Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Otwarty przez: Ostia | 2009-10-18, 11:51

Autor

Wiadomość

bajka

Stały User

Wysłany: 2016-05-25, 12:51   

dorota_k napisał/a:

Plastry nie wygl?daj? ?le tylko jak si? wybrudz?, one ogólnie wygl?daj? ?le. S? widoczne, dla mnie to jednak zbyt intymna sprawa, ?eby si? ni? chwalic ?wiatu. Wole pigu?ki, dyskretniejsze. Przed ci??? bra?am cilest, ale zosta? wycofany, wi?c teraz bior? elin, identyczny sk?ad. Dobrze si? po nich czuj?.

Ja nie mam z tym problemu, mój plaster jako? nie brudzi si? ;) Poza tym akurat te s? ma?e i przezroczyste, mo?esz nakleja? je na brzuchu, na po?ladku, wi?c s? niewidoczne dla innych , nie naklejasz ich na czole ;)

dorota_k

Mega wymiatacz

Wysłany: 2016-06-15, 18:12   

Nie, na czole nie, ale za?o?? na pla?? bikini i ju? plaster na brzuchu np. wida?. Jako? nie mog? si? przekona?. Razi mnie to, jak widz? u babek na ulicy, ja bym si? tak z tym obnosi? nie mog?a. No ale to moje zdanie, ka?dy robi jak uwa?a. Mi jest te? z elinem dobrze :) Samopoczucie ok, waga stoi w miejscu, no i pigu?ki s? jednak ta?sze ni? plastry.

bajka

Stały User

Wysłany: 2016-06-20, 20:29   

dorota_k napisał/a:

Nie, na czole nie, ale za?o?? na pla?? bikini i ju? plaster na brzuchu np. wida?. Jako? nie mog? si? przekona?. Razi mnie to, jak widz? u babek na ulicy, ja bym si? tak z tym obnosi? nie mog?a. No ale to moje zdanie, ka?dy robi jak uwa?a. Mi jest te? z elinem dobrze :) Samopoczucie ok, waga stoi w miejscu, no i pigu?ki s? jednak ta?sze ni? plastry.

Tylko, ?e te plastry s? akurat okr?g?e i przezroczyste, na prawd? nie rzucaj? si? w oczy :) Ale tak jak mówisz , ka?dy dobiera metod? odpowiedni? dla siebie.

walt_white

User

Wysłany: 2016-06-21, 16:51   

Je?li która? z was ma podobny problem do mnie- polecam rozwi?za? ten test www.darmowetesty.com/czy-jestem-w-ciazy . Wiem, ?e przez internet ale bardzo dok?adny, mi na szcze?cie powiedzia?, ?e nie jestem w ci??y. :evil:

Honcia

User

Wysłany: 2016-06-25, 08:48   

Ka?dy wybiera metod? jaka jest dla niego najlepsza. Ja zdecydowa?am si? na wygod? i mam wk?adk? hormonaln? Levosert. Za?o?y?am na 3 lata i mam spokój z lataniem po lekarzach po recepty, pami?taniem o pigu?kach itp. Kwestia preferencji, no i te? oczywi?cie mo?liwo?ci.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2016-07-23, 14:05   

Honcia napisał/a:

Ka?dy wybiera metod? jaka jest dla niego najlepsza. Ja zdecydowa?am si? na wygod? i mam wk?adk? hormonaln? Levosert. Za?o?y?am na 3 lata i mam spokój z lataniem po lekarzach po recepty, pami?taniem o pigu?kach itp. Kwestia preferencji, no i te? oczywi?cie mo?liwo?ci.

Zaczynam co raz cz??ciej my?le? o wk?adce. Kole?anka si? decyduje na 5letni?. Musz? pogada? ze swoj? gin, co mi doradzi, czy b?dzie to mo?liwe w moim przypadku.
M?? oczywi?cie nie chce si? zgodzi? bo trucizna, bo szkodzi, a tak naprawd? to nie rozumie jak to dzia?a. Obiecuje, ?e "b?dziemy uwa?a?", ju? da?am si? na to nabra?;D

Honcia

User

Wysłany: 2016-07-29, 14:24   

B?dziemy uwa?a?? O nie - nie ma takiej opcji, to prawie gwarantowana wpadka! Jak wiesz, ?e nie planujesz dzieci przez najbli?szych kilka lat, to wk??dka jest idealnym rozwi?zaniem. A nawet jakby za pare lat nast?pi?a zmiana decyzji, wyciagasz i mo?na stara? si? o dziecko, nie ma problemu :) No i wk?adka na pewno mniej dzia?a na ca?y organizm ni? np. tabletyki, które przechodz? przez w?trob?.

bajka

Stały User

Wysłany: 2016-08-18, 06:58   

Tabletki trzeba codziennie o sta?ej porze pilnowa? a ka mia?abym z tym problem i dlatego wybra?a plastry.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com