Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Motylek21

User

Wysłany: 2019-01-15, 12:19   

Ja podczas remontu mojego mieszkania tylko raz skonsultowałam się z dekoratorem wnętrz. Bardzo sympatyczna pani doradziła mi ekskluzywne firany do salonu, z których jest bardzo zadowolona :)

kuncia12

User

Wysłany: 2019-01-15, 15:01   

Ja ostatnio też postanowiłam zmienić nieco wnętrze mojego salonu. Kupiliśmy z mężem ogromne akwarium wraz z całym wyposażeniem. Najdroższe jednak okazały się filtry kaskadowe do akwarium, które dbają o czystość wody i jej odpowiednie napowietrzenie. No ale jak coś się kupuje, to lepiej w to zainwestować, niż wymieniać za jakiś czas ponownie.

aga2113

User

Imię: aga2113

Wysłany: 2019-01-20, 11:06   

Ja zaczynam budowę i zastanawiam się jakie są najlepsze profile budowlane. Jak myślicie?

Szprotka

User

Wysłany: 2019-01-21, 12:04   

Podczas ostatnich zakupów w sklepie budowlanym bardzo miła pani powiedziała, że coraz bardziej popularne stają się listwy przysufitowe, które stanowią idealną granicę między kolorowymi ścianami a sufitem.

Jedynka

User

Wysłany: 2019-01-22, 13:30   

Ja pamiętam jak kupowałam rolety do mnie do domu po czym stwierdziłam, że potrzebuję panele idealnie pasujące do rolet. Bez wątpienia najlepszym wyborem okazały się panele dąb rustykalny. Dzięki temu moja sypialnia jest teraz przepiękni zaaranżowana.

młodamama

User

Wysłany: 2019-01-22, 22:37   

W swoim nowym mieszkaniu stawiam na rozwiązania, które nie zawsze są pochwalane przez moje otoczenie. Ostatnio wszyscy próbowali mnie odwieść od pomysłu wykorzystania tapety https://innetapety.pl/tapety-marburg w kuchni na rzecz naturalnej cegły. Argumentowali to problemami z utrzymaniem czystości i puchnięciem. Mylili się, bo tapeta trzyma się twardo od 3 lat. Mój pomysł wyszedł dużo taniej, wygląda świetnie i jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Jowita25

User

Wysłany: 2019-01-29, 11:20   

Podczas ostatniego remontu zdałam sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie zaaranżowanie pomieszczenia. W momencie gdy były gotowe moje meble kuchenne na wymiar i cała kuchnia została zaaranżowana tak że została wykorzystana każda najdrobniejsza przestrzeń.

Natan11

User

Wysłany: 2019-02-08, 20:54   

Jeśli chodzi o aranżację wnętrza to dobrze jest zaopatrywać się w meble i dodatki w konkretnych sklepach. Skorzystać z możliwości sklepów internetowych i stacjonarnych. Brat korzystał ostatnio z zakupu mebli w https://www.edinos.pl/debrzno Jest bardzo zadowolony z trwałości i jakosci mebli. Wszystko idealnie dobrane do wnętrza.

brontex

User

Wysłany: 2019-02-13, 09:41   

Mi się wydaje, że powinniśmy przede wszystkim zadbać o komfort i możliwość wypoczynku. Dlatego mi najwięcej czasu podczas projektowania zajęła łazienka. Nie mogło zabraknąć w niej dużej, białej wanny, która pomieści mnie w całości. Poza tym ogromne łóżko z baldachimem w sypialni - żyć, nie umierać.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com