Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-22, 17:43   

Także postrzegam go jako niezwykle płytką osobę. Materialista. Mam wrażenie, że przez tą internetową kreację odreagowuje wszystkie młodzieńcze klęski.
_________________
Drugs&hugs.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-22, 18:30   

Taka jedna rzecz, którą zaobserwowałem, niestety typowo polska: każdy człowiek, który w życiu odniósł sukces musi od razu być kimś złym, a ja naturalnie odreagowuje klęski nakładając maskę. To pokazuje wasze kompleksy, ale w porządku. Skoro uważacie, że to niemożliwe bym był taki jaki jestem to mnie cieszy - znaczy, że osiągnąłem naprawdę dużo, zbyt dużo jak na przeciętnego Polaka.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-22, 19:27   

I widzisz stary - tak się skupiłeś na dobrach materialnych, że rozwój osobowości został głęboko w anusie :)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-12-22, 19:41   

Ostia napisa³/a:

nabierzesz rozumu


Serio w to wierzysz?;)

Zadufany w sobie, mały egoista ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-22, 19:48   

amavisca, ależ tu nie chodzi o dobra materialne tylko o to co prezentujesz swoją osobą. Czyli niezrozumiałą wyższość i osobowość płytszą niż brodzik. Obyś się kiedyś Chłopcze nauczył, że miarą sukcesu nie jest metraż domu rodziców. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-22, 21:56   

Nie mieszkam z rodzicami od trzech lat i spokojnie daję sobie radę także wiesz, nie trafiłaś :-)
Ale skoro grono moderatorskie tak tu się wypowiada to prosiłbym o odpowiedź kiedy coś ruszy w sprawie mojego zażalenia? Chyba mam powody ku temu - jak nie moje ostrzeżenia to zachowanie waszego kolegi moderatora i jego bezkarność.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-23, 09:59   

amavisca napisa³/a:

niestety typowo polska:


A wmawianie wszystkim, że ci zazdroszczą, zamiast popatrzenie na siebie z innej perspektywy, to cecha jakiej narodowości, hm? :)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-24, 09:40   

amavisca, ale skąd założenie, że nas w ogóle obchodzi Twój dobrobyt materialny i zieleniejmy z zazdrości ilekroć widzimy Twój nick? :-)
Widzisz tutaj jakąś jednostkę, która równie jak Ty, często podkreśla swój wysoki status materialny?
Nie? I co, świadczy to o tym, że jesteśmy wszyscy biedakami, czy po prostu uważamy, że wartość człowieka na forum dyskusyjnym powinna być mierzona tym co ma do powiedzenia, a nie tym co posiada? Oczywiście, jeżeli przeoczysz ten ważny szczegół- jest to pytanie retoryczne.
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-12-24, 10:53   

Nie lubię. To tyle. Nie pierwszy i nie ostatni taki użytkownik.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-12-24, 11:31   

Ja w ogóle nie wiem o jakim ty sukcesie mówisz człowieku. nikt o nim nie słyszał. Nikt go nie widział. Tym bardziej nie wiem czego mamy ci zazdrościć.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-12-24, 15:41   

Oni Ci zazdroszczą tego, że jesteś bogaty i taaki mądry.
Nie wierz im! Twoje posty są wartościowe, Ty sam jesteś wartościową osobą.
Jesteś też pewnie przystojny i odważny.
Jeszcze trochę i się zakocham w Tobie, bo masz niesamowitą osobowość. Bije od Ciebie charyzma i tyle.
<3
_________________
W miękkim futrze kota
 

'minati  

User



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-28, 14:49   

Amavisca to jedyna wartość dodatnia na tym forum. No, może poza cyckami Anne. No więc jedna z dwóch.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-01-04, 10:32   

amavisca, ja nie wiem po co ty w ogóle wdajesz się z nimi w jakąkolwiek dyskusję. Co jest prawdą to jest prawdą, a ty wiesz swoje więc niech sobie pogderają. Czy ty jeszcze nie zauważyłeś, że...a z resztą rób co chcesz :mrgreen:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-01-05, 18:09   

Uważam Cię za podróbę Straha. Oprócz tego Twój nick kojarzy mi się ze Sliderem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-01-05, 18:12   

Damn napisa³/a:

Uważam Cię za podróbę Straha


Ja mam więcej klasy od niego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com