Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-03-07, 14:58   

Robiłam nie tak dawno generalny remont mieszkań i nie zadawałam tego typu pytań na żadnym forum,a to z bardzo prostego powodu - to ja mieszkam w tym mieszkaniu i to ja decyduję jak ono będzie wyglądało,bo ktoś kto nie widział moich mieszkań nie będzie mógł doradzić,to my sami musimy zdecydować jak chcemy mieszkać i jak to mieszkanie ma wyglądać i jak będzie wyglądało. Jeśli jest się tym dorosłym,to należy samemu o wszystkim decydować.

Adaresa

User

Wysłany: 2018-05-24, 10:48   

ja chyba pójdę w rolety zewnętrzne

Marta2

User

Wysłany: 2018-10-23, 19:25   

Czasami warto zapytać się o danie innych. Mogą coś podpowiedzieć, a i tak każdy podejmie decyzję sam. Ja zastanawiam się nad naklejkami na ścianę. Widziałam ciekawe wzory w https://sklep.foteks.pl/naklejki.html. Nie podjęłam jeszcze decyzji, ale podobają mi się. Co o nich myślicie?

Gruzinka

User

Wysłany: 2018-11-22, 15:27   

Elementami wystroju które zyskują coraz większą popularność są parawany dekoracyjne dobrane w odpowiedniej kolorystyce potrafią nadać wnętrzu niesamowitego charakteru i designu.

lucynka  

User

Wysłany: 2018-11-23, 18:38   

Ja obecnie szukam fajnych rolet do kilku pomieszczeń. Najpierw przeglądałam te gotowe w markecie, jednak uznałam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Kosztują tylko trochę drożej, a mają sporo zalet. Przede wszystkim będą idealnie dopasowane do każdego okna i każda będzie w takim samym odcieniu. W razie zużycia mam możliwość dokupienia danego elementu za niedużą opłatą. Przejrzałam już wiele stron i mój wybór padł na https://www.agatarolety.pl/

musik

User

Wysłany: 2018-11-30, 16:13   

No nic, to ja się wypowiem mimo wszystko, choć jestem dorosły i nikogo nie chcę urazić. : P Aranżacja to jest super temat ogólnie, bardzo przyjemny do oglądania w katalogach, ale od środka bywa niestety trudny i zawiły. Mimo wszystko zaryzykuję, wciąż nie chcąc nikogo urazić, i polecę fachowców http://byhaus.pl/projekty-wnetrz-domow/ którzy naprawdę robią super robotę. Rozmawiają z klientem i biorą pod uwagę gust, choć też nie mieszkają w tym mieszkaniu.

Nowalijka

User

Wysłany: 2018-12-03, 09:58   

Ja nigdy nie opierałam się na opiniach innych. Podczas remontu kuchni każdy doradzał mi co innego a ja ostatecznie i tak zdecydowałam się na najlepsze moim zdaniem szafki kuchenne narożne, która dają mi znacznie większą przestrzeń do przetrzymywania garnków oraz sprzętu AGD.

Bazylka

User

Wysłany: 2018-12-05, 10:35   

Moim zdaniem najbardziej dekoracyjnym elementem wystroju są lustra :) Zyskują one coraz większą popularność i można jest kupić w bardzo wielu wzorach, kształtach oraz rozmiarach. Coraz częściej wybierane jest lustro na pasku, które jest bardzo designerskie i oryginalne. Dodaje niesamowitego klimatu pomieszczeniu w którym zostało powieszone.

Folmienireaja

User

Wysłany: 2018-12-10, 03:48   

U mnie wymarzonym elementem jeśli chodzi o wystrój mieszkania to kominek. Przeglądam sobie wkłady właśnie https://www.ceneo.pl/Komi...y_kominkowe.htm żeby się zainspirować. Mam nadzieje, że kiedyś jak będę miała swój dom to się dorobię kominka z prawdziwego zdarzenia.

Lokowana

User

Wysłany: 2018-12-10, 09:47   

Ja mam bardzo podobne myślenie :) Zawsze dekoruję i urządzam mieszkanie tak jak mi się podoba. Jak ja robiłam remont w swojej kuchni od razu wiedziałam, że będę inwestować w plafon ledowy Dla mnie jest to idealne rozwiązanie.

Malinkowy

User

Wysłany: 2018-12-11, 11:50   

Dla mnie projektowanie wnętrz w moim nowym mieszkaniu do było super wyzwanie i podjąłem się go z wielką przyjemnością. Uwielbiam dekorować i urządzać.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com