Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2011-04-18, 15:10

Autor

Wiadomo¶æ

Irako  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-30, 21:02   Anime

Witajcie^^. Zastanawiam się, ilu jest nas na tym forum - zapaleńców zakochanych w mandze i (a w zasadzie - z powodu działu 'film' zwłaszcza) w anime. Jeśli jesteście Otaku, albo chociaż lubicie od czasu do czasu pooglądać jakieś 'japońskie bajeczki' dajcie o sobie znać :-D .
Ja fascynuje się komiksem i animacją japońską od kiedy zaczęłam sięgać do blatu stołu. Zaczynałam standardowo, od RTL7 - DB, £owca Dusz, Slayers itd. Nie szłam do szkoły żeby obejrzeć poranny odcinek Smoczych Kul i uciekałam z niej żeby zdążyć na powtórkę :mrgreen: .
Jakie są wasze ulubione pozycje? Jakie anime preferujecie? Ile macie lat? Pamiętacie Kawaii, Manga-zyn, Manga-mix?
Pozdrowienia dla Otaku^^.
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:19   

ja zeczęłam nieco wcześniej bo od Czarodziejki :D ach pamiętam jaka była rozpacz kiedy ledwo co umiałam czytać i wyczytałam że to ostatnio odcinek... ech rodzice mnie przez pół dnia uspakajali :D.
później też RTL7, i RTL2 (niemieckie), też po MiniMax'ie (teraz ZigZap) na Hyperze był pamiętam Cybersix, a później to jak leciało :). Babcia była zadowolona że wnusia ją tak często odwiedza ^^ (posiadała Hypera). Teraz to się ogląda po necie różne różności, jak ciocia pracowała w wypożyczalni kaset to się oglądało raz na tydzień Mononoke Hime ^^ do tej pory kocham ten film.
a tak to mogłabym tu wymieniać filmy i serie które oglądała i wymieniać ^^.

co do mang też ich sporo przeczytałam (kumpela zakupuje te z JPF), ale tak na przeczytałam całe mnóstwo i całe mnóstwo mi zostało ;) .

w w/w preferuje mangi i anime shojo :D. chociaż inne też niezłe ;)
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:20   

Czasem lubię obejrzeć Full Metal Alchemist, jestem na 25 odcinku Death Note, niedługo będę się zabierać za następne odcinki tego anime.^^
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

Irako  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:33   

Pamiętam jak przez mgłę Czarodziejki, ale one mnie przerażały i dlatego ich nie oglądałam^^. Słodki Hyper... 'Grobowiec ¦wietlików', 'Arjuna' i 'Vision of Escaflowne'...

Amellie napisa³/a:

w w/w preferuje mangi i anime shojo :D. chociaż inne też niezłe ;)



Mnie najbardziej cieszą anime samurajskie. Ostatnio oszalałam na punkcie Shigurui, co zresztą widać po moim pseudonimie ;) .

bitterly - jak Ci siÄ™ podoba Death Note?
_________________
I zaÅ› ten syf... :D
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:50   

Irako napisa³/a:

jak Ci siÄ™ podoba Death Note?


Wyjątkowe, szkoda tylko, że umarła moja ulubiona postać. ; >
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-12-31, 00:59   

Ja oglądam Naruto. Jestem na bieżąco :P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

Irako  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 01:03   

Death Note ma w sobie to coś... Był bardzo fajny póki przedstawiał walkę dwóch osobowości L i Raito, ale potem wydaje mi się że się zepsuł...
Kto umarł przed 25 odcinkiem :oops: ? Nie pamiętam...
_________________
I zaÅ› ten syf... :D
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 01:05   

Irako napisa³/a:

Kto umarł przed 25 odcinkiem :oops: ?


W 25 odcinku umarł L, jeżeli chodzi Ci o postać, o której ja mówię.
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

Irako  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 01:10   

No dobra, to wyszłam na trochę nie w temacie :-D .
Nie skojarzyłam, że anime nie kończyło się na śmierci L. (bo tylko do tego momentu oglądałam, potem nie miałam jak), a wiedziałam że odcinków razem jest ponad 30... Wybacz :oops: .
_________________
I zaÅ› ten syf... :D
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-31, 09:12   

huh kiedyś z przyjaciółmi oglądałam nałogowo i naruto i bleacha , death note , i wiele wiele innych ;)
Niektóre nadal oglądam , niektóre nie..
Lubię też praktycznie wszystkie anime stworzone przez Hayao Miyazakiego.
_________________
Drugs&hugs.
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2008-12-31, 10:02   

slow a Totoro oglądałaś? ja nie mogę się do niego dorwać :(, a Mononoke? Ten film jest genialny :D i do tego Kodama słodziutkie ^^.
Bleacha też oglądałam ale już mi się znudził... nie lubie ciągnących się serii (no po za DB i CzK ;P ) do Naruto jakoś wogóle się nie przekonałam i oglądać nie będe, Death Note też jakoś mnie tak nie intryguje ale trzeba będzie sobie co nieco obejrzeć ;) .

chociaż teraz mam ochote na Triguna, zainteresował mnie już kiedy jeszcze był artykuł o nim w Kawaii (jak chcę Mr. Jediego i Alfreda ;( !! ), więc się pewnie wezme za tą serie ;) .
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-31, 10:08   

Amellie napisa³/a:

slow a Totoro oglądałaś? ja nie mogę się do niego dorwać :(, a Mononoke? Ten film jest genialny :D i do tego Kodama słodziutkie ^^.


Oglądałam wszystkie , dlatego ,że zrobiono u nas maraton jego filmów , troszkę nowsze bardziej mi się podobało tzn " Spirited away i Ruchomy Zamek Haoru ;) a te starsze..oj mają klimat :)
_________________
Drugs&hugs.
 

KwaÅ›na Cytrynka  

Stały User



Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 14:07   

Ja nawet lubię oglądać :-P
Oglądałam na Jetix Naruto, ale teraz nie puszczają, to trzeba w internecie, oglądałam też DB. Te tak jakoś najbardziej przypadły mi do gustu :mrgreen:
_________________
Nie pytaj czemu takie kwaśne jest życie....
I choć udajesz , że czasem smakuje...
I tak wiesz , że o cytrynowym smaku jest...
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2008-12-31, 14:51   

Oho widzię, że trafiłąm na fajny temat. Osobiście jestem maniakiem anime i mangi mimo, że stara krowa ze mnie.
Kolekcjonuje mangi, a oglądam wszystko co mi się spodoba. Zaczynałam chyba od Czarodziejek jak byłam mała, potem pojawiło się DB i inne japońskie produkcje. Obecnie czytam mangi na necie i oglądam na youtube, bądź innych portalach.
Ostatnio oglądałam chyba Arjune córke ziemi (polecam), a tak to na bierząco naruto, bleacha i wiele innych.
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-01, 11:22   

KwaÅ›na Cytrynka napisa³/a:

Oglądałam na Jetix Naruto


Dobrze, że wycofali. ;] Bajki na jetix to zupełnie coś innego niż japońskie anime z napisami. ^^
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com