Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: slow | 2011-04-18, 15:10

Autor

Wiadomo

WhosThere  

Mega wymiatacz



Imię: Bartek

Wiek: 28

Doczy: 18 Cze 2013

Skd: Polska

   

Wysany: 2013-06-27, 03:07   

Do marca byłem i nadal jestem jedynie fanem Yu-Gi-Oh ze względu na dzieciństwo i Yugiego ^^ A potem kumpel namówił mnie na Bleacha i nie żałuję : D Teraz co tydzień czekam na nowe dzieje Ichigo w postaci mangi i wkurzam się za trolling Kubo. Uwielbiam również Death Note'a, Naruto (w trakcie oglądania), Fairy Tail (na poprawę humoru).

Ale najbardziej uwielbiam Shingeki no Kyojin. Takiego klimatu nie odczułem nigdzie indziej. Walki mają podobny poziom do tych bleachowych i tylko nienawidzę czekać całego miesiąca na nowy chapter ; /

A jakie shoneny wy polecacie ? ; d
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Kamilus

User


Doczy: 28 Cze 2013

   

Wysany: 2013-06-28, 09:22   

Naruto jest świetny! nawet swoją dziewczynę w to wciągnąłem
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Doczy: 15 Kwi 2011

   

Wysany: 2013-06-28, 18:16   

Anime zacząłem oglądać jakoś na początek tego roku i bardzo mnie wciągnęło. Klimaty jak najbardziej moje. Potrafię przesiedzieć przy tym nawet cały dzień. Nie lubię "tasiemców", dlatego oglądam tylko mniejsze serie.
Tytuły, które mogę polecić :
- Angel Beats
- Clannad, Clannad : Afterstory
- Shakugan no Shana (wszystkie 3 serie)
- Sword Art Online
- Toradora

Dla fanów ecchi mam jeszcze High School DxD, które jak na ten gatunek miało całkiem przyjemną i rozbudowaną fabułę.
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



Imię: Artur

Doczy: 24 Wrz 2012

   

Wysany: 2013-06-29, 09:55   

mnie ostatnio ciągnie do sportowych anime, mam 3 tytuły za sobą i boli mnie, że ogółem z tego gatunku jest tak mało tytułów, zwłaszcza w języku polskim. Nie wspominając, że poziom napisów szaleje jak nigdy - albo świetny, z japońskiego, albo taki słaby że można samą serię znienawidzić. Poza oczywistymi hitami lata jaram się Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa
Machigatteiru.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2013-06-29, 17:27   

Oglądałam różne anime.
Ostatnio Hellsing i Kuroshitsuji.
Też zazwyczaj oglądam całymi nocami.
W trzy noce kończę jakąś.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2013-06-29, 18:51   

Nie mam czasu na oglądanie, więc zacząłem czytać Bleacha. Całkiem sprawnie idzie
_________________
There can be only one
 

lexie  

Hiper wymiatacz



Imię: Ola

Wiek: 31

Doczya: 28 Sty 2012

   

Wysany: 2013-07-04, 13:31   

Ja zupełnie nie rozumiem fenomeny anime i mangi. Mnie to w ogóle nie kręci, może dlatego, że kultura japońska jest mi zupełnie obca, to nie moje klimaty. Zdecydowanie zamiast anime wolę obejrzeć jakikolwiek serial.
 

Mathaeus  

User



Imię: Mateusz

Wiek: 30

Doczy: 30 Cze 2013

Skd: Łódź

   

Wysany: 2013-07-04, 14:49   

Oglądałem kiedyś Naruto i Bleach.
_________________
www.mateuszbieniek.pl
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



Imię: Bartek

Wiek: 28

Doczy: 18 Cze 2013

Skd: Polska

   

Wysany: 2013-07-05, 13:36   

lexie napisa/a:

Ja zupełnie nie rozumiem fenomeny anime i mangi. Mnie to w ogóle nie kręci, może dlatego, że kultura japońska jest mi zupełnie obca, to nie moje klimaty. Zdecydowanie zamiast anime wolę obejrzeć jakikolwiek serial.


