Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Otwarty przez: Ostia | 2009-10-18, 11:51

Autor

Wiadomość

monixa752  

Stały User

Wysłany: 2012-09-22, 18:12   

tabletki to nie dla mnie :) kr??ek dopochwowy

Berry  

User

Imię: Sonia

Wysłany: 2012-10-20, 10:09   

Witam od prawie roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Atywia, dodam ?e przyjmuje je regularnie i nigdy nie zdarzy?o mi sie opoznienie, do wczoraj... Jestem w trzecim tygodniu brania tabletek. Wczoraj o 22 wzielam 5 tabletke z trzeciego tygodnia i godzine pozniej wyst?pi?a do?? mocna biegunka niejednorazowa. Nie przyje?am zadnej innej tabletki z dodatkowego opakowania. Co teraz zrobic? 7 dniow? przewre od razu, omin?? 2 ostatnie tabletki i po 7 dniach zaczac nowe opakowanie? Czy doko?czyc te 2 i nie robic 7 dniowej przerwy? I od kiedy w ka?dym z wyj?? stosunki bed? znów bezpieczne? Prosze o szybk? odpowiedz

Traw?PaleStresy  

User

forever alone

Imię: Kamil

Wysłany: 2013-01-21, 19:55   

Pragn? wspomnie?, ?e wg. Ko?cio?a u?ywanie antykoncepcji to grzech! xD

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA

Imię: Marcelina

Wysłany: 2013-01-21, 20:08   

Traw?PaleStresy napisał/a:

sposoby naturalne sá dozwolone, czyli kalendarzyk jak najbardziej.

http://www.photoblog.pl/adrianar

Beznickowy

Mega wymiatacz

Wysłany: 2013-01-21, 21:34   

Traw?PaleStresy napisał/a:

A mimo to i tak 60% aktywnych seksualnie kobiet stosuje antykoncepcj?. I bardzo dobrze. Ko?ció? mo?e sobie g?osi? swoje herezje, na szcz??cie ludzie m?drzej? i tego nie s?uchaj?. Badania wykazuj? te?, ?e 98% katoliczek stosuje antykoncepcj?. Po raz kolejny chcia?oby si? u?y? s?owa hipokryzja...

Mówi? mi Aniele  

Stały User

Imię: Ania

Wysłany: 2013-01-21, 21:46   

Beznickowy napisał/a:

I bardzo dobrze.

Dlaczego?

http://aniolysatakiesamotne.blogspot.com/

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA

Imię: Marcelina

Wysłany: 2013-01-21, 21:56   

Mówi? mi Aniele napisał/a:

Dlaczego?

a po co milion niechcianych ciazy?

http://www.photoblog.pl/adrianar

Beznickowy

Mega wymiatacz

Wysłany: 2013-01-21, 22:00   

Dlaczego?

Cytat:

Stosowanie antykoncepcji zmniejsza tempo przyrostu liczby ludno?ci ?wiata, co polepszy dost?pno?? ?ywno?ci (m.in. wody) oraz stan zasobów naturalnych. Ponadto stosowanie antykoncepcji wspiera autonomi? kobiet, polepsza ich zdrowie i pomaga poszczególnym spo?eczno?ciom m.in. poprzez zapobieganie niechcianym ci??om, które prowadz? w krajach rozwijaj?cych si? do nielegalnej, czyli niebezpiecznej aborcji.

Za spraw? rozpowszechnienia antykoncepcji zmniejszy?a si? liczba zgonów ci??arnych o 44%, a gdyby wszystkie kobiety chc?ce antykoncepcji j? stosowa?y, to spadek ten wynosi?by 73%. Poprzez wyd?u?anie czasu pomi?dzy kolejnymi ci??ami antykoncepcja poprawia zdrowie kobiety i szans? na prze?ycie u dzieci. Ci??e nastolatek wi??? si? ze zwi?kszonym ryzykiem wcze?niactwa, niskiej masy urodzeniowej i ?miertelno?ci? niemowl?t oraz matek, a odczekanie do 18 roku ?ycia na urodzenie dziecka poprawia zdrowie jego i jego matki.

Planowania rodziny (czyli planowanie pocz?cia dziecka, stosowanie antykoncepcji i aborcji oraz edukacja seksualna) to jedno z najbardziej op?acalnych przedsi?wzi?? poprawiaj?cych zdrowie, gdy? zmniejsza ono liczb? niechcianych dzieci i chorych na choroby weneryczne. Kupowanie ?rodków antykoncepcyjnych powoduje wzrost ekonomiczny, gdy? zmniejsza liczb? dzieci i zu?ycie deficytowych surowców, a zwi?ksza liczb? pracuj?cych kobiet. W przypadku kobiet ich zarobki, maj?tek, BMI ich oraz ich dzieci polepszaj? si? dzi?ki dost?powi do antykoncepcji

Poza tym dzi?ki antykoncepcji mo?na cieszy? si? seksem bez obawy przed niechcian? ci??? lub chorob? weneryczn?.

Mówi? mi Aniele  

Stały User

Imię: Ania

Wysłany: 2013-01-21, 22:06   

Mog? spyta? sk?d ten cytat?

http://aniolysatakiesamotne.blogspot.com/

Beznickowy

Mega wymiatacz

Wysłany: 2013-01-21, 22:17   

Mog? spyta? sk?d ten cytat?

