Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-03-07, 14:58   

Robiłam nie tak dawno generalny remont mieszkań i nie zadawałam tego typu pytań na żadnym forum,a to z bardzo prostego powodu - to ja mieszkam w tym mieszkaniu i to ja decyduję jak ono będzie wyglądało,bo ktoś kto nie widział moich mieszkań nie będzie mógł doradzić,to my sami musimy zdecydować jak chcemy mieszkać i jak to mieszkanie ma wyglądać i jak będzie wyglądało. Jeśli jest się tym dorosłym,to należy samemu o wszystkim decydować.

Adaresa

User

Wysłany: 2018-05-24, 11:48   

ja chyba pójdę w rolety zewnętrzne

Marta2

User

Wysłany: 2018-10-23, 20:25   

Czasami warto zapytać się o danie innych. Mogą coś podpowiedzieć, a i tak każdy podejmie decyzję sam. Ja zastanawiam się nad naklejkami na ścianę. Widziałam ciekawe wzory w https://sklep.foteks.pl/naklejki.html . Nie podjęłam jeszcze decyzji, ale podobają mi się. Co o nich myślicie?

kuncia12

User

Wysłany: 2019-01-15, 15:01   

Ja ostatnio też postanowiłam zmienić nieco wnętrze mojego salonu. Kupiliśmy z mężem ogromne akwarium wraz z całym wyposażeniem. Najdroższe jednak okazały się filtry kaskadowe do akwarium , które dbają o czystość wody i jej odpowiednie napowietrzenie. No ale jak coś się kupuje, to lepiej w to zainwestować, niż wymieniać za jakiś czas ponownie.

brontex

User

Wysłany: 2019-02-13, 09:41   

Mi się wydaje, że powinniśmy przede wszystkim zadbać o komfort i możliwość wypoczynku. Dlatego mi najwięcej czasu podczas projektowania zajęła łazienka. Nie mogło zabraknąć w niej dużej, białej wanny , która pomieści mnie w całości. Poza tym ogromne łóżko z baldachimem w sypialni - żyć, nie umierać.

ziemowid

User

Wysłany: 2019-02-25, 12:22   

U mnie ostatnio przyszedł czas remontu salonu. Nie tylko malowanie, ale również nowe meble i dodatki. Kupiłem nawet obrazy przestrzenne do salonu z ciekawymi wzorami i przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony. Nie wiedziałem, że to tak świetnie będzie wyglądało.

Balenka

User

Wysłany: 2019-05-15, 20:51   

Ja znam świetną firme produkującą meble Wiór Płyt https://www.wior-plyt.pl/ Sama u nich zamawiałam kuchnie i szfę skośną. Bardzo dokładnie i solidnie wszystko pomierzyli, wyslali mi projekt. Na każdym etapie wszystko ze mną konsultowali. Naprawde warto.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com