¯eby zakochać się w anime i mandze nie trzeba wcale najpierw zakochiwać się w Japonii. W moim przypadku zaczynam interesować się krajem kwitnącej wiśni dopiero teraz, choć anime/manga podoba mi się od dłuższego czasu :-P

Zresztą pasji się nie wybiera. Każdego interesuje coś innego. Ja, na przykład, do dzisiaj nie rozumiem fenomenu Barcelony :-D
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2013-07-05, 19:02   

WhosThere napisa/a:

, na przykład, do dzisiaj nie rozumiem fenomenu Barcelony :-D


Też tego nie ogarniam ;p
_________________
There can be only one
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



Imię: Bartek

Wiek: 28

Doczy: 18 Cze 2013

Skd: Polska

   

Wysany: 2013-10-17, 15:58   

Po tych 3 miesiącach doszło kilka tytułów do mojej kolekcji, więc wypada odświeżyć temat:

-Fullmetal Alchemist - jakby nie patrzeć, każdy fan powinien, tą pozycję znać. Wciągająca fabuła, dość ciekawie przedstawieni bohaterowie (szczególnie Envy, Roy Mustang i oczywiście Edzio) i bardzo realistyczne walki, zero niepotrzebnego przeciągania akcji.

-Fate/Zero - gdy myślę o tym tytule, to od razu widzę jedną postać - Emiyę Kiritsugu. Postać według mnie kompletną. Ale wracając do całego anime: kreska i klimat, to zdecydowanie klasa światowa. Większość wydarzeń rozgrywana jest w nocy, co tworzy kapitalny nastrój. Poza tym, brak głównego bohatera, a przede wszystkim brak "happy endu" wyróżnia F/0 spośród innych shounenów. Mój osobisty nr.2

-Fate/Stay Night - duże rozczarowanie po genialnym prequelu... Przez 75% odcinków nudziłem się jak mops. Honor serii uratowała tylko klimatyczna końcówka :-| Być może remake będzie lepszy. Oby.

-Steins;Gate - momentami musisz zrobić pauzę, żeby ogarnąć akcję :mrgreen: Największa zaleta serii, to bohaterowie, którzy zostali wykreowani prawie że perfekcyjnie. Szczególnie interesującą metamorfozę przechodzi główny bohater: z infantylnego studenta zmienia się w prawdziwego faceta, który musi uporać się z nie lada dramatem. Aż dziwne, że jeszcze trzyma się psychicznie. Anime godne polecenia. Trzyma w napięciu od pierwszego odcinka, a zakończenia odcinków bardzo często pozostawiały mnie z szeroko otwartą jadaczką z wrażenia :-D Pozycja nr.3, chociaż może być wyżej, bo jeszcze zostały 3 odcinki.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2013-10-17, 21:18   

Kocham. Ostatnio tak się wkręciłam, że moglabym oglądać codziennie.
Zaczęłam też rysować mangę.
Oh, duzo ich jest. Nie sposób wszystkich wymienić.
W każdym bądź razie zakochuję się w niemal każdej postaci. Szczególnie jeżeli główna postać jest demonem, mordercą.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Samaran  

User



Imię: Adrian

Wiek: 32

Doczy: 19 Pa 2013

Skd: Legnica

   

Wysany: 2013-10-19, 19:08   

Swego czasu kilka lat temu, pochłaniałem kilka serii tygodniowo, potrafiłem zarywac nocki aby dokończyć jakieś anime. Teraz już tak w tym nie siedze, raz na jakiś czas obejrze jakiś tytuł, ale nie szperam i nie szukam nic nowego, jak cos wpadnie przypadkiem w oko to spoko, jak nie to trudno
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2013-11-19, 15:15   

Nigdy nie ciągnęło mnie za bardzo do oglądania anime przez kilka dni non stop. Jak oglądam anime to czasem nawet przez pół roku. Wolę mangi.
_________________
But I'm a pyromaniac
I'm storming this w i l d f i r e
 

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa



Imię: Weronika

Doczya: 26 Lis 2013

Skd: ¦l±sk

   

Wysany: 2013-11-26, 17:20   

Ostatnio coraz częściej oglądam anime. Jest wciągające. Mogę mieć długą przerwę, a gdy usiądę, to oglądam po kilkanaście odcinków.
_________________
Enjoy capitalism!
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com