Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-02-06, 17:02   Allegro Polecony InPost

Witajcie.

Obecnie przebywam w małej miejscowości, na allegro coraz popularniejsza jest opcja wysyłki "Allegro Polecony InPost", cena także jest atrakcyjna. Chciałem zamówić sobie kilka płyt, ale czy przesyłki InPostu obowiązują w całym kraju? I dotrą nawet do miejscowości, w której nie ma żadnego punktu InPost?

[ Dodano: 2015-02-06, 17:03 ]
Korzystał ktoś z was z tej opcji wysyłki? Możecie powiedzieć coś więcej?
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2015-02-06, 21:48   

ja zawsze korzystam z paczkomatów, jak dla mnie coś genialnego. Dostaje smsa z kodem jesli juz paczka jest, podchodze i odbieram. Calodobowo, co dla mnie jest bardzo ważne. Nie musze siedziec w domu i myslec, kiedy kurier łaskawie podjedzie.

Jeśli nie ma zadnego punktu inpost to raczej nie dotrą.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2018-05-26, 22:07   

Chyba więszość kurierów ma taką możliwość.. NAwet furgonetka ostatnio daje możliwość jak chce się nadać przesyłkę, czy przyjedzie kurier czy się zostawi w punkcie...
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-06-15, 10:39   

Ja nie korzystałam, ale ostatnio przyszedł mi sms z kodem do otwarcia paczkomatu na drugim końcu Polski, choć nic nie zamawialam. Jak ktoś wpisze źle numer telefonu i trafi na nieuczciwą osobę może mieć po zamówieniu... Z tym kodem przecież można iść, otworzyć i zabrać paczkę :->
 

kontrowersja  

User

22letnia ruina



Do³±czy³a: 16 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-16, 15:53   

Masz rację, jest to coraz bardziej popularne i kuszące, jednak osoby mieszkające w małych miastach, miasteczkach czy wsiach - mogą mieć problem. Mianowicie przyjdzie Ci wiadomość z adresem oraz kodem do paczkomatu, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Więc jeżeli uznajemy, że w Twoich okolicach takowego nie ma, prawdopodobnie będziesz musiał udać się do sąsiedniego miasta/miasteczka. Nie jestem pewna, czy InPost generalnie przesyłek nie zostawia również w Żabkach, ale na ten moment ręki sobie uciąć nie dam, że to na pewno ten przewoźnik.
_________________
If I end my life, would you hold me tight then?

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com