Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 12:01   [ArtykuÅ‚] Stereotypy

Kosmici, jakże to niezmiernie drażliwy temat. Drażliwy gdyż budzi kontrowersjÄ™, intrygÄ™, oburzenie...mógÅ‚bym tak wymieniać w nieskoÅ„czoność, ale nie na tym siÄ™ opieram. ChciaÅ‚bym prosto to ujmujÄ…c zdementować plotki, stereotypy dotyczÄ…ce tylko i wyÅ‚Ä…cznie istot pozaziemskich, miÄ™dzy innymi istot z poza ukÅ‚adu sÅ‚onecznego. Na przestrzeni wieków, lat ksztaÅ‚towaÅ‚o siÄ™ wiele wizerunków obcych. Przeważnie opisywane sÄ… one jako przyjazne, niosÄ…ce pomoc, niskie zielone istoty. Czasem ktoÅ› „dopisaÅ‚” im czuÅ‚ki. W każdym bÄ…dź innym razie opisywane sÄ… jako zielony, maÅ‚y przyjazny twór. Niestety, rzeczywistość jest inna, nie jest tak piÄ™kna. Po Å›wiecie „biega” taka jedna teoria, że obcy mogÄ… przybierać ksztaÅ‚ty ludzkie, nie tyle ludzkie co dowolne. SÄ… to brednie wyssane prosto z palca. Oni nie przybierajÄ… żadnych ksztaÅ‚tów sÄ… tacy jacy sÄ…, majÄ… ten sam niezmienny wizerunek. Nie sÄ… to pomocne i przyjazne zielone twory. Jak już wczeÅ›niej wspomniaÅ‚em rzeczywistość jest brutalna. Kosmici sÄ… zróżnicowani, zróżnicowani pod wzglÄ™dem charakteru i ich wyglÄ…du zewnÄ™trznego. Tak to prawda część kosmitów nie jest potężnie zbudowana majÄ…ca ponad dwa metry wzrostu. Ich wysokość oscyluje przeważnie miÄ™dzy sto pięćdziesiÄ…t a sto siedemdziesiÄ…t centymetrów wzrostu. Ich skóra nie jest koloru zielonego tak jak siÄ™ przyjęło, ma kolor szary. Jest wiele odcieni szaroÅ›ci wiÄ™c konkretnie sklasyfikujÄ™ ten odcieÅ„. Ich skóra jest koloru jasno szarego. Jedynie w nocy wydajÄ… siÄ™ czarni. MajÄ… wielkie gÅ‚owy i potężne czarne oczy, które sÄ… bardzo charakterystyczne. Ich budowa ciaÅ‚a jest marna. Marna gdyż rozwój mózgu zahamowaÅ‚ w pewnym stopniu rozwój fizyczny. W pewnym stopniu ponieważ nie caÅ‚kiem. Ich potÄ™ga umysÅ‚u kilkaset krotnie przewyższa nasze zdolnoÅ›ci. Oni porozumiewajÄ… siÄ™ telepatycznie, dla nich używanie jÄ™zyka jako werbalnej metody komunikacji jest prymitywne, dla tego my w ich oczach jesteÅ›my prymitywami. Skupmy siÄ™ teraz na ich charakterze. Ich charakter uksztaÅ‚towany zostaÅ‚ przez nas samych, bo to my stwierdziliÅ›my, że sÄ… przyjaznymi istotami, które w każdej chwili wyciÄ…gajÄ… ku nam pomocnÄ… dÅ‚oÅ„. Nie prawda, używam tych dwóch słów bez wahania i z czystym jak Å‚za sumieniem. W rzeczywistoÅ›ci sÄ… to rzÄ…dne naszej Å›mierci istoty. Nie sÄ… krwiożerczymi istotami, to za prymitywne. Z racji, że sÄ… bardzo dobrze rozwiniÄ™ci technicznie jak i umysÅ‚owo wolÄ… bardziej wyrafinowane i spektakularne metody niszczenia ludzi. PostaraÅ‚em siÄ™ to ująć jak najdelikatniej. Obcy niszczÄ… nas powoli, i czasami nie dosÅ‚ownie. Oni wiedzÄ…, że część ziemskiego spoÅ‚eczeÅ„stwa w nich nie wierzy tak wiÄ™c z tego tytuÅ‚u porywajÄ… swoje wczeÅ›niej wybrane ofiary i nakazujÄ… tej osobie rozgÅ‚aszać Å›wiatu, że byli porwani, że uciekli z rÄ…k kosmitów. W ten sposób ludzie biorÄ… takiego osobnika za nie bójmy siÄ™ użyć tego sÅ‚owa, dewianta umysÅ‚owego, którego ze zbiegiem czasu zamykajÄ… w szpitalu psychiatrycznym stwierdzajÄ…c u niego paranojÄ™, osoby takie rzadko wypuszczane sÄ… z takich zakÅ‚adów. WÅ‚aÅ›nie w ten sposób jak to ujÄ…Å‚em kosmici niedosÅ‚ownie nas niszczÄ…. A jeżeli chodzi o caÅ‚kowitÄ… eliminacjÄ™ to już jest trochÄ™ bardziej lub mniej skomplikowane. Zależy jak i z jakiej strony siÄ™ na to patrzy. CaÅ‚y proces polega na tym, że na samym poczÄ…tku jesteÅ›my porywani przez te stworzenia, na tym opiera siÄ™ caÅ‚a istota. Jeżeli chcÄ… nas od razu uÅ›miercić, to robiÄ… to od zaraz. To zależy od ich humoru. Tak humoru, obcy to inteligentne osobniki majÄ…ce nie mniej skomplikowany charakter od naszego. Jeżeli chcÄ… czegoÅ› bardziej spektakularnego, to wszczepiajÄ… nam pod skórÄ™ implanty kontrolujÄ…ce nasze zachowanie a przede wszystkim umysÅ‚, co i tak siÄ™ jedno z drugim zbiega. Osobnik majÄ…cy implant, skÅ‚aniany jest do samobójstwa przez kontrolÄ™ umysÅ‚u, gdzie umysÅ‚ bierze górÄ™ nad czynami. Na tym siÄ™ nie koÅ„czy, obcy nie sÄ… monoteistyczni. Albowiem lubujÄ… siÄ™ w innych sposobach eliminacji ludzkoÅ›ci. Najpospolitszym sposobem masowej eliminacji byÅ‚aby inwazja, ale tutaj chodzi o zachowanie anonimowoÅ›ci. Tak wiÄ™c osoby majÄ…ce wszczepiony implant dochodzÄ… do wÅ‚adzy, zazwyczaj na jakieÅ› stanowisko, wysokie przeważnie, z którego wiele można. W ten sposób obcy tak manipulujÄ… tÄ… osobÄ…, aby wszczynaÅ‚a wiele wojen miÄ™dzy paÅ„stwami. Tak, kosmici kierujÄ… nami także poprzez politykÄ™. WywoÅ‚ujÄ…c wojnÄ™ niszczymy siÄ™ sami nawzajem, a oni nie brudzÄ… sobie rÄ…k. Tyle o de mnie, mam nadziejÄ™, że artykuÅ‚ w pewien sposób do was przemówiÅ‚.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Zalewa  

