Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-06, 16:10   

fog777 napisa³/a:

Nie rozumiem w takim razie po co udzielasz się w tym temacie i w ogóle w jakim celu zarejestrowałeś się na tym forum?
Generalnie to Twoje wypowiedzi nie wymagają chyba komentarza, bo każdy sobie z tego co piszesz sam wnioski wyciągnie.
Skoro masz takie podejście do wielu spraw, które Ciebie nie dotyczą, a same w sobie są raczej tragiczne to dyskusja z Tobą nie ma żadnego celu, bo przecież Ciebie nic nie obchodzi, więc co Ty możesz wnieść do dyskusji? No nic, poza tym, że manifestujesz swój egoizm. Mam Cię za to podziwiać? :P


Woźnym jesteś, że tak się wozisz. To jest demokracja, mamy wolny kraj, każdy wyraża swą opinię jak chce, a jeżeli innych to razi, niech nie czytają ;)

[ Dodano: 2009-03-06, 16:13 ]
Jeszcze jedno, skoro ci sexoholicy jak się tak nazywają dali takie informacje do internetu to mogli sie liczyć z taką reakcją innych.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 16:17   

wogole niewiadomo, czy to oni mówili, czy reporterzy sobie to wymyślili bo juz nie mieli o czym pisac.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-06, 16:54   

No kończymy dywagacje nijak związane z tematem. I bez obrażania mi się tu nawzajem. Takie sprawy proszę sobie załatwiać poza forum. Dziękuję za uwagę.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 17:20   

Straho napisa³/a:

Woźnym jesteś, że tak się wozisz. To jest demokracja, mamy wolny kraj, każdy wyraża swą opinię jak chce, a jeżeli innych to razi, niech nie czytają



A Ty nie umiesz się normalnie odnieść do posta, tylko takie ogólniki walisz? Wozi się? :mrgreen: Bo wytłumaczył zasadę działania forum dyskusyjnego? :-D

Straho napisa³/a:

Jeszcze jedno, skoro ci sexoholicy jak się tak nazywają dali takie informacje do internetu to mogli sie liczyć z taką reakcją innych.



Ale to akurat nie sexoholicy krytykują Twoją reakcję co nie? Nie wydaje mi się też, żeby np. Twoja reakcja obchodziła jako zupełni im obcego.

psychopathicwizard napisa³/a:

wogole niewiadomo, czy to oni mówili, czy reporterzy sobie to wymyślili bo juz nie mieli o czym pisac.



No, ale w ten sposób można napisać o każdym artykule zamieszczonym w internecie, bo ten jakoś szczególnie nie zwraca na siebie uwagi w sposób, który mógłby świadczyć o jego fałszywości. Z tym, że wtedy ucinamy dyskusję, a temat został założony po to, by o tym podyskutować.

Mnie szczerze ciekawi, czy z tego nałogu da się na stałe wyleczyć. W świecie, gdzie seks jest wszędzie, w telewizji, prasie, niemal na ulicy? Oj ciężko muszą mieć tacy walczący z tym.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Lady90  

Stały User


ImiÄ™: Brydzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 11:29   

Powinni isc do Psychologa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com