, 12:46   

Mam alergie na prawie wszystko, od sierści wszystkich zwierząt oprócz koni, przez grzyby, pleśnie, pyłki traw i drzew, po roztocza i kurz.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Ed_w_in
 

MedNat

User


Do³±czy³: 11 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-11, 19:30   

Polecam zaglądnąć tutaj "alergie, reakcje alergiczne, uczulenia" krótko i na temat.
 

szara95  

Stały User

skradzione marzenia



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-02-12, 17:20   

Mam alergie na pyłki drzew i traw, na sierść psów :-( i innych mniejszych zwierzątek typu świnki morskie i chomiki, kurz, roztocza i pleśń.
Mam też silne reakcje alergiczne na niektóre leki.
_________________
Powiem Ci...
Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo.


- Jim Morrison
 

yauvanam  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 11 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-12, 17:32   

Nie mam żadnych - całe szczęście :)
_________________
She's lost control.
 

1sport.pl  

User


ImiÄ™: Daria

Do³±czy³a: 18 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 20:33   

Mój brat ma alergię. Uaktywnia się ona co jakiś czas. Ale jak już się pojawi to jest masakra, kicha co 5 sekund i z nosa leci mu ciurkiem. I pomaga mu tylko Loratan, lek na alergie, sprzedawany bez recepty. Na prawdę dużo ich próbował, ale tylko ten mu pomaga.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-09, 21:43   

Nie mam stwierdzonej alergii na nic, ale dwa lata temu zimą notorycznie ciekło mi z jednego oka i z nosa przez parę dni chyba przez to, że były ogromne mrozy a do tego bardzo ostre słońce. Aż byłam zdziwiona, że coś takiego spowodowało u mnie taką reakcję.
 

Vikkka

User


Do³±czy³: 04 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 11:46   

Z alergią jest tak, że nigdy nie wiadomo czy się na coś jeszcze nie jest uczulonym. Masz alergię na sierść kota lub psa to pewnie ze spotkania z innym zwierzakiem nie wyjdziesz cało:) najlepiej zrobić testy alergiczne i wytypować substancje, które cię uczulają i po prostu ich unikać.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-27, 06:32   

Mam alergię na różnego rodzaju żele do mycia, nabiał i zbyt wielką ilość promieni słonecznych. Czasem dostanę na łokciach lub dłoniach niewielkiej wysypki ale przechodzi na następny dzień więc zbytnio nie chce wydawać kasy na niepotrzebne lekarstwa. Tym bardziej, że już kiedyś miałam maść, która wcale nie pomagała. Wolę skórze pozwolić na naturalne pozbycie się problemu.
 

zimowinka23

Stały User



Do³±czy³: 01 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-23, 12:20   

Ja mam na pyłki traw i niektórych drzew, więc dla mnie okres wiosna-lato kojarzy się tylko ze spuchniętymi oczami i cieknącym nosem. Bez leków to bym się raczej wykończyła.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com