Stały User

King of Disco



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-02-09, 13:26   

Moje pytanie brzmi co z toba zrobili ? :-|
_________________
;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 13:28   

Zalewa napisa³/a:

Moje pytanie brzmi co z toba zrobili


Pokazali gdzie mieszkałem w poprzednim wcieleniu.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Zalewa  

Stały User

King of Disco



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-02-09, 13:31   

Czyli wg ciebie reinkarnacja istnieje ?
Hmm moze rozwin sie bardziej i opowiedz co ci pokazali.

@
Czyli mogli sterowac Hitlerem i pokazac mu technologie dyskow jak przeczytalem w innym temacie?
_________________
;)
 

Ostatnio zmieniony przez Zalewa 2009-02-09, 13:33, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 13:32   

Jak najbrdziej, mam teraz ja do Ciebie pytanie. Co to wnosi do tematu? :hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Zalewa  

Stały User

King of Disco



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-02-09, 13:35   

Straho napisa³/a:

Jak najbrdziej, mam teraz ja do Ciebie pytanie. Co to wnosi do tematu? :hyhy:


A co ma pokazac twoj temat?
Chcesz opowiedziec swoja historie i uswiadomic nam jacy oni sa zli?
Czy tylko opowiedziec co przezyles.
_________________
;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 13:37   

Zalewa napisa³/a:

Chcesz opowiedziec swoja historie


Gdzie w tym artykule opisana jest moja historia? Pokaż mi ;)

Zalewa napisa³/a:

uswiadomic nam jacy oni sa zli?


Trafiłeś w dziesiątkę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 18:00   

A skÄ…d wziÄ…Å‚eÅ› te wszystkie informacje?
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 18:07   

Ufo napisa³/a:

A skÄ…d wziÄ…Å‚eÅ› te wszystkie informacje


Informacji tych nigdzie nie znajdziesz. Są to moje własne teorie utworzone prze ze mnie, które kształtowałem sam na przestrzeni lat. Książki, różne fakty uformowały mój pogląd na ten temat. Nie pisało dosłownie w tych książkach, że kosmici robią to czy to, pisało jedynie o porwaniach, sam wysunąłem takie teorie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2009-02-14, 15:12   

Aha, rozumiem.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-02-14, 23:02   

podoba mi siÄ™ ;) :] :-P
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-14, 23:04   

użyj klawisza enter, pomysl o czyms takim jak akapit, spraw by byloczytelne
a moze poświęce czas by to przeczytac ;-)
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-15, 09:51   

Abaddon, wybacz z natłoku myśli zawsze o nich zapominam ;)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-15, 09:57   

WciÄ…gajÄ…cy tekst.
I wiadomy dlaczego ludzi popełniają samobójstwa:

Straho napisa³/a:

Osobnik mający implant, skłaniany jest do samobójstwa przez kontrolę umysłu, gdzie umysł bierze górę nad czynami.

_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-05, 23:39   

TQIT napisa³/a:

I wiadomy dlaczego ludzi popełniają samobójstwa:


Nie tylko dlatego ludzie popełniają samobójstwa, w nie każdym przypadku kosmici maja w tym swoją ingerencję.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com