Z wikipedii, zanim skomentujesz, tam s? odno?niki do potrzebnych ?róde? - s? to artyku?y profesorów medycyny oraz inne niepodwa?alne ?ród?a wiedzy medycznej. W ka?dym artykule napisanym przez lekarza ginekologa o antykoncepcji s? te same argumenty, akurat w tym cytacie jest zebrana ca?o?? i jest to napisane zrozumia?ym j?zykiem. Móg?bym ci podes?a? artyku?y lekarzy medycyny, ale i tak nie zrozumiesz terminologii przez nich u?ywanej (chyba, ?e na pracy socjalnej was tego ucz?)
Ka?dy lekarz - ginekolog powie ci to samo.

S? to niepodwa?alne, potwierdzone naukowo argumenty. Czekam a? przedstawisz swoje.

lola  

Pogromca postĂłw

z g?ow? w chmurach

Wysłany: 2013-01-23, 14:27   

Beznickowy napisał/a:

Stosowanie antykoncepcji zmniejsza tempo przyrostu liczby ludno?ci ?wiata, co polepszy dost?pno?? ?ywno?ci (m.in. wody) oraz stan zasobów naturalnych. Ponadto stosowanie antykoncepcji wspiera autonomi? kobiet, polepsza ich zdrowie i pomaga poszczególnym spo?eczno?ciom m.in. poprzez zapobieganie niechcianym ci??om, które prowadz? w krajach rozwijaj?cych si? do nielegalnej, czyli niebezpiecznej aborcji.

Za spraw? rozpowszechnienia antykoncepcji zmniejszy?a si? liczba zgonów ci??arnych o 44%, a gdyby wszystkie kobiety chc?ce antykoncepcji j? stosowa?y, to spadek ten wynosi?by 73%. Poprzez wyd?u?anie czasu pomi?dzy kolejnymi ci??ami antykoncepcja poprawia zdrowie kobiety i szans? na prze?ycie u dzieci. Ci??e nastolatek wi??? si? ze zwi?kszonym ryzykiem wcze?niactwa, niskiej masy urodzeniowej i ?miertelno?ci? niemowl?t oraz matek, a odczekanie do 18 roku ?ycia na urodzenie dziecka poprawia zdrowie jego i jego matki.

Planowania rodziny (czyli planowanie pocz?cia dziecka, stosowanie antykoncepcji i aborcji oraz edukacja seksualna) to jedno z najbardziej op?acalnych przedsi?wzi?? poprawiaj?cych zdrowie, gdy? zmniejsza ono liczb? niechcianych dzieci i chorych na choroby weneryczne. Kupowanie ?rodków antykoncepcyjnych powoduje wzrost ekonomiczny, gdy? zmniejsza liczb? dzieci i zu?ycie deficytowych surowców, a zwi?ksza liczb? pracuj?cych kobiet. W przypadku kobiet ich zarobki, maj?tek, BMI ich oraz ich dzieci polepszaj? si? dzi?ki dost?powi do antykoncepcji

Ka?dy kij ma dwa ko?ce. Zmniejsz jeszcze bardziej przyrost naturalny w Europie a je?li do?yjesz emerytury zarazbia? na CIebie b?dzie - no w?a?nie, kto? ;)
Renesans zna? przedziwne sposoby trucia: he?mem lub p?on?c? pochodni?, haftowan? r?kawiczk? lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, z?otym puzderkiem lub ?a?cuchem z bursztynów. Dorian Gray zosta? zatruty ksi??k?.

misio357  

User

Imię: Micha?

Wysłany: 2013-03-31, 20:43   

Czy s? jakie? tabletki czy co? podobnego, które dziewczyna by wzi??a przed stosunkiem lub po nim , by mie? pewno?? ?e si? nie wpadnie ? Za?ó?my ?e to b?dzie pierwszy ram mój i Jej :) Czy lepiej prezerwatywy ? ^^

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel

Imię: Daria

Wysłany: 2013-04-01, 08:30   

Cytat:

Czy s? jakie? tabletki czy co? podobnego, które dziewczyna by wzi??a przed stosunkiem lub po nim , by mie? pewno?? ?e si? nie wpadnie ? Za?ó?my ?e to b?dzie pierwszy ram mój i Jej :) Czy lepiej prezerwatywy ? ^^

a po co od razu si? faszerowa? tabletkami i psu? sobie organizm? Poczytajcie o globu?kach plemnikobójczych. W po??czeniu z prezerwatyw? daj? ca?kiem niez?e zabezpieczenie.

alpen.  

Pogromca postĂłw

ma?e du?e dziewcz?.

Imię: Klaudia.

Wysłany: 2013-04-01, 10:58   

misio357 napisał/a:

Czy s? jakie? tabletki czy co? podobnego, które dziewczyna by wzi??a przed stosunkiem lub po nim , by mie? pewno?? ?e si? nie wpadnie ?

Tabletka 72 po, ale to g?upota j? bra?.
Wspó??yjcie po 20 dniu cyklu z gumkami, a o ci??e si? w ogóle ba? nie musicie.

misio357  

User

Imię: Micha?

Wysłany: 2013-04-02, 12:35   

Nie b?dzie to mia?o z?ych skutków w po??czeniu z przebiciem b?ony ? :/

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com